Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

len12
4. lis 2013

@agnesi
Ahojik 🙂 , Tak jsem dneska netestovala.......ms zatím nedorazila......tak uvidíme odpoledne, jak dorazím z práce

agnesi
autor
4. lis 2013

@len12 Zkus to vydržet... Já vím, že je to příííšerný, sama jsem si tím prošla, ale opravdu to pak stojí za to 😉

agnesi
autor
4. lis 2013

@liss_durman No tak týden do ms je vážně ještě daleko, ale já už jsem taky umírala nedočkavostí a denně testovala!! Nedalo se to vydržet 😒 Teď vím, že to byla škoda peněz, uteklo to tak či tak, ale před tím jsem to tak nebrala, všechno se neskutečně vleklo... Hlavně když jsem byla celý dny sama doma, to bylo prosto na ZBLÁZNĚNÍ!!! 😀

liss_durman
4. lis 2013

@agnesi Jj já vím... Teď ty tvoje příspěvky chápu 😀 😀 Ale snad to nějak uteče, mám docela rušný týden, tak snad... Ale nejhorší je, že jsem tomu hned propadla a přitom ta naděje je úplně mizivá. Aby se to podařilo 18.DC na "první dobrou" :-, když mi ten den vyndali tělísko, to by byla fakt náhoda 😀 Ale tak mohlo by být. Uvidíííme 🙂 Jo a jinak ti gratuluju k těhu, četla jsem, žes ještě nebyla u dr, jakto? Mají tak plno nebo ti to dali až tak "za dlouho" schválně? Mně řekl doktor, že se mám objednat hned po pozitivním testu..

agnesi
autor
4. lis 2013

@liss_durman Třeba to vyjde, zázraky se přece dějí pořád 😉 Nám to vyšlo hned napoprvé. Sice jsem nikdy nebrala antikoncepci, tak jsem taková "nezasažená", ale i tak 🙂 No na kontrole jsem ještě nebyla, chtěla jsem se objednat až půjde vidět srdíčko, abych pak zbytečně nestresovala a to se doporučuje až tak 7-8.tt, jenže jsem nečekala, že bude mít tak napráskaný, takže musím skoro 3 týdny čekat 😒 Teda teď "už jen" týden, ale i tak je to na zbláznění 😒 Je super, když máš rušnej týden. Sice na to myslíš pořád 😉 ,ale uteče to rychleji, než když se trápíš celý dny sama doma... 🙂

liss_durman
4. lis 2013

@agnesi No zrovna dneska jsem teda taky sama doma 😀 Měla bych dělat spoustu věcí, ale místo toho si čtu příznaky těhotenství 😀 Aspoň že malá jde ze školky po-o, takže budu mít trochu veselejší odpoledne 🙂 Právě kvůli tomu srdíčku jsem si taky myslela, že je lepší s tou kontrolou počkat. On možná můj dr myslel, abych se objednala už po //, aby mě stihli nějak rozumně objednat 😀 Teď mi to teprve došlo... Já HA brala někdy kolem 16-17 let naposledy, bylo to celkem asi 2 roky s přestávkami, pak už ne. Tak snad je vše ok. Dr říkal, že čípek je ok, sliznice že odpovídá fázi cyklu, tak snad by mělo být vše dobré. Sice mi doporučil proběhnout jednu ms, ale to jsem se jaksi rozhodla ignorovat 😀 Nejlepší je, jak se na to s manželem koukáme každý jinak, já se upínám na to, že to už teď bude a on teprve včera zjistil, že by to mohlo být už hned a je z toho dost mimo 😀 Říkal, že prý jestli už jsem těhotná, tak musí mít fakt kvalitní spermie 😀 😀

agnesi
autor
4. lis 2013

@liss_durman 😀 Já taky nedělala celý dny nic jinýho, než jsem pročítala příznaky, který jsem už stejně věděla, jaký mají být a dokázala s tím strávit třeba i 3hod v kuse!!! Úplnej magor, fakt 😀

liss_durman
4. lis 2013

@agnesi Aspoň někdo mi rozumí 😀 😀

len12
4. lis 2013

@agnesi
Ahoj, tak jsem zvědavá jak to u mě dopadne.....Začala jsem malinko špinit. ☹ ....a cítím tlak v podbřišku......

len12
4. lis 2013

@agnesi
Měl jsi tak špinění a bolelo tě v podbřišku jako bys to měla dostat?

marcellllka
4. lis 2013

Ahoj...,ja sem si delala o vikendu TT, a byl pozitivni ALE,po nejake dobe cca 4 hod, jsem se na neho jukla znova a druha carka nebyla......,tet sem si udelala a uplne minimalne az skoro vubec, jen z jednoho uhlu coz asi je negativ.....:/:(,ale jde mi o ten prvni test? jak je to mozne?my se snazime s pritelem, ale tohle se mi nikdy nestalo tak nevim.....,

agnesi
autor
5. lis 2013

@len12 V podbřišku mě bolelo, ale žádný špinění jsem neměla. Prostě jsem to akorát nedostala, i když mi bylo tak, jako bych měla.... Ale špinění je prý normální i v těhotenství, to ještě nic znamenat nemusí 😉

agnesi
autor
5. lis 2013

@marcellllka No já to měla naopak, zjevil se mi až po delší době a to se říká, že už to je "neplatný", že rozhodujících je prvních 5min... Co je na tom pravdy fakt nevím, já to měla naopak. Zkus opakovat za 2dny a uvidíš 🙂 A kdy bys měla dostat MS? Nebo jak je to dlouho, kdy jste mohli počít?

len12
5. lis 2013

@agnesi
Ahoj, tak se dostavila ms ☹ ,. jsem moooooooc sklamaná 😔 .
Nevím proč se nezadařilo.....nevím jak to naplánovat nyní....nikdy jsem se moc nesledovala, mám namysli hlen a tak......Ale tento měsíc jsem dělala ovu testy, a jak tam byly 2 čárky tak byl ještě ten večer pokus...ale pak už nic..Myslíš, že to je málo, že měl být pak ještě obden další styk? Všude píšou, že ovu se dostaví 24-.36 hodin po te , co máš pozitivní vásledek, tj. 2 čárky.My měli pokus o mimi ještě ten večer a pak už jsem čekala na výsledek.Měla jsem za to, že spermie ten den vydrží, než bude ovu.Jak jsi to měla ty? Jak to mám naplánovat, aby to vyšlo? Jo a po styku už nemám chodit a zůstat jen ležet? Abychom měli největší šanci počít...Děkuju

marcellllka
5. lis 2013

koupila sem si novej, a blbka skusila odpoledne ono neni tam moc videt ale vidim tam stinecek,to by spise melo byt silne ne? no mam jeste jeden a zkusim zitra rano prinejhorsim o vikendu pak uz na to dlabu.....,bo zbytecne stresy....,ono v lekarne ta pani mi to rekla ze platny do 5 minut....,ono prave vse mam taky jak pred menzes, sem tam boleni v podbrichu a hlavne jak o vikendu sem sekala travu a myslela ze nevim co bolest jak....,tet jen sem tam a menzes sem mela dostat cca prvniho....a do tet porad nic mela jsem vytoky "vodnatej" tak sem doufala ze to dostanu bo jsem si minulej mesic koupila kontryhel ze ho zacnu uzivat.....,no a porad nic.....,ono jsem cetla ze jak se dela k veceru nebo tak ten test ze je mene toho hcg? ze prave se to ma delam hned rano ze te latky je tam vice....,bud si jen rikam ze to tam vidim ale myslim ze vidim:Dtakovej stinecek ale to prej muze byt pred menzes normal no necham se prekvapit.....,

agnesi
autor
6. lis 2013

@len12 Tak s tím ti moc neporadím, s ovu testy nemám vůbec žádnou zkušenost, já ji totiž u sebe poznám bezpečně. Jak podle hlenu, který je řidší, průhlednější a táhlejší, tak podle bolení v podbřišku, nálady a neskutečné žravosti 😀 Nemyslím si, že by se po styku mělo nějak ležet, je pravda, že některý ženský si opřou nohy o stěnu nebo postel, aby jim to steklo co nejhloubějc a zůstalo to tam, ale to je dle mého názoru blbost. Spermie přežívají 48hod, takže není ani zapotřebí mít sex každý den, nejlepší to je v den, kdy je ovu na vrcholu. Pokud máš pravidelnou MS, pak není problém si to vypočítat podle kalkulaček na netu. Já to tak udělala a hned napoprvé nám to vyšlo. A to jsme měli za celou dobu ovu sex jen jednou, právě v ten den, kdy byla na vrcholu a povedlo se, sama jsem tomu nechtěla věřit. Tak si to tak zkus vypočítat a třeba se už příště zadaří 🙂

agnesi
autor
6. lis 2013

@marcellllka Nechceš zkusit poslat fotku? 😉 Stíneček jsem tam taky měla, to můžeš vidět na těch fotkách, co jsem tu vkládala a byl to už opravdu duch 🙂 Je pravda, že ráno je tam hcg nejvíc, takže by to bylo přesnější, ale i přes den by se tam něco ukázat mělo. A MS si měla dostat začátkem měsíce a pořád nic? Tak pokud ji míváš pravidelnou, tak je velká šance, že se zadařilo 🙂

marcellllka
6. lis 2013

no to nevim zda na fotkach by bylo neco videt......,ono primo jak to jde videt z par fotek co lidi pisou ze nejde videt,..,,a jak se na to zamerim jak na ten muj tak primo tak to vypada jak ten muj taky takove slabucke....no pockam si jeste tyden a zda mrska nedorazi pudu k dr. treba to muze byt cysta uvidim no..jako tehu se po prve vubec necitim vzdy sem si prihnala vsechny tehotenske priznaky a nic....a tet vubec zadnej pocit nic, a snad to vyjde.:Djen doufam no a jsem v nejistote a tise doufam ale priznaky zadne.....,tak snad byla bych snad nejstastnejsi clovek na svete kdyby to vyslo .....

agnesi
autor
7. lis 2013

@marcellllka Já taky žádný příznaky ze začátku neměla, to až po čase... Jen to bolení v podbřišku jako bych to měla dostat, nic jinýho. Ale týden to určitě nevydržíš, vsadím se, že testovat budeš daleko dřív 😝 😉

naxii
7. lis 2013

Holky pridam dusika.. Jelikoz uz to u me jednou bylo, tak po vikendu zkusim test pokud ms nedorazi.. Mam to nejake rozhazene...

Ja ho tam vidim.. Tak doufam, ze nejsem blazen..

naxii
7. lis 2013

@agnesi ja ram vidim dusika 🙂))

agnesi
autor
7. lis 2013

@naxii Blázen nejsi, já ho tam taky vidííím 🙂 A kolikátej den po styku to asi je??

luciebx
7. lis 2013

@naxii taky vidim 😵 😵

naxii
7. lis 2013

@agnesi
Jeee to nevim.. My se nesnazime ale je pravdepodobny ze skoro 14 dni, neberu HA, nesmim..Peitel deti jeste nema, prcka si preje..zvazuju jestli si to zatim necham pro sebe, akorat se mi vraci domu..

marcellllka
7. lis 2013

je tam 🙂))
ono tak ho mam real ale na fotce to nejde tak videt na fotce jeste slabeji...a mas pravdu nevydrzela.:D uz dneska jeden musela a je to silnejsi jak ostatni porad to neni ono ale lip to jde videt jak ostatni, uz si ale fakt pockam do pristiho vikende.....,nejhorsi to cekani a ta nejistota ...::(

marcellllka
7. lis 2013

tet jsem cetla ze jak jsou na testech "duchove" tak ze to muze byt i cystou? ja to mela pred min. mesic...,ale prasklo to samo....,neni divny kdybych misto tehu to byla cysta? co mesic?

agnesi
autor
7. lis 2013

@marcellllka Tak to nevím.....

agnesi
autor
7. lis 2013

@marcellllka Hele žádný články si nečti, to tě jen vystraší!! Zkus třeba za další 2 dny, pokud už dnes byl silnější a uvidíš 🙂

agnesi
autor
7. lis 2013

@naxii Já to manželovi řekla až po tom, co jsem si byla tou dálnicí na testu jistá a i tak to bylo až několikátej den po tom, pořád jsem čekala na tu "vhodnou" chvíli 😀

naxii
7. lis 2013

@agnesi no pockam.. Ono uz jednou bylo, ze tam carka byla a pak byl zklamany.. 🙂 tak zitra rano dalsi a pak az po vikendu..

A jak jsi dopadla ty s dusikama ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru