Mohu to poznat tak brzy?

nazka
9. říj 2018

Ahoj holky, jdu si pro radu, i kdyz vim, ze je to brzy a stejne to urci jen doktor. Spis mi jde o vase zkusenosti.V zari jsem po dvou letech dobrala ha. A minuly tyden v dobe ovulace jsme meli 2x nechraneny styk (ob den). Pak jsem lehce spinila,i kdyz ms byt nemela, to asi den dva? a od te doby mam takovy tlak v podbrisku, chodim casteji curat a nyni me zacaly bolet prsa.Jsou to rozhazene hormony po dokonceni brani ha, nebo dalsi mimco?

1anetta11
9. říj 2018

@nazka Může to být to i to. To se těžko pozná. Pokud to chceš vědět, tak nejlepší budeš mít test z krve a tam to budeš mít jisté.

nazka
autor
10. říj 2018

@1anetta11 ten je hrazeny, ze?a dela ho obvodak nebo jak to chodi?

moxha
10. říj 2018

@nazka pokud myslíte odběr hcg ( těhotenský hormon),tak ten udělá gynekolog a nebo pak jako samoplátce.Počítejte však í s možností,že Vás gynekolog odkáže nejdříve na těhotenský tes. Ten má smysl dělat v den ms a nebo nejdřív cca 14 dní od ovulace

bachovy_esence_poradna
10. říj 2018

@nazka Obecně se to těžko pozná, protože některé příznaky před menstruací se kryjí s pocity při těhotenství.
Ale z osobní zkušenosti můžu říct, že jsem v obou případech věděla velmi brzo, že jsem těhotná, těžko to popsat, prostě to byl "jiný stav". Testy v době očekávané ms jsem si dělala jen pro jistotu než jsem to řekla okolí. Jinak jsem to věděla v obou případech týden před testem. (Zato jsem se u obou dětí spletla v pohlaví, tam instinkt opravdu nefungoval 🙂 )

1anetta11
11. říj 2018

@nazka Já jsem byla na test normálně u svého lékaře na gynekologii a neplatila jsem nic. 🙂

leontina001
16. říj 2018

Ahoj holky potřebovala bych poradit mi s přítelem se snažíme o mimčo necháváme tomu volní průběh už SOU to tři dny co jsem to nedostala pořád. Skusim test. A vijde mi negativní zvěčnili se mi prsa a zvěčnili se mi i břicho. Nevím. Co už mám dělal sme s toho moc sklamani snažíme se fakt moc ale test pořád nekagativny poradíte mi jedna z vás prosím ?? :'(

kristyn.g
16. říj 2018

@leontina001 počkej týden a buď to dostaneš nebo si dojdeš k doktorovi

vendelinka08
17. říj 2018

@leontina001 asi nezbyva nez cekat...zvetseni prsou i bricha muze znamenat i pms...neni to ukazatel tehu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru