Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mohu být těhotná ?

lenickah
3. kvě 2017

Ahoj, Dobrý den,

vím, že to tu zaznělo již několikrát, ale zeptám se podle sebe 🙂
S přítelem jsme se rozhodli o miminko, je to tak cca 2 měsíce. Je mi 27, ted po posledním styku, mě děsně bolel podbřišek, konkrétně vaječníky, pak bolest přestala a začalo to nanovo až třetí den po styku. A ted je to sice teprve 7 den po, ale bolest v podbřišku mám stále, k tomu bolest v kříži, unava, nervozita... do MS mám tak cca 12 dní, takže bolesti z přicházející MS to nejsou, test jsem si nedočkavec udělala již 6 den , ale byl negativní (jak jinak) budu volat na gynekologii a chci se objednat na test z krve, atd. , Co myslíte, vyšlo to ? nebo je to planý poplach. Dříve při předchozím pokusu o mimi mě tohle tak nebolelo...tohle je prvně, Jediné co vím, že jsem si tu bolest zad a podbřišku nevsugerovala, opravdu mě to občas zabolelo tolik, jako při MS :-/ ... Děkuji za rady 🙂

j.a.n.i
3. kvě 2017

@lenickah No, pokud máš teď cca 12 dní do MS, tak jste se velmi pravděpodobně vůbec netrefili k ovulaci, takže je velká pravděpodobnost, že těhotná nebudeš.

kajka750
3. kvě 2017

Ja otehotnela 10 nebo 12 DC z 26,zalezi na delce tveho a kdy je ovulace ale take se priklanim k tomu,ze asi ne. Tak me bolely vajecniky a zada pri ovulaci (a taky jen nekdy). Drzim palec

petomonika1
3. kvě 2017

Ahojte muzu se zeptat mali ste niektora s vas ms den a potom nic a potom sa pustili az moc ...ak ano poprosim aby ste mi napsala info prvny krat se mi to stalo dekuji hezky den 😉

lenickah
autor
3. kvě 2017

Nu ja si vubec ovulaci nehlídám, takže jsme se tedy asi vážně netrefili. Proto se chci poradit s doktorem, jak a co atd.. Jak říkám, je ale divné , že mam takovéto bolesti a pocity, nikdy mezi MS jsem to neměla. Vždy me bolelo břicho den před MS , MS mám krátkou trvá pouze tři dny a pak zas mám klid. 🤒

lenickah
autor
3. kvě 2017

@petomonika1 jinak ja píšete, tak takhle vynechavanou MS jsem neměla nikdy ;) vždy v kuse ;)🙂

petomonika1
3. kvě 2017

@lenickah tak co to muze snacit?

lenickah
autor
3. kvě 2017

@petomonika1 to netuším, ale asi bych si zašla k doktoru 😇😑 pro jistotu

petomonika1
3. kvě 2017

@lenickah skousim zakoupit test a uvidi se

dolezalovalucie
3. kvě 2017

@lenickah Ja myslim,ze ta bolest mohla byt ovulace.Pokud se nechces hlidat ovulaci tak zkuste sex obden,to se urcite trefite

mimi1619
4. kvě 2017

Ahoj, v prosinci jsem bohužel musela podstoupit revizi zamlklé těhotenství 8 tt. Menstruace dorazila normálně naposledy na konci března a minulý měsíc jsem to nedostala. Dnes jsem si dělala test a negativní, mám bolení v podbříšku jako před MS, jsem unavená bolest hlavy. Je možné že se teprve // objeví déle?

lenickah
autor
5. kvě 2017

@mimi1619 Já bohužel netuším, je to na mě vše nové, hlavně poprvé co jsem se o to začala zajímat, v týdnu jsem objednaná k doktoru, tak mu tam dám pár otázek 🙂 jinak bolesti v podbřišku mám neustále, vubec se to nelepší ☹

mimi1619
5. kvě 2017

@lenickah tak dneska jsem začala špinit tak to byl asi příchod MS :(

Sem začni psát odpověď...

Odešli