Nevím, kdo je otec 😞

pasilda
7. dub 2021

Dobrý den, můj dotaz je docela poměrně náročný a snad mi budete alespoň trochu moct pomoc. V poslední době me vztahy byly docela dost komplikované kolem 20.1 jsem byla se svým bývalým přítelem a měli jsme spolu plus mínus dva týdny nechráněný sex kdy jsme se ničemu nebránily protože jsme to chtěli spolu dát opět dohromady ale bohužel nějak se zase něco pokazilo a každý šel opět svou cestou náš poslední styk byl asi kolem 1.2... Od 7 .2 jsem měla pohlavní styk s kamarádem . poslední menstruaci mám poznacenou 10.1. ale taky nevím s určitostí jestli je to přesný den někdy si to poznacim jen zhruba kdy jsem ms dostala takže úplně na den přesně má ms být nemusela... Těhotenský test jsem si udělala 14.2 a vyšel mi pozitivni. Hned 15.2 jsem byla u lékaře a těhotenství mi potvrdil po ultrazvukovem vyšetření že tam vidí dutinu a řekl mi že jsem asi v 5 týdnů těhotenství podle výpočtů ms chtěla jsem se zeptat zda je nějaká možnost výpočtu dne oplodnění aspoň zhruba jestli to mohlo být po tom 7.2.. když mi už pozitivní test vyšel hned 14.2. děkuji moc. Každou minutu přemýšlím a počítám a pořád v tom mám hrozny zmatek ☹️ je pro mě velice důležité kdo by byl otcem dítěte. Samozřejmě i přes to že s bývalým přítelem nejsme spolu si přeji aby to bylo jeho dítě.. ne kvůli tomu že by jsme se k sobe vratily ale kvůli tomu že jsme si to vždy přáli a pokoušely se o to asi 4roky a neúspěšne. I když to s námi vždy bylo nahoru dolu. Ale bylo by to dítě stvořené s lásky i když spolu nedokážeme fungovat 🙂 termín mám 23.4. a pořád přemýšlím a počítám a počítám či Mimi asi bude...

evulenacz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
loylii
7. dub 2021

@pasilda nějak jsem se zamotala do těch datumu. Resis únorové sexy. Ale je duben. A jaký termín je toho 23.4?

pasilda
autor
7. dub 2021

@evulenacz ❤️

madbetka
7. dub 2021

Téměř jistě je miminko bývalého přítele, ale stoprocentní jistotu ti dá samozřejmě jen test otcovství.

pasilda
autor
7. dub 2021

@loylii 😁😁 ja jsem to spletla jsem tak zamotaná v těch datumech že nevím kde mi hlava stojí ... 23.10 mám termín porodu sorry ,😁

pasilda
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
jaja01k
7. dub 2021

@pasilda S velkou pravděpodobností to vypadá na bývalého přítele, ale pokud nenecháš udělat test otcovství, s jistotou to vědět nebudeš.

tulikiss
7. dub 2021

jako nic neni 100%, ale tady bych si troufla tvrdit ze je temer nemozne aby uz tydne po sexu videl doktor dutinku. takze to vypada na byvaleho.

lv
7. dub 2021

@tulikiss taky myslím, nesplete si tyden staré početí (kdy by nevidel ale vubec nic) a 5 týdnů staré početí.

al_blah
7. dub 2021

Tak logicky. Byla jsi na gynekologii 1 týden po styku s kamarádem, ale velikost plodu odpovídala 5 týdnům. To kamaráda vylučuje

zrzeckas
7. dub 2021

@al_blah vidim to taky tak....

@pasilda mozna by ti pomohlo juknout na netu jak to funguje... Ono celkem dlouho trva, nez se vajicko dostane do delohy a uhnizdi a teprve po cca 10 dnech je teprve vetsinou neco v moci, ale i tak to muze byt tak malo, ze to test nezachyti. Po tom 10 dni od oplodneni bych rekla, ze to jsou spis vyjimky, max loveni duchu.... Snad to ted rikam dobre nemam nejlepsi den, kdyz tak me holky opravte 😂

gramar
7. dub 2021

Technicky i prakticky bych řekla že je to bývalého...

A tedy trochu mimo, omlouvám se, ale proboha co se to děje? Tohle je za měsíc minimálně pátá diskuse, kde se řeší kdo je otec... To se v době uzavírek uzavřelo i základní myšlení a strhlo se to v nevázaný, nechráněný sex na protest proti rouškám?

marcicek84
7. dub 2021

@gramar chranili se rouskami misto kondomu,to je jasny 🤣

gramar
7. dub 2021

@marcicek84 Není lepší ponožka, v tomto případě? 😂

pasilda
autor
7. dub 2021

😂no jako i když to pro mě není moc směšně tahle situace ,tak mě tohle rozesmalo 😁😁 doufám že máte pravdu holky já si taky logicky zdůvodňuji že by to mělo být bývalého ale na té první kontrole jak píšete že je to nemozne to vidět na ultr. Tak už jsem jako by mohla být ve 3tt když tam jsou ty dva týdny které se počítají jako že už jsem těhotná ale přitom to není ještě ani v dálce .. tak to mě trošku rozhazuje. A hlavně mi řekla ta Dr. Že podle ms jsem v 5tt ale mohla jsem být i míň ne? Protože ovulace jak čtu je někdy i o hodně později.. a hlavně 14 dní na kontrole mi řekli že se plod nevyvíjí že tam není akce a chtěly mě objednávat na vyčištění ale já šla hned ten den k jinému lékaři a ten za 2 hodky řekl že je vše v pořádku i jsem viděla akci a že jsem v 6tt+-3d. Tak nevím co tam ti lékaři kde jsem chodila vidí či nevidi.. ale tohle dobrá zkušenost fakt nebyla...

pasilda
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pasilda
autor
7. dub 2021

A gynekolog ke kterému tedy teď docházím který mi zachránil dá se říct dítě říkal že jsem otěhotněla nejdříve na začátku února... Tak proto jsem z toho tak vedle .. taky mi to logicky vychází na mojeho byla by docela dost velká náhoda aby mi test ukázal teh. Po 7dneh a ultrazvuk také ... Ale člověk v dnešní době nikdy neví ... A hlavně mi taky vrtá v hlavě to že 4 roky s přítelem nám to nešlo a teď se to stalo vlastně i když už jsme stím moc nepočítali ani po našich zkušenostech ...

madbetka
7. dub 2021

@pasilda Týden po sexu není v děloze vidět vůbec nic, jakože vůbec nic, není to možné. Takže pokud už u lékaře bylo něco vidět, je fakt téměř nemožné, aby to bylo toho druhého.

zrzeckas
7. dub 2021

@pasilda ja bych klidne rekla, ze zazraky se nekdy deji..... A co se poceti a tehotenstvi tyce to podle me opravdu plati. Mohlo se stat snas cokoli, ze to zrovna ted vyslo 🙂

karolinkacernaa
8. dub 2021

Nevím, jestli ti to pomůže, já mám termín porodu 28.10 a "oplodnujici sex" :D byl 2. A 3. Února, jinak používáme prezervativ, jen v době ovulace jsme vysadili, tak vím presne

carolinca88
8. dub 2021

@pasilda mám termín 25.10. A k oplodnění došlo přesně 30.1. jestli ti to pomůže k uklidnění..

alexkisss
8. dub 2021

Mimco je bývalého me trhu test ukázal pozitivní výsledek hned 7dni po ovulaci

lidija1234
8. dub 2021

@pasilda bude to bývalý přítel, já mám cca stejný termín a otěhotněla jsem na konci ledna 🙂

maargit
8. dub 2021

@gramar Po rozchodech se deji takove veci, ze muzeme byt radi, ze tu nejsou prispevky typu: "Hleda se ridic tramvaje, ktery jezdi nocni linkou 53"
Takze z toho vyvozuji, ze bude mozna v tehle dobe vic rozchodu a naslednych divocin😁

gramar
8. dub 2021

@maargit řidič tramvaje 😂 Mě spíš překvapuje ta četnost poslední dobou, ne to že se to stává (i když asi jsem konzerva i to mě překvapuje 😂).

pasilda
autor
8. dub 2021

Děkuji moc ještě že tahle stránka existuje... Jsem docela klidnější. Jste suprove holky a ještě jednou moc díky za Váš čas strávený mou nezodpovědnosti ..vážím si toho moc.. snad to tak bude ❤️

pasilda
autor
8. dub 2021

@alexkisss snad ano ale pokud ti test ukázal 7dni po ovu tak by to mohlo být i kamaráda když jsem sním spala 7. a 14 jsem měla pozitivní test? To je 7dni 🤦

maargit
8. dub 2021

@gramar mozna jsi mela stesti na to, ze jsi po rozchodu neprozivala zadnou frustraci. Myslim, ze to vykompenzovani si neceho je s tim divocenim v prime souvislosti😊

gramar
8. dub 2021

@maargit No nevím toto jsem opravdu nezažila a nedovedu si představit jaká frustrace by musela přijít abych si při náhodném sexu nedávala pozor a nechtěné těhotenství by asi nebyl ten primární důvod pro kondom, i když...

Jako mě je to celkem jedno můj život to není, já nikomu z nich chleba neplatím a ani je nebudu soudit, každý máme své... Spíš mě opravdu překvapuje že v posledních dnech je to tu v podstatě denní chleba 😉

marketa11112
8. dub 2021

Bude to zřejmě bývalého. Asi je to přesně tak, jak si přeješ. Snad spolu budete fungovat při výchově prcka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru