Počkat nebo testovat? Kdy byla viditelná čárka?

lalolita
1. čer 2021

Zdravím ženy,
Tak nějak tuším,že se možná zadařilo minulý měsíc, zpoždění dneska už 4ty den,testy doma nemám. Váhám,však zdá jít zítra test koupit a otestovat.
Břicho pobolívá už od soboty jakoby MS měla přijít,avšak prsa nic. Je mi teda po ránu nějak špatně,ale známé to,psychika je mocná. Hrozně se mi ale točí a bolí hlava. Jsem hlavně hrozně i podrážděná,"na*raná" 😀😀
Kdy jste se po zpoždění tedy testovaly vy a byl už náznak druhé čárky? Popřípadě měly jste podobné zkušenosti a "příznaky"? Hlava se mi hodně motala i při druhém těhotenství,ale to jsem zjistila relativně brzy.
Cykly mívám různě dlouhé 30-36.
Lítám pořád na záchod,jestli už mrcha došla nebo ne a furt nic.😀
Tak co,zkusit zítra nebo prostě počkat?

leniczka23
1. čer 2021

Určitě zkusit, a to hned jaký pak zítra 😁😁
Já u prvního těhotenství jeden den po vynechané slabá čárka a u druhého jsem tu samou čárku měla už 6 dní před MS.
Moc držím.palce.

lalolita
autor
1. čer 2021

@leniczka23 u druhé jsem testovala už před MS,tam byl duch už týden před, pořádná čárka až tak 10den zpoždění. Teď mám tušení,že to vyšlo a doma žádnej test nemám 😀😀😀

klokanka31
1. čer 2021

@lalolita já být tebou tak test zkusím...já dělala testy namátkově, protože jsem ms neměla takže jsem nevěděla kdy se mohlo zadařit. A k těm příznakům, mě děsně bolelo v kříži a břicho, jako bych měla dostat ms každou minutou ☺

jjasmina
1. čer 2021

@lalolita zkusit hned, já měla druhou čárku tři dny před ms a žádný duch to už nebyl 🙂

lalolita
autor
1. čer 2021

@klokanka31
@jjasmina
Holky děkuji,já to prubnu zítra,dneska už se do lékárny nedostanu. Příznaky by ovšem odpovídaly 😀 nejhorší je,že mě stále bolí jakoby na střídačku vaječníky a kříže,furt to kontroluji a nic.😀 Navíc po ránu jak se nenajim,tak mám sto chutí 🤮🤮🤮😀 uvidíme,třeba zad planej poplach,kterej se mi ale tentokrát moc nezdá 😀😉

jjasmina
1. čer 2021

@lalolita tak to já mela naopak, když js cítila příznaky rak jsem těhotná nebyla a když sem byla, byla jsem si jistá , že nejsem 🙂

alilali
1. čer 2021

@lalolita Já si myslím, že úplně v klidu můžeš testovat a jestli těhotná si, bude test pozitivní🙂 držím palce ❤️❤️❤️

lidija1234
1. čer 2021

já testovala 4 dny po zpoždění ms a měla jsem už krásné dvě čárky🙂 budu držet palce🍀

lalolita
autor
2. čer 2021

@lidija1234
@jjasmina
@alilali
@klokanka31
Dobré ráno holky, tak dneska budu testovat,jak odvedu starší do školy a vzbudí se mladší malá,zajdem do lékárny.🙂 Stále totiž nic a dneska je to 5ty den. Chlap řekl akorát nestraš, snažit jsme se chtěli od července 😀 říkám,tak uvidíme 😀😉

klokanka31
2. čer 2021

@lalolita Tak přeju ať to klapne 😉 pak dej vědět

lalolita
autor
2. čer 2021

@klokanka31 dám 😉

jjasmina
2. čer 2021

@lalolita Tak to jsem zvědavá 🙂 Beztak je na cestě, to je tak vždycky, když se planuje až později 🙂

pajasala
2. čer 2021

@lalolita držím palce

lalolita
autor
2. čer 2021

Holky sněhobílo....co už 😣😢

codal
2. čer 2021

@lalolita to je mi líto, ale ono to může být ještě za dva dny jinak ❤️

lalolita
autor
2. čer 2021

@codal zatím to nechám tak a uvidíme,když do víkendu mrcha nepřijde,budu testovat pak a kdyžtak pak bych řešila přes doktora.🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru