Měkký čípek, bílkový hlen. Mohlo se povést otěhotnění?

Ahojky holky, teď si bude asi říkat, že jsem úplně blbá, ale já si asi vážně sedím na vedení. s přítelem se druhý měsíc snažíme o miminko. Minulý měsíc po vyndání nitroděložního tělíska goldlily jsem začala sledovat děložní čípek a hlen. Ovulace mi vyšla přesně na 14 DC, ale jelikož doktor říkal ať se minulý měsíc ještě moc nesnažíme, tak jsme se tulily opravdu jen když jsme měly velkou chuť. Ale k věci.. včera se mi zdálo, že čípek začíná pomalu měknout a měla jsem trochu bílkového hlenu, tak jsme "na to vlítly" a dnes ráno, když jsem si čípek kontrolovala, tak byl úplně měkký a bílkového hlenu tam bylo požehnaně..bohužel dnesnebude přítel doma, tak se numužeme tulit. Myslíte si, že je hodně velká pravdépodobnost, že by se to mohlo povést? Jsem na mateřské a končí mi v dubnu. Tak bych nerada byla několik měsíců bez peněz.
macinka0007
21. říj 2013
já si myslím že jo..🙂
pisisvori
21. říj 2013
lepší před než po:-). I když teda slovo tulit "nesnáším". Tulení by vám nepomohlo nikdy🙂🙂🙂🙂
werunka21
21. říj 2013
Konzistenci hlenu po styku ovlivňuje i sperma, které v pochvě zůstává. A nesleduješ na sobě třeba píchání v podbříšku? Stačí jen slabé. Tak to zkuste, když to nejde dnes, tak zítra 😉 . A jestli je ovulace dnes-zítra, tak přece to včerejší snažení taky nebylo k zahození a zítra se ještě "pojistěte" 😉 .
prcekverunka
21. říj 2013
Jestli se jenom tulíte, tak myslím, že se to nemůže povést :-|
ludwalulumautor
21. říj 2013
no tak samozřejmě že se jen netulíme 😃 píchání v podbřišku mám taky teda hlavně ráno bylo.. no snad se to povedlo.. zítra to taky nevyjde 😞 přítel je pryč celý týden 😞
andelka
21. říj 2013
@ludwalulum stačí sex 3dny před ovu, při dobrých podmínkách 😉 takže určitě se zadařit může.

Začni psát odpověď...

Odešli