• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

MS nepřichází ani po injekci, mám příznaky. Jsem těhotná?

9. srpna 2013 
Dobry den,
Chtel sem se zeptat. Byla jsem u dr a ten mi dal injekci provokacku, ale uz je to 5 den a porad nic. Mam obcas bolesti v podbrisku a na stranach bricha, nadymam se a ikdyz mam mala prsa, tak jsem si vsimla, ze mam zdurele dvorce a jsou citlive az bolestive, mela jsem rada sladke, kavu a ted nemam chut a ani mi neni dobre kdyz to citim. Myslite, ze jsem tehotna? Jsem z toho nervozni.
9. srp 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabiii3 ahoj, pokud jsi těhotná, tak menzes nedostaneš. Dělala sis gravitest? Pokud ti vyjde pozitivní, tak těhotná jsi.
pokud ano, tak moc gratuluji :slight_smile:
9. srp 2013 v 17:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych udelala test, ja po vyvolavacce nedostala MS klidne jeste 12 dni
9. srp 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po vyvolávačce můžeš MS dostat i za 10 dní-já to tak měla....ještě počkej....ty změny mohou značit i blížící se MS....
9. srp 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
9. srp 2013 ve 21:30 • prudicka
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
9. srp 2013 ve 21:34 • rychlovka
9. srp 2013 ve 21:36 • modrokonice
9. srp 2013 ve 21:37 • anickadomnik
Asi bych si udělala test,jinak po vyvolávačce můžeš MS dostat i za 10-14 dní
9. srp 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. srp 2013 ve 21:43 • krasavicenejvetsi
ježiši holky dnes zalozeny profil a odpovida tu taky samy dnes zalozeny profil
9. srp 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
9. srp 2013 ve 21:57 • laskecka
Před vyvolávačkou ti měl dr. udělat pro jistotu utz. Pravděpodobně by tam něco viděl, kdybys byla těhotná a vyvolávačku by ti, dle mého názoru, ani nedal. Ale jistota je jistota - test si samozřejmě udělat můžeš :wink:
9. srp 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že dneska tady pár lidiček trpí schizofrenií.....
9. srp 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
9. srp 2013 ve 23:02 • cucak
Tvůj příspěvek