Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Možné těhotenství? Test negativní, zpožděná menstruace

zdenule23
28. říj 2015

Ahojky děvčata.. S přítelem jse snažíme o miminko jenže doposud bez úspěchu..V poslední době mám velmi nepravidelnou MS..Poslední byla 26.9 vím že zpoždění je teprve pár dnů...Ale nikdy předtím mi nebylo tak mrzute jako teď častá bolest hlavy,časta návštěva WC, tlak v podbřišku a nevolno od žaludku a citlivé bradavky
.ale TT negativni,ačkoliv je jeste mozna brzy se testovat..Říkám jsi zda to některá z vás také neměla.. Jsem už mamkou dvou děti jenže u nich jsem žádné příznaky až na časté návštěvy WC neměla a ani tehda nebyli problémy s MS...Mám ještě počkat pár dnů a počkat zda MS dorazí... Prosim o radu... Děkuji Zdeňka

michalamala99
11. lis 2015

@zdenule23 a kdy budeš mít výsledky?nebo jak se to léčí?

zdenule23
autor
11. lis 2015

Tam se jednalo cosi s hormony a mam vse v pořádku i bych měla ovulovat jak mám...prý pokud do konce roku neotehotnim tak po roce budu chodit na testy možné neplodnosti ale i přítele to čeká...jenže teď je ještě vícero pracovně mimo CR takže se nedaří mít styk

zdenule23
autor
11. lis 2015

Nechapu mám dvě děti a už bych nemohla mít další :( a přítel chce své vlastní

michalamala99
12. lis 2015

@zdenule23 to mi povídej,mám také dvě své a další s přítelem jiným se nedaří ☹ mám po srustech,cystě .je to na pendrek

domca89
12. lis 2015

My máme 13m syna, druhé chceme. MS nedorazila. Už má zpoždění 4dny. Včera strašná bolest v podbřišku, špinění žádné, ale TT negativní. Tak nevím. ☹

michalamala99
12. lis 2015

@domca89 ahoj,mě má mrcha dojít dneska,ale vůbec se na to necítím 😒 ale nemusela by.včera jsem zkoušela test a nic,jen mě bolí pod pupíkem,ale vaječníky vůbec tak jako vždy když se blížila mrcha,tak budu doufat.Ještě počkej 2dny a testni.někomu to trvá déle.mě u první test negat a přitom jsem měla prukazku a byla v 8tt

domca89
12. lis 2015

@michalamala99 No v tomhle jsem dost skeptická. Nemyslím si, že když první vyšlo až s různými prášky, že by se teď zadařilo jen tak, hlavně když jsem od porodu žádnou antikoncepci nebrala a stejně neotěhotněla.

michalamala99
12. lis 2015

@domca89 a probírala jsi to s dr?

mikush
12. lis 2015

Ahoj holky, já mám pravidelně MS 4.-5.tého ale tento měsíc nic, teď mám zpoždění týden,ale dnešní test byl negativní.Tak nevím jestli je ještě nějaká šance že by se mi objevily dvě čárky?.. Mám syna 2roky a 7měsíců, u něj se nám zadařilo za měsíc..

zdenule23
autor
12. lis 2015

@mikush já když měla týden zpoždění a test negativní šla jsem i přesto k MUDr. Jukl na me ultrazvukem a vzal krev v mém případě těhotenství nebylo..Ale pokud mas trpělivost tak týden počkej a zkus testik znovu.. ale je mnoho případů co test vycházel negativní a přesto byly těhu...A šance na // čárky může scela určitě být..

mikush
14. lis 2015

@zdenule23 jdu v pondělí k dr na kotrolu po půl roce,tak jsem zvědavá co mi řekne, kdyztak ji řeknu ať mi vezme krev abych už konečně něco věděla pokud nedojde ms...

michalamala99
14. lis 2015

@mikush ahoj,jsem na tom podobně.ms mám pravidelnou už 3roky?a tenhle měsíc mám dva dny spoždění,ale test negativní 😒

mikush
14. lis 2015

@michalamala99 Musíme vydržet, taky mám MS pravidelnou tak je to divné.. Co jsem tady tak četla tak se // můžou objevit i 2tydny po vynechání MS.tak musíme vyčkat, já mám příznaky jako při těhu..Držím ti palce dej vědět 🙂

zdenule23
autor
14. lis 2015

@michalamala99 tak třeba se už zadarilo... já očekávám MS a stále nic sice spinim ale na MS to nevypadá a ve středu to bude už 14 dnů od vyvolávacky MNO tak sem zvědavá

michalamala99
15. lis 2015

@zdenule23 to je divné,že skoro 14dní od vyvolávačky a jen špiníš?a krev ti bral dr?

michalamala99
15. lis 2015

@mikush no,taky jsem to slyšela,že to jde i 14dní po vynechání a sama jsem to tak měla u první dcery.kdy jsem měla těhu průkazku a z prče si udělala test a on byl negat!

zdenule23
autor
15. lis 2015

@michalamala99 krev brala je negativní..proto ta vyvolavacka,pravdou je to místo po vpichu mne dlouho bolelo nj sem cita.. tak mám ještě do středy nějaký ten den tak uvidím ..Stejně můj MUDr ordinuje úterý až čtvrtek takže stejně návštěvu když by jse mi MS nesvalisla šla příští středu..

zdenule23
autor
15. lis 2015

@michalamala99 no tak mne návštěva MUDr..naštěstí mine tedy aspoň doufám, mám Luxusní bolesti v podbřišku a mírně krvacim tak snad se to svali

lusinka1511
15. lis 2015

Ahoj holky, prosím vás o radu. S přítelem se už dva roky snažíme o miminko po potratu v 9tt.
MS mně mešká 3 dny. Dnes ráno jsem si dělala test a byl negativní. Jsem z toho opět špatná, pze už to vypadalo nadějně. Bolí mě bradavky, chodím často na malou. Myslíte, že nějaká naděje ještě je?

mikush
15. lis 2015

@lusinka1511 určité je naděje, já mám zpoždění 10.den a na testu bílo, zítra jdu k dr...hodně jsem toho ale načetla že je možné aby na testu byli // klidně až dva týdny po vynechání MS,držím palce!

zdenule23
autor
16. lis 2015

@mikush tak jak jsi dopadla u MUDr

janulle22
16. lis 2015

@lusinka1511 jeste pockej... Ja kdyz cekala, tak mi vsechmy testy ruznych znacek vychazely neg. Tak jsem sla k dr a on udelal utz a nic nevidel, ze tehu nejsem a dal vyvolavacku. Za 14 dni jsem tam byla znovu, ze jsem to stale nedosstala. Znovu utz a nic, tak dalsi injekce, ale bral mi krev. Druhy den jsem si volala na vysledek a bylo to pozitivni. Tak neves hlavu a vyckej a zkus test pozdeji, nebo rovnou k dr.
Ja sem ted taky myslela, ze jsem v tom. Ale z prerus. sexu to vidim jako malo pravdepodobne. Misto ms jen spineni. Testy negativni, ale po predchozi zkusenosti jim uz neverim, tak ve stredu dr. 🙂 drzim ti pesticky aby ti to vyslo...🙂

mikush
16. lis 2015

Tak jsem byla dnes u dr ale na utz není nic vidět, chtěla mi dát injekci na vyvolání MS ale že můžem klidně týden počkat jestli dojde sama.Takže teď budu čekat na MS nebo co se bude dííít ...Ale nevzdávám to, výjde to příště 🙂

zdenule23
autor
16. lis 2015

@janulle22 mužů se te zeptat to spineni bylo jaké? Já už od vcerejsiho rána slabě krvacim jenže ne na vložku.. A ve středu to bude už 14 dnů od vyvolavacky jsem z toho nějak nesva

zdenule23
autor
16. lis 2015

Omlouvam se blbe sem to precetla myslela jsem že to spineni patřilo k těm injekcim....

janulle22
16. lis 2015

@zdenule23 kdyz jsem mela vyvolavacku_ tak jsem nespinila... Zkus aspon zavolat dr jestli to mas brat jako ms nebo ne... Ale ja bych jeste porad doufala v tehu...🙂

lusinka1511
17. lis 2015

@mikush tak jak jsi na tom? U me ms zatim nikde. Zitra si zkusim udelat dalsi test. K dr. je jeste brzy, protoze stejne objednava az 14 dni po zpozdeni ms. Takze porad doufam 🙂 tobe take drzim pesticky 😉

lusinka1511
17. lis 2015

@janulle22 Moc dekuji za podporu. Nejhorsi je na to porad myslet. Uz si pripadam jako blazen. Tak uvidim zitra s tim testem. Jinak bych asi zkusila prekecat dr. aby me vzala na kontrolu. Objednava totiz az 14 dni zpozdeni ... Je to celkem logicke, ale vis jak to je s nedockavosti 😉

janulle22
17. lis 2015

@lusinka1511 vim, jake je to s nedockavosti... Tolik testu i dnes a nic.. Na jednu stranu jim neverim a na druhou jsem zklamana... Zitra jdu k dr tak uvidim co pekbeho mi povi... :-P po zanetu vajecniku, mocaku, praskle cyste a nasledne hospitalizaci v nem. se dost bojim... :-/
Tak dej hned vedet jak test dopadl... Hod nozky mahoru, odpocivej a nestresuj... Budu drzet pesticky at to dobre dopadne...🙂

mikush
17. lis 2015

@lusinka1511
@janulle22 Holky já byla jak posedlá, nevěděla jsem na čem jsem,MS nikde,na.testu nic,tak jsem si co 2-3dny dělala test ale vždy negativní, akorát na začátku listopadu dva s duchem,ale ty byly falešné, dávali mi nějakou naději ale ostatní byli negativní. Pořád jsem si říkala že to rozsekne dr teď v pondělí, buď jsem těhotná nebo ne.Těhotenství nepotvrdila ale mi pořád vrtá hlavou že MS stále nedorazila.Pořád si říkám že se to třeba jen ještě na utz ani testu neukázalo protože je dost brzo.Každopádně jsem teď trochu "vypla" a nevenuju tomu moc pozornost.Akorát pokud do pátku MS nedorazí, udělám si jeden test kdyby náhodou,jinak půjdu v pondělí na injekci..

Sem začni psát odpověď...

Odešli