• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu být podle testu těhotná? 16 DPO, příznaky nemám

3. června 2013 
Ahojky,
Prestala jsme brat pred 3 mesicemi HA, cyklus napristo rozhozeny (29 dni, pak 30 dni) ted jsem na 28 DC a zatim nic. vcera jsem trochu spinila, dnes uz ne. Na testu se mi neco maleho zda ale od vcera rano do dnes rano to je porad stejne a eventualni carka nesili. Podle ovulacnich testu jsem uz na 16 DPO... Zadne priznaky tehotenstvi nemam. Diky moc za rady a nazory!
3. čer 2013 ve 12:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Gratuluji :slight_smile: Řekla bych, že těhotná jsi.
3. čer 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
já myslím že není co řešit jen se těšit na miminko co v tobě roste
3. čer 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Vypadá to na těhu :wink: HCG zatím může být nízké a pak bude skok a budeš mít krásné // Zkus testík pozítří. A příznaky taky nemusíš mít. U většiny se začne něco projevovat až později, u někoho vůbec.
3. čer 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Vítej mezi těhulkami :wink:
3. čer 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj, no já rozhodně vidím rozdíl v síle čárky 2.6. ráno a 3.6. ráno :slight_smile: Takže gratuluju!
3. čer 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ja tam carku vidim, takze to by bylo,aby v tom neco nebylo :-P Drzim pesti!
3. čer 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jelikoz mi nejde odpovidat ani cokoliv komentovat, prihlasila jsme se na jiny ucet z beremese..

Hrozne vsem dekuju za posileni me nadeje!!! (evcounek , ivazapisovatelka , llluckaaa , zuzikajdicek , ikollita , qitecek )

Manzel trva na tom, ze tehotna nejsem (jelikoz normalni hladina hormonu u zeny je 5ml/L, u tehotne kolem 100 ml/L (v dobe vynechane menstruace pokud je uz tehotna), a test detekuje na 10 ml/L, coz znamena ze bych mohla mit treba tak 7ml/L hormou. Coz by znamenalo ze tehotna treba nejsem, vcera rano jsme si test delala normalne, dalsi tri testy ( i s tim dnes rano) jsme si delala po tom co jsme vubec nepila takze by moc mela byt maximalne koncentrovana.

Mam to trochu komplikovanejsi s gynekologem a schuzku muzu mit az 2-3 tydny po obednani (zatim jsem se neobednavala..), Kdy jste poprve sli k doktorovi? Co mam delat pokud carka silit nebude?
3. čer 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejde ti odpovídat, protože jsi položila otázku a na tu jemožné odpovědět pouze jednou :wink: Popros admina ať ti to předělá na diskuzi, pokud to jde. Nedělala bych nic, počkala bych na doktora. Test jsem měla pozitivní v den vynechané MS, ke gynekologovi jsem šla zhruba za 14 dní.
3. čer 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
rpzhodne tehotenství taklhe přesne vypadaji moje testy u obou tehu,sice mužeš jako netehu mit do 5IUI hcg ale to se na testu neukaže,na testu se ukaže jenom a pouze tehu at už ktere dopadne dobře nebo je to třeba biocchemka
3. čer 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nejde ti komentovat, bo toto je otázka, ne diskuse a holky, co tu psaly, už taky napsat nemůžou.To, či říká Tvůj muž, je divný, právě že těch pět se bere jako pozitivní výsledek a čím víc, tím spíš..ale myšleno v krvi.
Když čárka bude slábnout, neuděláš nic, prý síla čárky nevypovídá nic o prosperitě těhotenství (cituji dr. Kouckého od Apolin., co má na netu poradny pro těhotné:slight_smile: ).
Pokud Ti teď vynechala MS, na utz by nic moc vidět nebylo, pokud nejsi nějak riziková, třeba nebereś mimču nebezpečné léky dr. to s objednáním asi hrotit nebude a za ty dva tři týdny to bohatě stačí..já byla v 9.tt a už bylo aspoň srdíčko a všechno,:slight_smile:
3. čer 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jsi těhotnaa :wink:
3. čer 2013 v 19:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek