Možné těhotenství? Test negativní, zpožděná menstruace

zdenule23
28. říj 2015

Ahojky děvčata.. S přítelem jse snažíme o miminko jenže doposud bez úspěchu..V poslední době mám velmi nepravidelnou MS..Poslední byla 26.9 vím že zpoždění je teprve pár dnů...Ale nikdy předtím mi nebylo tak mrzute jako teď častá bolest hlavy,časta návštěva WC, tlak v podbřišku a nevolno od žaludku a citlivé bradavky
.ale TT negativni,ačkoliv je jeste mozna brzy se testovat..Říkám jsi zda to některá z vás také neměla.. Jsem už mamkou dvou děti jenže u nich jsem žádné příznaky až na časté návštěvy WC neměla a ani tehda nebyli problémy s MS...Mám ještě počkat pár dnů a počkat zda MS dorazí... Prosim o radu... Děkuji Zdeňka

pety91
29. říj 2015

Já bych si test zopakovala během 2-3 dnů, v případě že nebude pozitivní, tak to nebudeš těhotná. Tak tud příjde mes. nebo na vyvolávací injekci.

michalamala99
29. říj 2015

Ahoj,já mám též dvě děti a teď se s přítelem také snažíme,ale bez úspěchu,ale co si pamatuji,tak u druhé holčiny jsem měla tes negativní a už jsem měla v ruce průkazku.nechápu.uvidím,jestli se zadaří třeba tenhle měsíc,jelikož 5den po ovu jsem dneska trošku zašpinila 😒 což nechápu.nikdy se mi to nestalo.včera mě docela dost bolel podbříšek a dneska tohle ☹

zdenule23
autor
29. říj 2015

@michalamala99 tak uvidís co to bude.. Upřímně jse mi tohle nestalo nebo aspoň jsi tím jistá nejsem...Pravda je že mi předtím zlobila MS a stále zlobí ale cca po dobu 4 měsíců jsem přesně týden před tim než jsem to mela dostat slabe krvacela a to po dobu než mi přišly dny... Doktor mi oznámil že mám nízkou hladinu hormonů proto mi nasadil utrogestan...Jinak držím pesticky ať se vám zadari

michalamala99
29. říj 2015

já tohle právě nikdy neměla,tak jsem zvědavá,co z toho bude.tak třeba budem stejně + - těhulky 🙂

zdenule23
autor
29. říj 2015

Tak uvidíme co a jak

zdenule23
autor
1. lis 2015

@michalamala99 Ahoj tak jak ti je a co to spineni

michalamala99
1. lis 2015

@zdenule23 ahojky, špinění přestalo ještě ten den jak jsem psala,ale včera opět lehce na intimce .ale jen slabej nádeh do hněda,sem tam do růžova a dneska nic.vůbec to nechápu.nikdy jsem to neměla

zdenule23
autor
1. lis 2015

@michalamala99 Já to zažila u syna když jsem nevedela že jsem uz v očekávání.. vždy jsem jen krátce zaspinila..Bylo mi divné že jsem neměla MS jako obvykle tak jsem pár dnů počkala a šla pro test jenže byla tam jen jedna / ale před vyhozením jsem se opět podívala a už tam byly // ta druhá slabá za 3 dny u MUDr mi byla vzata krev na HCG protože ultrazvuk nic neukazoval a druhy den volam na výsledky a ono ejhle byla jsem v radostnem očekávani....

michalamala99
1. lis 2015

@zdenule23 jé kéž by to bylo jak píšeš.no,já to mám za 8dní dostat,takže je na test brzy.vždy mě to ale docela rozhodí,když to vidím,že zase špiním.ani bych to ke špinění nenazvala.je to jako by výtok,ale úplně slabunce do hněda,růžova.teď se zase objevil,ale malinko,jak před tím.to čekání je ale děsný

zdenule23
autor
1. lis 2015

To verim že je to desny já mám zpoždění 6 dnů.rada by jsem byla tehulka jenže teď v poslední době mne MS chodí se zpožděním...

michalamala99
1. lis 2015

Jé,tak třeba se zadařilo 🙂 přála bych ti to.

zdenule23
autor
1. lis 2015

Tak já tobě taktéž přeji aby jse vám miminko zdařilo

michalamala99
1. lis 2015

zdenule23 tady máš můj příspěvěk z dneška ☹ .........Tak bych řekla,že tenhle měsíc snažení nevyšlo emoticon 5dní po ovu špinění...spíš světlunce hnědý slaboučky výtok,tak jako včera a dneska jak jsem byla na vc a utřela se tak na papíře hustej sem tam průhledný,někde jako by vlásinka né krve čisté,ale jako by tmavé,ale spíše tmavě snědá emoticon vůbec to už nechápu.břicho nafouknutý,prsa mě bolí,snědla bych i děti.

zdenule23
autor
1. lis 2015

Taky už jsem z toho všeho úplný jelen..Furt ti chodim na WC prsa mne boli hlavně bradavky poboliva mne v podbřišku ale MS zatím nikde...Stejně jsi myslím že tenhle měsíc opět mrska dojde buď s pomocí MUDr nebo sama od sebe. . :(

zdenule23
autor
1. lis 2015

@michalamala99 ... Ačkoliv jsem taky nafouknuta a je mi zle od žaludku jenže jsi myslím že jsi to asi jen nalhavam,v týdnu jdu k MUDr a uvidíme co se z toho nakonec vyklube...je Fakt že jsi má Mamka je jistá že bych mohla být v očekávání ..Ale nikde není psáno a dáno že co řekne tak se i stane

michalamala99
1. lis 2015

@zdenule23 tak jak jsem psala,dneska jsem jela za svým dědečkem a on mi říkal,když jsme byli spolu...ty jsi v tom?máš divný oči a jsi jiná ☹ ale ....

michalamala99
1. lis 2015

@zdenule23 hlavně nevěš hlavu 🙂 a pokud nám to nevýjde tentokrát,tak třeba další měsíc 🙂

zdenule23
autor
1. lis 2015

Jj neni všem dnům konec...

zdenule23
autor
3. lis 2015

@michalamala99 Tak jsem si udělala test jenže značky clearblue a když jsem viděla že de nic neděje tak jsem si ho nadále nevsimala ale dnes sem si na něj vzpomněla a že ho půjdu vyhodit a ejhle je tam plus..Zatím to řešit nebudu i minulý měsíc tam bylo slabé plus a měla jsem cistu na vaječníku.. Pockam co MUDr

zdenule23
autor
3. lis 2015

Test delan včera

michalamala99
3. lis 2015

@zdenule23 no vidíš,tak přeji,aby to bylo těhu 🙂 já ještě netestovala,jelikož bydlím na vesnici a tady lékárna není.a kdy se chystáš k dr?

zdenule23
autor
3. lis 2015

Když stihnu zítra bus směr počátky tak bych jela zítra ..Ale jsem objednána k decke s malou... jo a ten test sem rozdelala kvuly odpadu a tak jsem ho dnes složila a bylo tam to plus..Bojim se že to bude jako minule trpim na cisty...

michalamala99
3. lis 2015

Hlavně se nestresuj,buď v klidu.uvidíš až ti vezme krev 😉 ale držím palce,ať je to mimísek

zdenule23
autor
3. lis 2015

JoJo dekuji

michalamala99
3. lis 2015

@zdenule23 pak písni,jak jsi dopadla,ale myslím na tebe!

zdenule23
autor
3. lis 2015

Určitě ti pisnu... Ale me tušení mi cosi říká ať se předčasně netesim

zdenule23
autor
4. lis 2015

@michalamala99 ahoj tak mé tušení se mi potvrdilo... Těhotná na 90% nejsem a tak mi pichla setra injekci a vzala krev na hormonální statistiku či co...aby zjistily zda problém je ve mne a nebo ne,a ze zřejmě neuvolňuji každý měsíc vajíčko

zdenule23
autor
4. lis 2015

@michalamala99 moc jsi přeji aby to tobě vyšlo to by mi byl čert dluzen aby se i tobě nezdařilo.... Držím ti pesticky

zdenule23
autor
10. lis 2015

@michalamala99 ahoj jak to s tebou tedy vypada

michalamala99
11. lis 2015

Ahoj,mrchu čekám zítra 12tého,tak jsem nervozní,napnutá.ale nevolnosti sem tam stále mám,ale mám totální žravou,každý dem musí bejt maso 😀 a chodím neustále na malou a to si jen čurnu a jdu,tak jsem zvědavá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru