• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menštruácia mešká 42 dní. Čo so mnou je?

5. listopadu 2010 
Dobrý deň, mala som pohlavný styk s ochranou pred 9 týždňami,od tedy po dvoch tyždnoch som dostala menštruaciu normalnu ako vždy, pravidelne mi však meška. Teraz mi meška už 42 dni, bola som aj u gynekoboga a povedal mi že mám cystu. Dostala som vyvolavačku, ale stále nič... Robila som si tehotenský test, bol negatívny...a ešte k tomu som dosť vystesovaná... čo so mnou je?Môžem byť tehotná?
5. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si nemůžu pomoct,a asi to ode mě bude znít špatně,ale takovéhle otázky by měli hned mazat proboha :rolling_eyes: Když jsi byla na gyndě a víš co ti je tak jak ti asi můžeme pomoct my???? :unamused: Otázky tipu"můžem být těhotná?"mě už docela začínají fascinovat,tak si zajděte k dr,udělejte si test a je to,jak my asi můžeme vědět jestli jste nebo nejste :rolling_eyes:
Jediné co řeknu je,že pokud máš cystu,tak může habrovat menstruace,ale když jsi byla na gyndě a předpokládám,že tě vyšetřovala uzv,jinak by nepřišla na to,žemáš cystu,tak by asi poznala že jsi těhu ne?? :sweat_smile:
5. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
souhlasím. Když jsi dostala menstruaci, doktor ti řekl, že těhotná nejsi a test je negativní, tak hádej co s tebou je ? :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tehotna nebudes, to by Dr poznal prece. S cystou MS opravdu blbne, mam vlastni zkusenost, vyvolavacka zabrala az treba po 10ti dnech, trvalo to asi 3 cykly, 3 vyvolavacky, no a pak jsem to dostala cca po 4 dnech, velky bolesti, a cysta konecne praskla a pak se mi i podarilo otehotnet. Nevim, jak v tvem pripade, ale u me mi rekla, ze pravdepodobnost otehotneni s tou moji cystou je velmi mala :wink: Pokud chces byt tehotna, tak nejdriv musej vyresit tu cystu a pak to snad pujde, pokud nechces, antikoncepci jsi mela, MS taky, ted navic i UZ, takze klid, doktori nejsou uplne blbi, tohle je zaklad, pozna cystu, pozna tehotenstvi, ledaze bys byla na uplnem zacatku tehot., ale to jste urcite probrali...
5. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek