Můžu být i přesto těhotná? Hnědý hlen místo MS

jesua
6. bře 2018

Ahoj holky, skoro 7 dní sem měla zpoždění MS, dneska se ale dostavila, není to krev ale jen jakýsi hnědý hlen.
Pořád se mi motá hlava, je mi zle, a bolesti prsou zůstali :( dělala sem si tt včera a jen jedna / :( můžu být i přesto těhotná? Stalo se některé z vás, že // našla po MS?

jancabr
6. bře 2018

možná nějaká hormonální nerovnováha. Zajdi si na gynekologii. Osobní zkušenosti s tímto nemám. Teda jen když jsem brala HA, tak jsem mívala převážně velmi slabou a hnědou MS.

jesua
autor
6. bře 2018

Nic jiného mi nezbývá, děkuji

dancamich
6. bře 2018

Hnědý hlen jsem měla taky - moje divná menstruace teď běhá kolem a vysypává piškoty ze sáčku. 🙂 Doporučuji zkusit za týden test.

lucy1994
6. bře 2018

Muze to byt tehotenstvi, ale muze to byt i cysta. Pri cyste mohou byt priznaky stejne jako pri tehotenstvi. Bud vyckej, zkus pak test, nebo rovnou na gyndu. Preji hodne stesti, at tam ty dve carky vykouknou! 🙂

jesua
autor
6. bře 2018

@lucy1994 moc děkuji, kéž by bylo 🙂

jesua
autor
6. bře 2018

@dancamich kéž by to byl můj přísad

mi83
6. bře 2018

@jesua mela jsem to stejne. U hnedeho spineni test negativni. Dalsi jsem pak delala asi za 3 dny a uz byl pozitivni 🙂

b91
6. bře 2018

Ahojky, zkus investovat do testu proclear +. Ukaze ti to nejdriv te vsech testu 🙂 . Na klasickém obyč testu se mi dvě čárky ukázaly až o 5 dní později 🙂

jesua
autor
7. bře 2018

Holky ta mrcha se dneska už rozjela, takže zase nic.. Hold další měsíc 🙂

lucy1994
7. bře 2018

@jesua Ach jo, to je mi lito. Ale zname to vsechny :( Tak at se zadari co nejdrive 🍀

luca16
10. bře 2018

Navážu...TT negativní, ms nedorazila, pár těhu příznaků, ale je možné že je to i cysta. Je nutné chodit na gyndu nebo můžu počkat i v případě, že je to cysta? Vstřebá se sama? MS by měla dojít tak či tak pokud nebudu těhotná, ne...

lucy1994
10. bře 2018

@luca16 Já osobně bych počkala tak do 14ti dní. Pokud by i přesto byl těhotenský test negativní, zašla bych na gynekologii - pro jistotu. Kdyby to byla ta cysta, tak většina se vstřebá sama nebo odejde s menstruací, klidně i se zpožděnou, ale většinou cystu správní gynekologové hlídají, protože někdy zůstane a zvětšuje se. Mně při cystě chtěli znovu po MS vidět na kontrolu.

lucy1994
10. bře 2018

@luca16 Do 14ti dní myslím jako 14dní od zpoždění

luca16
10. bře 2018

@lucy1994 Moc děkuju. Příští týden si tam zavolám, když se //neobjeví, díky za reakci.

lucy1994
10. bře 2018

@luca16 Není vůbec zač 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru