Může vyjít pozitivní test, když si ho dělám po styku?

Myslíte že mi může vyjít pozitivní těhotenský test, když si ho dělám po styku? Tj. přítomnost spermatu? Může to na test mít vliv, že ukáže těhotenství, i když těhotná nebudu?
eficenka
10. bře 2013
to nemůže... sperma nemá v sobě žádný hormon hcg ( muselo by dojít k oplodnění a cca za 12 dní po oplodnění bys našla pozitivní test)
favofrenki
10. bře 2013
Ne těhotenský test reaguje na hormon HCG takže by pozitivní byl kdyby jsi byla těhotná už nějaký ten týden před stykem
evitaa
10. bře 2013
Ani když spolkneš sperma, nemůžeš být těhotná. Příště napiš do Bravíčka.
laska.nezna.hranic
11. bře 2013
evitaa - ty ses narodila s tím, že jsi věděla, že těhotenské testy reagují (pouze) na hcg? já teda ne. tazatelka ví, jak se dělají děti, ale zajímá ji, jestli existuje něco (sperma), co může testovaný vzorek, respektive výsledek testu, nějak ovlivnit. takováhle reakce mi od těhulky směrem ke snažilce přijde ubohá... i kdyby to on ní/něj byla legrace, stačí na dotaz odpovědět ano/ne, není třeba druhé ponižovat. samotnou tě taky přece jistě napadají různé otázky, které by zkušenějším mohly připadat trapné...
michaela_2
11. bře 2013
@evitaa tady někdo nepochopil otázku že 😉 zadatelka se ptá, jestli přítomnost spermatu může ovlivnit výsledek testu ukázat jej za falešně pozitivní ( což samozřejmě nemůže). předpokládám, že už se o miminko snaží nějaký ten týden a nechce zjišťovat, jestli otěhotněla přímo v tomto posledním styku 😃 ale jestli prostě sperma má na testování nějaký vliv. Takže s tou svou chytrou odpovědí běž o diskuzi dál 😉
kacenka1111
11. bře 2013
zase fake😃 maminky, u prdlych otazek sledujte datum registrace uzivatelky😃
miskuli
15. bře 2015
Muze, vlastni zkusenost, je to dano i pritomnosti bilkovin (spermatu), bilkoviny mohou ovlivnit vysledek testu.
milca111
19. bře 2015
Netusim,jestli sperma může ovlivnit tehu test,ale vim jistě, ze může ovulace!!! A ta jak znamo žádné hCG neprodukuje!!! Vim to z vlastni zkušenosti a také jsem to četla v článku odborném.

Začni psát odpověď...

Odešli