Mohla bych být v tom?

stistkoma
19. únor 2016

Zdravím,zkusím zkráceně.
23.11 mi skončila MS a 26.11 jsem měla nechráněný pohlavní styk (3dny po MS) Přítel se do mě neudělal. Už to budou tři měsíce a každý měsíc jsem dostala menstruaci a byla pravidelna +- 1den. Akorát byla slabší a místo 6 dní jen 4 dny. Přiznaky jsem žádné na sobě nepozorovala. Před pár dny jsem si udělala TT a vyšel jasně negativní. Ale poslední dobou mi roste spodní část břicha (je možné ze jsem přibrala protože předtím jsem zhubla rychle tak se mohl vrátit JoJo efekt 😀) břicho aji poboliva, a cítím se jak kdybych mela žaludek na vodě. TT byl negativní, presto mám obavy ze mužu byt těhotná. Ted si miminko nemůžu dovolit. Proto se ptam na vas názor co si myslíte? Předem děkuji za odpověď 🙂

svetlus_pepca
19. únor 2016

Test negativní, MS máš. Nevím, co řešíš. Žaludek máš na vodě, protože se nervuješ.

blecha94
19. únor 2016

3 měsíce po styku bys těhotenskej test neměla pozitivní ani omylem, neměla bych strach.

stistkoma
autor
20. únor 2016

Děkuju ,vim ze to byl hloupý dotaz jen jsem potřebovala nějakou úplnou jistotu.

karlajasmine
20. únor 2016

Celkove by byla hodne mala pravdepodobnost, ze bys otehotnela 3 dny po skonceni MS, vetsinou lidi nemaji ovulaci tak rychle.. a 3 mesice po styku bys 100% mela pozitivni test, tak se nemas ceho bat 🙂

svetlus_pepca
20. únor 2016

@karlajasmine Já nevím, ale já otěhotněl první den po MS 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru