Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

11ester11
10. črc 2014

@simca190 a dostanes aj porodne ,,,, za prvni dite

dasenka888
autor
10. črc 2014

@11ester11 no ono od roku 2015 bude porodné i za druhé dítě teď to prošlo nedávno schválením 🙂 Ale je to nefér podle mě by to mělo být pro všechny stejné, jak k tomu přijdou lidi co pracujou a jsou třeba zasekaný půjčkama ? Ten dnešní stát je na dvě věci :D Ještě , že já mám půjčku jen jednu :D

dasenka888
autor
10. črc 2014

@11ester11 to bych si zkusila najít i jiného doktora, podle mě Ti tohle neřekne jen tak některej doktor , sice záleží na faktech , ale myslím si , že snad HA nikomu neublíží a když ano, tak existuje tělístko

11ester11
10. črc 2014

@dasenka888 aha to jsem nevedela ,,, vim ze tvrdily ze se dava iba za jedno a druhy dite ma smulu .... 😒 to je fajn ked daji i za druhe , pro tu mamimunku to je dobre , jen ti vecicky ze zacatku stoji hodne ,, sice to neni moc 13 000 ale na nejake veci pre mimi se hodi ....

mare1
10. črc 2014

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli si myslíte, že bych mohla být těhotná?
Brala jsem HA cca 5 let, a protože jsem nějakou dobu něměla známost, tak jsem je brát přestala. Nebrala jsem je zhruba půl roku, ale pak jsem se seznámila s nynějším přítelem, a tak jsem je znovu začala brát.

Protože jsem si dva dny za sebou zapomněla vzít prášek a vzala jsem si ho vždy až druhý den, řekli jsme si, že je vysadím a přestanu brát, a začneme se snažit hned. V platíčku jsem měla dobráno cca 8 pilulek, to znamená, že to bylo v 2. týdnu braní, co jsem je přestala brát. Netušila jsem, že se to nesmí. To bylo 5.5. Kvůli vysazení jsem dostala pro mě tenkrát nečekanou MS 9. 5. a 12. 5. mi skončila. Prášky už jsem si samozřejmě nenasadila, a snažili jsme se dál, i přes negativní testy, což jsem dělala zbytečně a zbytečně jsem byla zklamaná. Takže plodné dny jsem měla kolem 22.5. a další MS jsem dostala až 13. 6. a skončila mi 16. 6. I přes MS jsme se s přítelem milovali, protože si tak moc přejeme miminko, že jsem někde četla, že některé otěhotněli i přes MS. A protože si nejsem tak jistá těmi plodnými dny, tak jsme se snažili skoro každý den. Kolem 27. – 29. jsem měla vypočítané ty plodné dny (nevím tedy, jestli správně), a tak jsme se snažili každý den, s tím, že se opravdu už musí zadařit. MS bych měla dostat tento pátek 11. 7., jsem strašně unavená, a cítím se jinak, mám takové divné břicho, jako kdyby se uvnitř něco dělo, často chodím na malou a mám skoro pořád hlad a mohu sníst něco slaného a vzápětí třeba čokoládu. Navíc nemohu spát na břiše, a to jsem tak usínala pořád, a teď poslední dvě noci se pořád budím a nemohu usnout třeba i hodinu a půl.
Omlouvám se za dlouhý román, ale myslíte si, že už by se mohlo zadařit? 🙂

dasenka888
autor
10. črc 2014

@11ester11 jojo určitě je to hezká částka , ale v tom případě jsem to měla udělat tak , že před šesti rokama když mi bylo 18 jsem si měla dodělat školu nechat udělat dítě, abych měla nárok na porodný a pak teprve pracovat... Člověk po škole jde hnedka makat a tenhle zkur**** stát to ani neocení na porodným :D 😀 😀 😀 😀 😀

11ester11
10. črc 2014

@dasenka888 uz jsem si nasla jineho v praze ,,, tak jsem zvedava co jsemnou bude ,,,, no ale prvni kontrolu tam mam az 7.8 . taky byvali doktor dostal hodne vynadano , kdyz jsem byla tehotna z malim do 3 mesice mi tvrdily ze mam kylu , dopadlo to tak ze me objednal na sal na sudani kyli , pamatuji si to dnes ako by to bylo vcera hrozny , kdys jsem ran nastoupila na sal , mela jsem uz pripravenou kanilu na narkozu , a najednou vstoupil na sal doktor a zacal hodne kricet ze jsem tehotna a at to rychle zastaveji ,,,, byl to mazec , no ted mi doktor tvrdi ze je to zmena hormon , nic vic , a prej proto nesmim nic hormonalniho ,,,

11ester11
10. črc 2014

@dasenka888 to mas recht

simca190
10. črc 2014

@mare1 tezko rict mese nafouklo bricho... Mela jsem zravou.. Blbou naladu.. Bolela me hlavva a bylo to vse z ovulace... Pokud si melq ovulaci uz tak ei kup ovu testy... Ty ti ukazi tehotenstvi take 🙂

simca190
10. črc 2014

@11ester11 tak me tohle udelat tak je normalne zazaluju... Mohli ti zabit dite... ☹

11ester11
10. črc 2014

holky ja skusila vsechny druhy testu ,, a uz me to nebavy ,, co uz kdyz budu tak budu ,, deti miluju , a zivote bych nesla na potrat , jenclovek je bez sebe kdyz se snim neco deje a nevico , hroznej pocit ,,,

dasenka888
autor
10. črc 2014

@mare1 ahoj , TT bych zkusila za 5dní 🙂 Pokud ano, tak se Ti to už ukáže 🙂 Jinak přesně tohle jsem také měla, ale pak mi to najednou po týdnu těchto příznacích zmizelo... Podle mě jsem to měla jen vsugerované, přeju ať je to u Tebe na testu pozitivní 🙂)

11ester11
10. črc 2014

@simca190 jo to mohl ale ja v soku jsem to neresila byla jsem rada ze mimnko je v poradku a ze zije ,,, simco jestli ti to dopravdy vyslo , tak se ti vsedko zmeni , tvoje nalada pocity atd,,,, aj mysleni , a az se zacne hybat je to nadherni ,,, 😉

dasenka888
autor
10. črc 2014

@11ester11 to si děláš srandu doufám ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

11ester11
10. črc 2014
simca190
10. črc 2014

@11ester11 ja to znam... Taky bych nesla na potrwt... V zadnym pripade.. Ja to beru tak ze bych bylq vrah... Zabijes proste zivou bytost a to bych neunesla...

11ester11
10. črc 2014

@dasenka888 😎 😉

11ester11
10. črc 2014

@simca190 presne tak

11ester11
10. črc 2014

@dasenka888 ja to skusim ,,,,,

simca190
10. črc 2014

@11ester11 ja uz se nq ty pocity nskutecne tesim.. 🙂 az mi poroste brisko... A az ho porodim tak uz nas nikdo nerozdeli.. 🙂

11ester11
10. črc 2014

@simca190 jo tak to ma byt

simca190
10. črc 2014

@11ester11 🙂 🙂 🙂 😉 😉 🙂 uz at to mam potvrzeny...

mare1
10. črc 2014

@simca190 Jak mi mohou ovulační testy ukázat těhotenství ? 😕

11ester11
10. črc 2014

😉 😉 drzim ti palce ,,,

mare1
10. črc 2014

@dasenka888 Děkuju 🙂

simca190
10. črc 2014

@mare1 kdyz si tehotna tak mas testovanou carku silnou jak tu kontrolni... Nevim jakje to mozny ale holcina tu co je tehotna to udelala a fungovalo to 🙂

11ester11
10. črc 2014

@simca190 jo otom jsem taky slysela , ale ja si mysli ze kdyz vyskousis hodne citlivej test , tak by to melo fungovat ,, vim ze nejcitlivejsi test je ten digitalni co ukazuje aj tyden a mesic tehotenctvi , stoji cca 200,- hodne znamich to skousej ,

simca190
10. črc 2014

@11ester11 jo uq taky planuju ze ho koupim 🙂 ale až dyl 😀

11ester11
10. črc 2014

😀 😀 😀

11ester11
10. črc 2014

Devcata dekuji za pokec ,,,, jste mili holky , hezkky den preji 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru