• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menstruace se nedostavila, ale těhotná nejsem...

6. června 2012 
Potřebuji poradit... Někdy v listopadu jsem vysadila HA, 30.4. jsem dostala poslední menstruaci, 5.5. mi končila. Teď je 6.6. a stále jsem nic nedostala... podotýkám, že jsem za celá dlouhá léta měla menstruaci vždy naprosto pravidelnou, na den (a snad i na hodinu) přesně, po vysazení antikoncepce jsem to okamžitě dostala, jak jsem měla a se železnou pravidelností mi menstruace nastupovala. Když teď nepřišla, tak jsem si celá šťastná dělala test - vyšel negativní... včera jsem proto byla u doktora, ten taky nic neviděl... máte s tímto některá zkušenost? Proč jsem to nedostala, když těhotná podle testu a doktora nejsem a nikdy se mi to neopozdilo ani o jediný den?
6. čer 2012 v 19:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevěš hlavu,nic není průkazné,kamarádce testy ukázaly těhu až hodně později a dr taky nevěřil a nic neviděl
6. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože se ti zřejmě opozdila ovulka a nebo je taky možné, že vůbec nebyla (je normální, když je jeden cyklus ročně anovulační ..
Pokud byla ovulka později, přijde i menses později .. nebo pozitivní těhotenský test :dizzy_face:
držím palce :slight_smile:
6. čer 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek