• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můj těhotenský test, jsem těhotná?

21. března 2016 
@leonakv Každopádně gratulace největší... dej vědět až to potvrdí Dr.
16. pro 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, nejkrásnější dárek :slight_smile: já to dnes nevydržela a manželovi ukázala ale raději počkám na pátek k Dr.
16. pro 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonakv Možný to jo :slight_smile: Nějak podobně vypadá můj test, ovšem dělaný až po několikadenním zpoždění MS. Já jdu taky v pátek k dr. :slight_smile:
@enalga A já si dělám starosti, jak zvládneme 3 děti :grinning: Radši počkej, ono je to pak na hlavu, jak člověk zkoumá test - proti světlu, v různých úhlech, aby tam někde vyděl ducha :unamused: Já měla po zpoždění MS duchy, ale pak jsem ji stejně dostala.
16. pro 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga určitě dám vědět ať to dopadne jakkoliv :slight_smile:
16. pro 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, myslíte, že to můžu považovat za to, že jsem těhotná? S partnerem miminko plánujeme a nechci sobě ani jemu dělat plané naděje. Děkuji.
16. pro 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tinakari ten už je krásně pozitivní, gratuluju
16. pro 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori děkuji. je to jen 3 dny po očekávané MS. Takže půjdu pro dárkový papír, krabičku a přítel dostane jako dárek :slight_smile:
16. pro 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinakari Krásný pozitivní test :slight_smile: Gratuluji :slight_smile:
16. pro 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinakari Krásně pozitivní test, máš o dárek vystaráno :slight_smile:, jen kup bačkůrky a test do nich schovej :slight_smile:
16. pro 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori Nááádhera, gratuluju, u nás to snad dopadne stejně :slight_smile:
16. pro 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetynka bačkůrky jsou koupene, test schovaný v nich :slight_smile: ale do Vanoc to nevydržím, přítel toto překvapení bude vědět dřív...
16. pro 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem si nakonec koupila ten příšerně drahej test ClearBlue a přeci jen počkám do pátku. To mám zrovna třicátiny, to by byl pěkný dárek :slight_smile: Ale musela jsem ho bezpečně ukrýt :wink:
16. pro 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@enalga A můžu se zeptat co je to za test a kolik tě stál?
16. pro 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leonakv Gratuluju, je to krásný :slight_smile:
17. pro 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@enalga Budu držet palce!!!!
17. pro 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tinakari No tak ten je taky kráásnej :slight_smile:
17. pro 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonakv teď koukám na tvůj test a gratulace posílám :slight_smile: pěkný vánoční dáreček :slight_smile:
17. pro 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonakv 216 Kč, jmenuje se Clearblue, digitální test
17. pro 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi děkuju, ale asi to nevyšlo, dělala jsem si test dnes ráno z ranní moči a vyšel negativní. Pomalu se smiřuju s neúspěchem. Asi je to psychikou :frowning2:
17. pro 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga Ahoj to jsi zkoušela ten ClearBlue?
17. pro 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonakv Ano dnes ráno... negativní
:confounded:
17. pro 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@enalga Hele, máš to teprve dostat, ne? Já si třeba dělala taky před tím, než jsem to měla dostat a nic tam nebylo. První fotky, co jsem sem dávala, byly tak těsně před tím, ne jsem to měla dostat a nic moc tam teda nebylo. Takže ještě není nic ztracený, třeba to fakt vyjde :slight_smile: Moc bych ti to přála!
17. pro 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne holky, tak dnes jsem nakoupila nové testy a ráno opět zkoušela. Vypadá to dobře, čárky sílí na všech možných testech :grinning: Na pátek jsem raději objednaná k Dr. máte někdo zkušenosti s tím jak bude vyšetření probíhat a jestli tam v tak brzkou dobu vůbec něco uvidí, jako aby mne neposlala domů s tím, že ať přijdu až po novém roce :unamused:
17. pro 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonakv no, podle mě ti udělá ultrazvuk, ale obávám se, že buď uvidí jen bublinku nebo ještě vůbec nic a objedná tě na později. Teda na později (cca za 14 dní/měsíc) tě objedná tak jako tak, protože teď ještě 100% nebude srdíčko.
17. pro 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladie ale může teda určit na 100% jestli jsem těhotná i když tam bude třeba jen bublinka?
17. pro 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonakv pokud tam už něco uvidí (podle toho, jak má kvalitní ultrazvuk), tak to potvrdit může. Ale taky nemusí ještě nic vidět a těhotenství ti nepotvrdí. Na 100% by ho potvrdily odběry krve na hladinu HCG, ale podle mě je dělat nebude a kdyby náhodou nic neviděl, tak tě prostě objedná na jiný termín.
A neboj, podle testů těhotná jsi :wink:
17. pro 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladie děkuju moc za info, ale dokud to nebudu mít černé na bílém tak klidná nebudu :slight_smile:
17. pro 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonakv tak kdyby nic neviděl, tak ho popros o krev na HCG (výsledky bývají do druhého dne).
Nebo si na ně můžeš klidně hned zajít sama na jakékoli odběrové místo. Vezmou ti trošku krve, zaplatíš cca 200,- a druhý den to budeš mít černé na bílém :wink:
17. pro 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi moc děkuju...mně se tam neobjevuje nic a na ClearBlue testu je jasné Mínus.... :frowning2:
17. pro 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi tak jako ty tvoje testy vypadají i ty moje..... dáváš mi určitou naději na úspěch agnesi :slight_smile:
17. pro 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek