Možné těhotenství? Test negativní, zpožděná menstruace

zdenule23
28. říj 2015

Ahojky děvčata.. S přítelem jse snažíme o miminko jenže doposud bez úspěchu..V poslední době mám velmi nepravidelnou MS..Poslední byla 26.9 vím že zpoždění je teprve pár dnů...Ale nikdy předtím mi nebylo tak mrzute jako teď častá bolest hlavy,časta návštěva WC, tlak v podbřišku a nevolno od žaludku a citlivé bradavky
.ale TT negativni,ačkoliv je jeste mozna brzy se testovat..Říkám jsi zda to některá z vás také neměla.. Jsem už mamkou dvou děti jenže u nich jsem žádné příznaky až na časté návštěvy WC neměla a ani tehda nebyli problémy s MS...Mám ještě počkat pár dnů a počkat zda MS dorazí... Prosim o radu... Děkuji Zdeňka

mikush
17. lis 2015

@lusinka1511 jak dlouho už mas vynechání MS?

janulle22
17. lis 2015

@mikush ono psychika je mocna...:-/ jak dlouho ti to meska? A jak bude dr dal postupovat? A krev ti nebrala?

lusinka1511
17. lis 2015

@mikush dnes mám 5. den zpoždění. Jinak dnes už mě neboli jen bradavky, ale celá prsa. Pořad mi vrta hlavou, jestli si zítra nezajit na krev, jako samoplatce. Aspoň by bylo víc jasno. Mám docela náročnou práci, tak bych potřebovala vědět na čem jsem.

mikush
17. lis 2015

@janulle22 Krev mi nebrala,řekla mi že na utz nic nevidí, že jestli chci tak mi píchne injekci na vyvolání MS nebo si můžeme dovolit týden počkat. Řekla jsem ji že mi je to jedno ať mi poradí co je pro mě lepší, řekla že to je jedno jestli pockame do pondělí jestli MS přijde sama nebo ne,dnes mám 12ty den zpoždění, jinak pravidelně, HA neberu od začátku září. Mám ale už několik dní bílý výtok a bolí mě podbřišek vždycky tak dva-tri dny,pak je zas chvíli klid,takže teď čekám a pokud do pátku MS nedorazí tak si udělám test kdyby náhodou 🙂 jinak půjdu v pondělí na tu injekci..

mikush
17. lis 2015

@lusinka1511 Já byla z toho právě na nervy a byla jsem z toho hrozně nejistá protože jsem nevěděla na čem jsem,tak jsem si říkala že teď musím trochu ubrat plyn a neupinat se tak na to,u syna jsem vysadila HA na začátku května a na začátku července jsem otěhotněla, takže dost rychle,takže se ani nedivím,není možné aby se někdo snažil třeba i dva roky a nám se zadarilo u obou tak rychle..

knobloska
17. lis 2015

@lusinka1511 jsme na tom stejně. Dnes už 6. den zpoždění. Testy negativní. Ale já jsem bez příznaků. Jsem už 14 dní nastydlá, ale to už jsem byla mockrát a MS nemeškala. Volala jsem k dr a sestřička mi říkala, že pokud je test negativní, těhotná nebudu. Zítra tam chci taky zavolat znova, potřebuju to rozštípnout. Můžu jim třeba říct, že mám plánovanou operaci nebo rtg, aby mi krev nabrali dřív. Netušila jsem, že můžu žádat test krve jako samoplátce.

lusinka1511
17. lis 2015

@knobloska jj, test na hCG můžeš žádat i jako samoplatce.
Částky se liší dle nemocnic. Přibližně od 200-400 Kč. Teď jsem o tom hodně četla, právě se může stát, že jsi otěhotněla na konci cyklu ... a právě proto test může být stále negativní. Timhle se zatím já uklidnuji 🙂 Moc bych si to přála, ale pokud to nevyjde, přijde urcite další šance.

knobloska
17. lis 2015

@lusinka1511 já už 2 děti mám a testy byly pozitivní vždy hned po vynechání MS. Tohle plánované nebylo.

janulle22
17. lis 2015

@mikush treba je jeste brzy, mohla jsi otehotnet pozdeji. Vem si, ze ja tam sla a nic nebylo na utz videt a po 14 dnech od vyvolavacky tez ne a pak jsem sla za dalsich 14 dni a byla tam jen tecka 🙂 ted jen cekat co a jak... ale to cekani je na tom nejhorsi... Pamatuju si to jak kdyby to bylo pred tydnem... Tak ti nezbyva nez vydrzet a nestresovat...

mikush
18. lis 2015

@janulle22 Kéž by to tak bylo 🙂

janulle22
18. lis 2015

@mikush treba to tak bude...🙂 jen vydrzet... Nic ti nebude utikat..test jsi nezkousela? Vim, ze si psala v patek, ale ja bych testila denne co kdyby nahodou 😀

Ja dnes byla u dr. Vyloucil zanet, cystu, vytok... Jen tehu vyloucit nedokazal... Test u nej byl sice neg ale na utz videl zvetsenou sliunici coz by mohlo tehu byt... Tak za tyden kontrola... Nevite jestli narostla sliznice muze byt nakonec tehu i kdyz test zatim neg?

mikush
18. lis 2015

@janulle22 to já vůbec netuším, jinak test jsem nedělala, řekla jsem si že dřív než v pátek ne! 😀 dřív jsem dělala co dva dny....A krev ti bral?

janulle22
18. lis 2015

@mikush nebral a v tom spechu jsem se ani nezeptala... Uvidime co ten tyden udela. Pritel uz pocita s tim ze su v tom 😀 jinak jsi dobra, ze to vydrzis. Pak dej hned vedet jak jsi dooadla, jsem napnuta jak ksandy 😀

mikush
18. lis 2015

@janulle22 já jsem taky napnutá, ať už dorazí ta potvora nebo ať jsou na testu //,ale zatím se ani jedno nekoná.Můj chlap mi taky furt říká že si myslí že jsem v tom 😀

janulle22
18. lis 2015

@mikush u vas je to asi vic pravdepodobne nez u nas..si mysli,ze je nadsamec 😀 😀

mikush
18. lis 2015

@janulle22 No myslím ze je to tak nastejno.. U nás tomu nedavam moc naději

janulle22
18. lis 2015

@mikush jak to? Neco se zmenilo?

mikush
18. lis 2015

@janulle22 nene ale moc v to nevěřím že to vyšlo když na utz není nic..

janulle22
18. lis 2015

@mikush vidim to u sebe uplne stejne...

mikush
18. lis 2015

@janulle22 tak jsme v tom aspoň společně 😉

janulle22
18. lis 2015

@mikush to jsme... A jsem zvesava na nase vysledky 😀

mikush
19. lis 2015

Zařekla jsem se že testovat budu až v pátek, ale prostě mi to nedalo...A nemůžu věřit vlastním očím, je tam,prostě tam je duch!!!

mikush
19. lis 2015

Vidíte ho taky?

evulina77
19. lis 2015

@mikush já ho taky vidím 🙂

janulle22
19. lis 2015

@mikush je taaaaam...🙂 vidim ho... ! Mam radost o za tebe... Gratuliji a at je vse jak ma byt...🙂

mikush
19. lis 2015

@janulle22 Moc dekuju, pořád tomu nevěřím, a budu moc držet palce i tobě ať to vyjde!🙂

janulle22
19. lis 2015

@mikush za chvilku tomu uveris...🙂 taky jsem dnes testovala a duch tam byl, sle nejde nafotit. Snad zitra nebo o vikendu bude silnejsi, tal ho sem pridam...🙂 ty si uzivej klidku a uz nestresuj... Je vse jak ma byt 🙂

mikush
19. lis 2015

@janulle22 Supeer,tak doufám že budou oba dva sílit!🙂

janulle22
19. lis 2015

@mikush uvidime, moc se na to neupinam a porad tvrdim, ze tehotna nejsem... Pritel tvrdi neco jineho... 🙂 ale zvedava jsem jak vopice 😀

zdenule23
autor
19. lis 2015

@mikush ano vidím ho moc gratuluji...@janulle22 a tobě tak též gratuluji..Ať vám oběma čárky na testu síly..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru