• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

MS nepřišla ani po vyvolávací injekci, jsem těhotná?

16. května 2013 
Ahoj holky snažilky a těhulky :dizzy_face:, mám na vás otázečku. Měla jsem zpoždění MS 5 dní a TT negativní. Doktorka mi udělala utzv a dala vyvolávací injekci, už je to 7 dní a nic, MS nepřišla a ani mě nepobolívá podbřišek, tak jako vždycky. MS mám celkem pravidelnou, tak jsem z toho vyjevená :astonished: ... Myslíte, že bych mohla být těhotná, i když byl TT negativní a na ultrazvuku nic neviděla? Děkuji moc za odpovědi a omlouvám se za možná trošku přihlouplý dotaz :frowning2:
15. kvě 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc už bych si přála vidět na testu // :frowning2:
15. kvě 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mozne to je, ja to tak mela (az na tu vyvolavaci injekci). Nedostala jsem MS v terminu, udelala jsem si test a byl negativni. Gynekolozka mi ale rekla, ze zpozdeni je normalni, byla jsem mesic po potratu. Kdyz jsem ale nedostala MS dalsi dva tydny, udelala jsem si test znovu a test byl pozitivni. Na kontrole jsem ale byla v terminu MS kvuli kontrole po samovolnem potratu, v te dobe uz jsem byla tehotna, coz jsem ale nevedela a ani doktorka to jeste nepoznala. Tak nadeje umira posledni, drzim pesti
15. kvě 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já to tak měla v podstatě stejně, testy byly dlouho negativní, na utz nic neviděl, dal injekci... a pak prostě jednou byl pozitivní test :slight_smile: držím palce!
15. kvě 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé holky to jste mi zvedly náladu :sweat_smile:, pořád tajně doufám, že to bude i můj případ, ale nechci se na to moc upínat, abych nebyla zklamaná, snažíme se už 8 měsíců a nedaří se, tak uvidíme a děkuji! :wink:
16. kvě 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
MS má čas přijít až za 14 dní po injekci, to mi řekla doktorka.
16. kvě 2013 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eiwleen MS by měla přijít do deseti dnů.... ještě vyčkej a zkus kdyžtak zase testnout :wink:
16. kvě 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek