• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohla jsem otěhotnět?

17. února 2014 
Ahojky holky mam dotazek :slight_smile: rekli jsme si ze se zkusime pokusit o miminko :slight_smile: posledni menstruace byla 1.2.2014 trvala 4 dny 5 den to spis uz bylo jen spineni . Takze podle ovulacni kalkulacky mi melo vcera zacit plodne obdobi :slight_smile: nebo? Takze na 14.2 v noci byl nechraneny sex a pote tentyz den vecer taky . Myslite ze by to mohlo vyjit ? :slight_smile: dekuju za odpovedi :slight_smile:
15. únor 2014 v 17:46  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím, že se to dozvíš za cca 3 týdny když zkusíš udělat test :grinning: :grinning:
15. únor 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Můj názor je ten, že to vyjít mohlo a nemuselo... Ovulace není vždy přesně podle kalkulačky, z každého sexu v plodném období nemusí být těhotenství...
Jak píše micha - zhruba za 3 týdny se to dozvíš. :slight_smile:
15. únor 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ne z každého nechráněného styku se otěhotní, zdravý pár má každý měsíc asi 70% šanci, že otěhotní... takže těžko říct.. někomu se povede napoprvé, někomu napodruhé, někomu za rok a půl, tak uvidíte.
15. únor 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekla bych že ti to ukáže až test za 3-4 týdny, nejdříve. Těm kalkulačkám moc nevěř. Já otěhotněla předposlední den mensesu....
15. únor 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Souhlas s holkama počkej pár týdnu pak uvidíš.Nejlepší je merat si teplotu v pochve jestli budeš mat 37 a víc, 5 dní po sobe je zrejmé,že bys mohla bejt tehotná ale to treba sledovat nejmín mesíc abys videla rozdíli
15. únor 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to jako jestli jsme vestkyne??? :grinning: :grinning: :grinning: po sexu se nekdy otehotni. a nekdy taky ne. co tam mas dal? :grinning: :grinning:
15. únor 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Nám se podařilo otěhotnět hned napoprvé. uprostred cyklu, bez vypočítávani ovulace, bez stresovani, ze od ted opravdu strašně chceme mimi.....a vyšlo to :slight_smile: Takže přeji hlavne hodne klidu a at se zadari :wink: (jen si musíš vázne počkat jeste tak ty 3 tydny)
15. únor 2014 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mohlo to vyjít a nemuselo....pokud ti nepřijde ms, tak si kup test a uvidíš :slight_smile:
16. únor 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zkus si udělat test,až ti vynechá další MS
17. únor 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: co si třeba udelat test????? :grinning:
17. únor 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek