• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohl Clomhexal způsobit pozitivní těhotenský test?

11. května 2012 
Ahoj holky,jsem tu nova a mam na vas otazku.už od zaří 2010 se snažíme s manželem o miminko jednou se nam to už povedlo,ale v 9tt jsem musela jit na revizi,přestalo mu bít srdičko a od te doba už je to 10měsicu a pořad nic.cvičila jsem mojžíšovku,byla jsem v nemocnici na vyšetření a vše je ok ale pořad nic.ted mi pan dr předepsal clomhexal a včera rano jsem si dělala test,protože mam strašně špatnou plet a pořad chodim na zachod,tak jsem to jen ze zvědavosti zkusila a byli tam dvě čarky,mate nejaka s timto zkušenosti?myslim si,že to ale zpusobujou ty prašky..
8. kvě 2012 v 19:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzhledem k tomu, ze jsi nenapsala, kolikaty jsi den cyklu jsi, asi tezko radit:slight_smile:)
// zpusobuje na testu treba pregnyl- hormon na vyvolani ovulace... clomhexal je neco jako clostilbegyt... ten by // ukazat nemel
8. kvě 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak píše @eloana chtělo by to údaj, kolikátý den cyklu jsi? Ale Clomhexal obsahuje účinnou látku Clomifen, je to vlastně hormon na podporu dozrávání vajíček a ovulace (něco jako Clostilbegyt), čili pokud by měl ovlivnit výsledek nějakého testu tak OVULAČNÍHO, nikoli těhotenského, protože HCG je úplně jiný hormon (ten je třeba v tom Pregnylu, který může výsledek těhu testu ovlivnit)...více třeba zde, co může a nemá vliv:

http://www.femina.cz/magazin/rodina-a-deti/falesne-pozitivni-tehotensky-test.html

Takže to vypadá, že těhu budeš, zavolej doktorovi a hlavně už neber ten Clomhexal (pokud zrovna teď jsi ve fázi kdy ho máš brát)...Moc přeju, aby to bylo zdravé a prosperující těhotenství!!!
10. kvě 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Clomhexal určitě nemůže způsobit pozitivní těhotenský test...je to antiestrogen, zatímco test reaguje na hcg hormon. Pravděpodobně jsi teda těhotná, tak to Clomhexal určitě neber a počkej, až se to nějak vyřeší. Pozitivní tt může způsobit (jak psala Eloana), pouze Pregnyl nebo Ovitrelle, jiné běžně užívané hormonální přípravky rozhodně ne.
11. kvě 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek