Možné těhotenství? Píchání ve vaječníku, bolest břicha

koncice
24. pro 2014

Ahoj je tu možnost těhotenství? Posledních pár dnu mam tam dole neklid popichuje mě trochu ve vaječníku, někdy mě bolí bricho prostě takové divné to tam je :D Jenže sex byl asi cca před 14 dny nechráněný (ale neudělal se do mě ale co když tam byla nějaká kapička lásky), přestala jsem brát HA a bohužel jsme byla zvyklá že po dobrání prášku příjde menstruace a tak mě až před pár dny trklo že vubec nevím kdy to mám dostat, jako vím že někdy ted ale nejsem si jistá jestli jsem přestala brát prášky ke konci listopadu nebo začátkem prosince a to jsem den před menstruací měla sex (udělal se do mě) a pak jsem prášky po menstruaci už neměla. Bylo by možné být těhotná? Žádný test jsem nedělala to bych počkala až dokud bych to do konce roku nedostala.

lucina90
24. pro 2014

@koncice možná přichází ms..po HA to bývá bolestivější-teda podle mé zkušenosti. Ovšem je tu i možnost těhotenství

koncice
autor
24. pro 2014

@lucina90 jo taky jsem si říkala že príchazí ms , ale jelikož jsem hlava děravá a nekoukla jsem se kdy to mám přibližně dostat tak mě přepadla taková nejistota 🙂

nonacek
24. pro 2014

@koncice Já po vysazení místo ms dorazila ovulace, jestliže si vysadila hormonálníantikoncepci a den před tim si měla ne chráněny sex.. tak mohla za 2-3 dny dorazit ovulace kterou by stihli spermie ty který tam přílitli den před tim než jsi ji vysadila. Takže ta možnost těhotenství tu je dost Velká,ale ne 100%.

koncice
autor
25. pro 2014

@nonacek no já doufam že nejsem, sice naše blbost že sme se nechránily ale tak snad nebudu.

bobisek90
25. pro 2014

No...pro tvou jistotu si uz ted udelej test. Kdybys byla, byl by pozitivni

koncice
autor
25. pro 2014

@bobisek90 jj asi by to bylo lepší 🙂 a před pár hodinami mě nepříjemně na spodku něco popíchlo nebo jak to říci 🙂 ale stejně asi jen plaším , ale příteli jsem nic neřekla jen že nevím kdy to mám dostat :D

bobisek90
25. pro 2014

@koncice no, tak on jeden nikdy neví 🙂 Já třeba myslela, že mi přichází MS, a ono houby... A za chvilku už tu bude s náma 🙂

koncice
autor
25. pro 2014

tak to gratuluji 🙂
@bobisek90 no uvidíme ja si už vzpoměla kdy to mám dostat (1.ledna :D )

nonacek
26. pro 2014

@koncice držím ti palce✌✌✌

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru