Mini dušík na testu 10 dní před MS, můžu doufat?

lenka253
10. pro 2014

Ahoj děvčata, 🙂
Před týdnem jsem si dělala slavný test Clearblue, na kterém jsem viděla hrozně slabou čárku, viditelnou jen z určitého úhlu. Hodila jsem ho pod postel a další den, když jsem se vrátila z práce, tak tam bylo + s tím, že "pozitivní" čárka byla hodně úzká. Moc jsem tomu nepřikládala, ale dneska jsem si udělala další, mamatest. Tam mi v limitu vyšla nenápadná čárečka. Zkoumali jsme to se švagrovou, jestli to není třeba "připravená" čárka, která se tam třeba objeví vždycky, tak si ho udělala i ona a ten její je sněhobílý. 😀 Vím, že je to blbost, ale oba dva jsem si dělám před MS, normálně na MS čekám, ale tentokrát jsem měla takový divný pocit. Momentálně mám 10 dní před MS. Myslíte, že bych mohla alespoň trošku doufat že je test pozitivní? 🙂 viz. fotka

tortojs
10. pro 2014

Pokud by měl být před týdnem test pozitivní, na dnešním by musela být dálnice. Navíc mamatest je duchy "proslulý". navíc 10 dní před MS ještě vajíčko není uhnízděno, tudíž, nemůže být test pozitivní.

sluuniicko
10. pro 2014

Ja bych počkala do MS.Je fakt,že pokud již pred tydnem mel test dusika nebo byl pozitivní,carka by teď byla mnohem silnější..Zkus vydržet 😉

martinakl
10. pro 2014

10 dní před MS? to je hrozně brzo.. víš, kdy jsi měla ovulaci? mně dělal těhotenský test falešné duchy právě při ovulaci, tak jestli to není i tvůj případ.

lenka253
autor
10. pro 2014

Předtím ta čárka byla skoro neviditelná, navíc tenhle test je méně citlivější. 🙂

lenka253
autor
10. pro 2014

Po ovulaci už mám

teenyel
10. pro 2014

Trosku nerozumim....10 dni pred MS a slabe pozitivni uz pred tydnem? To bys mela LF 17 dni? To neni zrovna bezny jev, ale budiz. Pokud chces testovat takto predcasne, proc ne, ale kup si testy, ktere nejsou proslule falesnaky. Treba mamatest co mas na fotce je tim dost proflakly.

nonacek
10. pro 2014

@lenka253 je tam.... vidim 👀 ✌

nonacek
10. pro 2014

@tortojs
@sluuniicko
@martinakl
@teenyel
holky řekněte my váš názor. Měla jsem ovulaci pár dni po ms. mam kratší cykli. otázka je když dorazi ovu dříve tak ms musí také dorazit dřív než obvikle?
Dekuji💋

nonacek
10. pro 2014

@teenyel souhlasim mamatesty jsou na prdd😱

akmitaf
10. pro 2014

určitě jsi těhulka - kup jiný test - mam testy jsou na hov.... Mě vyšel první pozitivní a druhý za 3 dny místo aby zesílil, byl negativní. Zkus si koupit jiný a udělat za cca 2 dny.

Určitě je důležité, kdy jsi měla ovu a od toho bych počítala 14 dní a to by měla být přibližně doba, kdy máš dostat MS.

sluuniicko
10. pro 2014

@nonacek Neřekla bych,že musí,ale možné to je.Já si jikdy ovu takhle nesledovala testama nebo sledováním teploty,tak nevím ☹

teenyel
11. pro 2014

@nonacek zakonite by mela....protoze ovu muzes mit kazdy mesic jindy,ale lut.faze by mela byt priblizne stejna 😉

nonacek
11. pro 2014

@teenyel Já nevím,také tomu moc nerozumím 😩

jitkaka
11. pro 2014

já to měla stejné, fotila jsem test příteli se slovy: hele čekáme ducha 😀 a teď už jsem 14 +1 tt nebyl to duch a u Vás to taky bude pravda 🙂

lenka253
autor
12. pro 2014

@jitkaka a je opravdu možné aby se to objevilo takto brzo pred MS?

luciebx
12. pro 2014

@lenka253 a testovala si dneska? z ranni moci zda neco zesililo? nechci nic rikat. ale na ducha tohle nevidimm.. spis zaschly test kde se ukazal obrys te carky ktera ma vyjit... nechci strasit.. tohle mivam kazdy mesic.. ale taky se mohlo zadarit.. ale 10 dni pred ms je doooost brzy...

renes3
12. pro 2014

Já nebrala aniko.tak jsem jednou za čas nestla těhu test a vždy byl sněhově bílé bar.a když jsme chtěli mimi tak v den očekávané ms.jsem měla taky úplně neviditelného ducha. Tak jsem testovala co 2 dny a duch sílil. 2//jsem měla až týden po tom co ms.meškala. Udělej si zítr ráno další testik a uvidíš 😉

jitkaka
13. pro 2014

Já mela MS 9.-11. 9. 19.9 jsem otěhotněla a ducha jsem viděla 24.9 začala jsem to moc chtít... všichni říkali ze je to hloupost za tři dny druhý test a znovu duch na jednom a sněhový bili na druhém byla jsem zoufala. No 20.10 na gynekologii jsem se dozvěděla ze tehotna jsem ale tak malinko ze ještě není vidět srdicko. A dnes jsem 14+3.

lenka253
autor
13. pro 2014

@luciebx nene, zatim to nechávám ... Asi je fakt dost brzo

nynus
13. pro 2014

@lenka253 ja ho tam vidim zkus dyl o par dni nebo az v den ocekavane ms 🙂

negrita
7. čer 2016

Prosím, já jsem 7 dní před menstruací a tento dušík.Myslíte,že můžu doufat.Jsem 2 měsíce po revizi.

nat
7. čer 2016

no vypada to pekne ale 7 dni pred ms to je celkem pekne videt nebudou tam 2 miminka - treba? 🙂

negrita
7. čer 2016

Děkuji za odpověd,ale snad nebudou dvě a nebo žádné a odejde to s MS.

nat
7. čer 2016

@negrita ja myslim,ze to bude v poradku 🙂Ale carka je pekna 🙂

negrita
8. čer 2016

Tak dnes jsem začala špinit tmavěhnědou krví,takže bude asi po těhu.Ms měla dorazit 13.6

negrita
8. čer 2016

Holky dnes špinění včera duch na testu a dnes ráno baz. teplota 37,1 Špinění přišlo 7dní před Ms.

nat
8. čer 2016

Tak pokud vylozene nekrvacis tak vydrz do data mnestruace a uvidis 😉

negrita
8. čer 2016

Tak je to takové i trochu s krví.Takže to vidím zle.

carmilla
8. čer 2016

Holky, nechci být nějak necitlivá, ale proč se trápíte těmi testíky už takhle brzy? Já rozumím tomu, že ta touha a zvědavost je veliká, ale takhle se akorát pak vystavujete případnému zklamání, že o těhotenství nejde, případně se neudrží... A to mi přijde takové zbytečné. ☹ Jinak samozřejmě držím moc palce, ať vše vyjde tak, jak si přejete a tak jak má...
K negritě: Ještě se netrap, spousta holek má tu zkušenost, že ještě v těhotenství špiní nebo má dokonce slabou menstruaci. Neházela bych flintu do žita. 😉

monika92
25. čer 2019

Jasne že áno...ja som mala ms 6.6. Otehotnela som 19.6. A presne 5 dni potom som robila test a bol pozitívny bola tam sláva ružová čiarka.. do ms
Mám 10 dni ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru