Menstruace po 12 dnech, máte zkušenost?

akyt
18. únor 2013

Ahoj,mám takový problém. MS jsem měla od 1.2. do 6.2. Dnes je 18.2 a já to znovu dostala. Byla jsem u lékaře a ten mi vzal krev kvůli hodnotě HCG, doporučil vaginální UZ a napsal mi MACMIROR na léčbu zánětu. 15.2. jsem styk s přítelem a od té doby jsem špinila ale dnes je to silnější, bolí mě břicho při MS. Chci se zeptat, zda má některá zvás zkušenost stím, že by dostala MS tak brzo po sobě? Není to snad něco vážného? Nebo by to mohlo souviset s ovu nebo těhu? Prosím odepište mi některá... Mám docela strach,aby to nebyla cista nebo něco horšího.... Děkuji

akyt
autor
18. únor 2013

Prosím, odpovězte mi někdo.... ☹ Jsem z toho docela na prášky ☹ Bojím se, mám strach ☹ Mluvila jsem o tom se svým řítelem a nějak jsem mu nedokázala vysvětlit co se děje..Výsledky krve budu mít až v pátek a na UZ si zajdu zítra...Bojím se

sarkad2856
18. únor 2013

@akyt Ahoj,bohužel jsem nic takového nezažila,ale zatím bych to něják neřešila,taky jsem se při každém problému straesovala.Mám břicho po operaci a nějáké srusty a tak velká pravděpodobnost nějákých komplikací...Těhotná si nebyla a MS byla normální jak obvykle?Mohlo to být spůsobené několika vlivy a nebo i stresem.Počkala bych na UZ to budeš vědět co a jak a hlavní je ta krev.Tak hodně štěstí a at to nic není 😉

evulinkab
18. únor 2013

@akyt Určite by to chtelo napsat nám podrobnosti, abchom ti mohly napsat názory.Brala jsi hormonálni antikoncepci?Pokud ano, kdy jsi ji prestala uživat?Snažíte se o mimco?Jak dlouho?Jak máš dlouhé cykly?...

akyt
autor
18. únor 2013

Omlouvám se, jsem z toho docela dost vykolejená. Těhotná jsem byla loni v dubnu,ale ve 3tt jsem samovolně potratila, na kiretáži jsem nebyla, prý to nebylo třeba, vše to odešlo... HA neberu už od roku 2011...cykly mám dlohé 26-29 dnů... s přítelem se o mímo snažíme hned od vysazení HA... myslíte si, že by to mohlo být důsledkem minulého potratu?

evulinkab
18. únor 2013

@akyt To si nemyslim, že by mel minulý potrat vliv na to, že jsi ted dostala mesicky driv...
Jako přičin muže být spoustu.Neprodelala jsi treba ted nekdy chripku nebo nejakou virozu či nachlazení?Já treba vzdy, když mám horečky nebo nejakou virozu, tak mám okamžite rozházené mesicky.Bud to dostanu driv a nebo naposledy, když jsem mela chripku a horečky, tak jsem krvácela vkuse 18dní.A to mívám jinak ms po 28dnech.
A ted jako krvácíš..nebo jen špiníš?

akyt
autor
18. únor 2013

Dnes už je to krvácení a bolí mě při tom v podbřišku jako při MS. 30.1 jsem si dělala těhu test a byl negat a včera jsem si dělala ovu test a byl taky negat. Mno větší chřipku jsem měla mezi svátkama...jinak tak nějak posmrkávám a pokašlávám asi měsíc...Nikdy se mi totiž nic takového nestalo... Hledala jsem na různých stránkách a většinou mi to vyjelo že je to cysta ☹

evulinkab
18. únor 2013

@akyt Cysta to být muže.To ti rekne ale doktor jen podle ultrazvuku a vyšetreni.Ale muže to být také tim nachlazením, stresem, zánětem(což by odpovidalo tomu, že jsi začala špinit po sexu), rozházenými hormony, atd atd..Držím pesti a neboj se🙂Chápu že clovek je takovým výkyvem v cyklu vykolejený(vím o čem mluvim)..ale pokud chodíš pravidelne na gynekologii a ms máš normálne v poradku, tak pak to bude "přinejhorším" ta cysta.A pokud ti praskla(podle toho krvácení),tak by to melo být v pohode už...Po prasknutí cysta zanikne.

akyt
autor
18. únor 2013

Na gynekologii chodím pravidelnně po půl roce...A tu prasklou cystu poznají z UZ? Jako že tam byla? No před chvílí ze mě vyšel větší kousek krve (jako spíš sliznice) - omlouvám se, že se tak rozepisuju... Takže vlastně je dobře že krvácím, protože mi ta cysta praskla a tudíž by to mělo být v pořádku? A už by tam neměla být?

evulinkab
18. únor 2013

@akyt Na ultrazvuku by to mel poznat-mel by tam videt volnou tekutinu...
Ale teda podle toho jak to popisuješ to spis vypadá na menstruaci(ale to musis poznat sama-podle intenzity atd)..Zkus neco pohledat na netu, ale prasklá cysta se vetsinou projevuje bolesti bricha, nevolnosti, nekdy i zvýšenou teplotou a ružovým špiněním nebo slabším krvácením.Ale je to pripad od pripadu, kámoška mela jen špineni, trvalo už vic jak týden a porad ji pobolival podbřišek.Na ultrazvuku ji pak našli prasklou cystu.

speedygon
19. únor 2013

prasklá cysta je průser, na to pozor....obsah cysty je toxický, takže z toho jsou potom docela slušné potíže....říkala mi to máma, která s cystou má zkušenosti....sama je měla(nebo má, přesně nevím). Je-li v těle cysta, je zapotřebí ji odstranit. Ale zatím bych se nestresovala, myslím, že kdyby dr měl podezření na cystu, řešil by rázněji 😉

akyt
autor
19. únor 2013

Tak jsem dnes byla na UZ..volnou tekutinu tam sice viděl,ale prý je to pře menstruaci normální. Mohla jsem prý nastydnout a nebo se mi to mohlo posunout kvůli hormonů. Ale cysta a ani mimoděložní to naštěstí není, takže můžu klidně spát... 🙂

evulinkab
19. únor 2013

@akyt vidíš.-)Tak super🙂

akyt
autor
19. únor 2013

jj,je to usper!!!!

chrisula
19. únor 2013

@akyt ja jsem to zazil,mozna jsi byla tehotna ...

akyt
autor
20. únor 2013

to asi ne, když mi test vyšel negativní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru