• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můj těhotenský test, jsem těhotná?

21. března 2016 
Ahojte holky :slight_smile:

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo :wink:

Děkuji :slight_smile:
30. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
30. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já osobně tam nic nevidím. Jenže fotky dost zkreslují.
30. zář 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jo,je tam dušík!Gratuluju!Jde pěkně vidět
30. zář 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No asi jsem už paranoidní, radši ho schovám někam hodně hluboko, teď už tam pro změnu ani já nic nevidím :grinning: Čekat je sice naprostý utrpení, ale další zkusím nejdřív za 3 dny, pak sem pošlu další foto :slight_smile: V podbřišku mě dnes od rána pobolívá, to ale může být příznak blížící se menstruace, ale jinak nic. Prsa jsou pořád stejná, nevolnost taky není a všechno mi voní / smrdí pořád stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a taky zácpu mám, už 4.den nemůžu jít na velkou a to s tímto normálně problémy nemívám :unamused:
30. zář 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Kup si digitalni ClearBlue a budes mit jasno, mne ukazal obe poslední tehu (byt to předchozí nedopadlo) uz 9dpo. Na horniim testiku mi prijde, ze něco je.
30. zář 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@cabalkova A to se asi prodává v lékárně, že? A nepamatuješ si, kolik asi cca stojí? Jinak díky za radu :slight_smile:
30. zář 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi na té uplně první fotce možná nějakej náznak je. Jinak nic nevidím :-/
30. zář 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agnesi clear blue stojí okolo 220 kč
30. zář 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to na nějaký obyčejnější testy... na těch sem měla "ducha" vždycky. Jediný z těch levnějších, co byly negativní čistý a "duch" něco znamenal, byly mamatesty s citlivostí 10. Ale myslim, že dost lidí si i na tyhle moje ověřený stěžuje, tak buď to můžeš zkusit, nebo radši čekat, a až to bude tutovka, bude stačit jakejkoli:slight_smile:
30. zář 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agnesi Jojo, prodava se normalne v lekarne a stoji kolem dvou stovek. Za me to byly dobře utracene peníze, mela jsem jasno a nestresovala se. :slight_smile:
30. zář 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak přesně to stejné mám teď já. Včera tes, dneska test a na obou duch, který jde vidět... když se chce :D Byly to testy stejné značky. Nevydržela jsem to a jela jsem pro jinou značku... no a na tom testu také duch. Začínám si myslet, že jsem paranoidní a vidím ,,duchy :D
30. zář 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Naprosto stejný to mám i já :grinning: Už mám dvě děti a u obou se nám to povedlo napoprvý, tak věřím v to, že i tentokrát to vyjde :slight_smile: HA jsem NIKDY nebrala, už je to 5let od druhého početí, tak si myslím, že je nejvyšší čas přivítat nového člena rodiny :slight_smile: S potratem nepočítám, s komplikovaným otěhotněním také ne, nikdy jsem neměla problémy, tak nevidím jediný důvod, proč by to nemělo vyjít :wink: Uvidíme :slight_smile:
30. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agnesi My se snažíme už pátý měsíc, měla jsem hodně nepravidelnou MS po antikoncepci a strašně jsem se na to soustředila. Tento měsíc byl jiný, neměla jsem čas řešit kdy je ovulace a tak. Byla jsem hodně ve stresu z práce a pak přišly bolesti jako u MS, jenže MS trvala dva dny a spíše jen špinění, tak jsem to nechala být, ale celkově se mi to zdálo divné, tak jsem si udělala test a je tam duch. Nevím, jestli mám mít aspoň malou naději, že by se zadařilo. Strašně moc bych si to přála.
30. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Naděje umírá poslední :wink: Myslím si, že právě proto, že si se nesoustředila, tak to vyšlo a to bych ti opravdu moc přála! :slight_smile:
30. zář 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sme si kupovala vždycky to nejobyč,první mě vyšel taky tak slabounce jako na první fotce a za dva dny sem si udělala další a tam už to bylo znatelnější,takže bych počkala a klidně i s tím obyčejným bych to zkusila znovu,ale mě se zdá že jo :slight_smile: Pokud se to vybarví,je na to asi ještě brzo,HCG bude mít malou hodnotu,tak to ten test neveme,ale klidně bych zůstala u tědch 30,- ,ty odhalí prý už 7 den od hokusu pokusu :slight_smile:
30. zář 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Já ho vidím:slight_smile: můj první duch byl ještě míň viditelný, než tento tvůj:slight_smile:))) viděla jsem ho myslím jen já, ale to nevím, protože sem se ho neodvážila nikomu ukázat:slight_smile:)) držím moc pěsti, podle mě jsi těhu:slight_smile: Mě vždycky vyšel prostě jasně bílý, ale až sem byla opravdu těhu, tak tam ten duch byl:slight_smile:
30. zář 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Cože mám jako vidět? :sweat_smile: Nic tam nikde není
30. zář 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Mně se zdá, že na tom horním je něco slabounce vidět, ale ruku do ohně bych za to nedala... Podle fotky se to hrozně špatně posuzuje... Ještě vydržaj :slight_smile:
30. zář 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ho právě taky ještě nikomu neukázala, dokonce ani manželovi, bojím se, že by mě všichni považovali za blázna :grinning: Asi mi nezbývá než čekat, za týden to mám dostat, tak uvidíme. Ale možná, že si ještě ve středu a v pátek udělám další, ta zvědavost je fakt příšerná vlastnost :unamused:
30. zář 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Jj to je jasny, ta zvědavost je mocná. Ja takto 3 dny nespala a čekala ba další rano až udělám další test a ne teda kazdej den šel vidět lepe a lepe a ten třetí den uz sem to řekla manzelovi;) přeji ti to stejne;)
30. zář 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kristl85 Děkuji, moc pěkně se to čte :slight_smile: A je pro mě taky dost uklidňující, že se o tom můžu vypsat, protože to je taky děsný nejbližším neříct, co právě cítím a prožívám.... :unamused:
30. zář 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mela dusiky jako ty test sem delala rano bylo to videt // a odpolko prisla menzes,tak ze ja byla hotova ze sem to dostala i pres duchy na testu.z sem taky nestastna ze to ukazuje falesne muj test byl dr max a mamatest taky ukazoval falesne.drzim pesti at ti to vyjde.
30. zář 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Ducha vidím...
30. zář 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi neco tam take vydiim..
30. zář 2013 v 19:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus nemůžou za to testy, ale snaha chtít vědět o těhotenství dřív než je zdrávo. Kdyby měli testy citlivost 50 a víc a dělaly by se 2-5 dní po vynechání MS , ne dřív, tak by se takovéhle věci nestávali. Klidně tam "nepodařené" těhu mohlo být a prostě samo odešlo. Prostě vše má své pro a proti a s tím se musí počítat:slight_smile:.
30. zář 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes jsem si koupila další 2 testy, ale zatnula jsem zuby a budu čekat, minimálně do zítřka :grinning: Menstruaci mám mít až v neděli, takže se zkusím přemoct, první si udělat v pátek a druhý až v pondělí nebo úterý, pokud se nedostaví... Digitální asi kupovat nebudu, abych nebyla zklamaná, zatím totiž žiju v tom, že se zadařilo. Na zjištění, že to nevyšlo nejsem ještě připravená :unamused:
1. říj 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi já měla stejného ducha jako máš ty na horním testiku,vidím ho tam. Tak držím pěsti. Ale jestli vydrzis až do pátku tak tě obdivuju :slight_smile:
1. říj 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ho tam vidim :slight_smile: Na tom hornim testu je videt...
1. říj 2013 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pegynka Fakt?? Tak to mi hned zvedlo náladu, děkuji :slight_smile:
1. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 21
Tvůj příspěvek