Jsem těhotná?
ladyes
15. únor 2014

Mohla jsem otěhotnět?

Ahojky holky mam dotazek 🙂 rekli jsme si ze se zkusime pokusit o miminko 🙂 posledni menstruace byla 1.2.2014 trvala 4 dny 5 den to spis uz bylo jen spineni . Takze podle ovulacni kalkulacky mi melo vcera zacit plodne obdobi 🙂 nebo? Takze na 14.2 v noci byl nechraneny sex a pote tentyz den vecer taky . Myslite ze by to mohlo vyjit ? 🙂 dekuju za odpovedi 🙂
michamicha
15. únor 2014
no myslím, že se to dozvíš za cca 3 týdny když zkusíš udělat test 😃 😃
elvira
15. únor 2014
Můj názor je ten, že to vyjít mohlo a nemuselo... Ovulace není vždy přesně podle kalkulačky, z každého sexu v plodném období nemusí být těhotenství...
Jak píše micha - zhruba za 3 týdny se to dozvíš. 🙂
kamculenka
15. únor 2014
Ne z každého nechráněného styku se otěhotní, zdravý pár má každý měsíc asi 70% šanci, že otěhotní... takže těžko říct.. někomu se povede napoprvé, někomu napodruhé, někomu za rok a půl, tak uvidíte.
koada
15. únor 2014
Řekla bych že ti to ukáže až test za 3-4 týdny, nejdříve. Těm kalkulačkám moc nevěř. Já otěhotněla předposlední den mensesu....
bambulal1
15. únor 2014
Souhlas s holkama počkej pár týdnu pak uvidíš.Nejlepší je merat si teplotu v pochve jestli budeš mat 37 a víc, 5 dní po sobe je zrejmé,že bys mohla bejt tehotná ale to treba sledovat nejmín mesíc abys videla rozdíli
sasanka033
15. únor 2014
to jako jestli jsme vestkyne??? 😃 😃 😃 po sexu se nekdy otehotni. a nekdy taky ne. co tam mas dal? 😃 😃
me79
15. únor 2014
Nám se podařilo otěhotnět hned napoprvé. uprostred cyklu, bez vypočítávani ovulace, bez stresovani, ze od ted opravdu strašně chceme mimi.....a vyšlo to 🙂 Takže přeji hlavne hodne klidu a at se zadari 😉 (jen si musíš vázne počkat jeste tak ty 3 tydny)
hanny85
16. únor 2014
mohlo to vyjít a nemuselo....pokud ti nepřijde ms, tak si kup test a uvidíš 🙂
klouzek
17. únor 2014
Zkus si udělat test,až ti vynechá další MS
jituliiii
17. únor 2014
😃 😃 😃 co si třeba udelat test????? 😃

Začni psát odpověď...

Odešli