Možné těhotenství?

evunka27
6. pro 2021

Ahoj,
Ve čtvrtek jsem trochu špinila a čekala že přijde klasicky ms (v sobotu den předpokládané ms). Ms nedorazila, bolí mě prsa, od včera mě pálí žáha, dneska celý den kovová pachuť v puse, pobolívá mě semtam břicho (ale ne tak jako při ms).
V práci jsem lítala skoro každou půlhodinu na záchod a to jsem toho moc nevypila.
Test dělán dnes odpoledne a sněhobílý. Mám zkusit ráno znovu nebo je to zbytečné?

Pes je na mrtvici, nehne se ode mě na krok a stále mi pokládá hlavu na břicho.

klokanka31
6. pro 2021

@evunka27 Možné by to bylo...Zkus za pár dní znova test 🙂

evunka27
autor
6. pro 2021

@klokanka31 koupila jsem jich naštěstí víc - zásoba se vždy hodí :D
Zkusím tedy zítra, případně když nedorazí ms tak pak za pár dní další

sorboni30
6. pro 2021

@evunka27 nejlepší je testovat az tyden.po vynechani ms. Ja testovala po 14dnech. Bez stresu a zbytecne kupovani desítek testů.. stačí pak jen dva. 😉😀 Takove ty priznaky tehu si muze kazda vsugerovat. Ja nic z toho neměla. Jen me bolelo v podbrisku. 🙏

evunka27
autor
6. pro 2021

@sorboni30 jenže já jsem momentálně ve stavu nesnažení :D já bych byla mámou ráda, ale jsme s přítelem spolu chvilku a mám novou práci s dobrou pozicí, takže jsem chtěla ještě počkat :D tak si říkám jestli bych si tohle vsugerovala.

sorboni30
6. pro 2021

@evunka27 letos v unoru jsem mela presne pocity.. i zvetsene prsa, zpozdeni atd.. pak jsem dostala z niceho nic ms a nic.. Blbnuly hormony.. Otehotnela jsem v srpnu a nemela jsem ani jeden priznak 😀 Takze muze byt i nemusi. Kazda to mame jinak 😉 Kazdopadne uvidis..Mas zpozdeni jen dva dny..ja kdysi mela zpozdeni mesic kvuli dovci. Mam panickou hrůzu z létání. Ms jsem nedostala..po týdnu jsme leteli a dovcu, a dostala sem ji az tyden po 14 denni dovci.. Taky uz jsem myslela a nic.. Muze byt i stres, unava, vycerpani..cokoli. Pockej do konce tydne a zacni resit zacatkem příštího tydne 😉

klokanka31
6. pro 2021

@evunka27 Jinak já to měla jako ty, jeden den slabé špinění, ale pak nic. Test negativní, ale pak po pár dalších dnech už dálnice 🙂 a já teda k tomu měla silné bolesti v podbřišku a v kříži.

evunka27
autor
6. pro 2021

@klokanka31 cca kolik dní? 🙂 jsem nedočkavec :D

klokanka31
7. pro 2021

@evunka27 Myslím že tak týden...🙂

evunka27
autor
7. pro 2021

Jen pro info holky - dnes test negativní, ms v nedohlednu, začíná mi být čím dál divněji :D tak zkusím za 2-3 dny zas

jasmina1992
7. pro 2021

@evunka27 držim palce🙂

monika3456
7. pro 2021

@evunka27 je divný, že bys měla těhu příznaky a testy negativní.....myslím, že těhu to nebude.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru