Můžu být těhotná?

klaudi00
23. lis 2022

Ahoj, před týdnem jsem dostala asi "menstruaci", ale byla trochu divná. Menstruaci mám takovou že mám strašné bolesti klidně i 2 dny (zad, podbřišku) a bolí mě vždy i prsa hodně že si nedám ani podprsenku. Ale při téhle menstruaci nic, žádné bolesti. Ani žádná sliznice. Teď už asi 3 dny mi je špatně od žaludku, motá se mi hlava a občas mě i pichne v podbřišku. Jen se chci zeptat zda to tak někdo měl a byla jste těhotná? Děkuji ❣️

lida9
23. lis 2022

udelej si test a prestan hledat vsugerovane priznaky...

klaudi00
autor
23. lis 2022

@lida9 já se ale neptam jestli si mám udělat test 😊 ptám se na zkušenosti takže když se te to netýká proc vůbec odpovidas

werik153
23. lis 2022

Ne, tohle mám už dva roky, někdy víc, někdy méně, je to hormonální nerovnováha.

enikla
23. lis 2022

@klaudi00 můžeš a nemusíš byt těhotná. Někdo takto těhotný byl, někdo nebyl. Test je jistota, než tyto odhady.

pampeliska1313
23. lis 2022

Jako já vím, že jsem tusila, ze se něco děje, když jsem měla mít ms a nic. Prsa mě nebolela jak jsem zvykla, bolesti byly úplně jiný, proste přišlo mi jak kdyby tělo vědělo ze ms má byt, ale těhotenství to zastavilo. .. ale potvrdilo se mi to až pak testem.

tasimia
23. lis 2022

@klaudi00 nemusíš být těhotná... Taky nemám vzdy stoprocentne stejnou menstruaci. Mám třeba rok a půl silnou, sotva lezu a pak přijde měsíc kdy jsem jako sluníčko, ms slaba, sotva dva dny - zvlášť když jsme se snažili, to jsem i zvracela, furt se mi zvedal žaludek, člověk se chytá naděje..
Takže můžeš i nemusíš, jak ti radí holky výše.. je třeba si udělat test.

klaudi00
autor
25. lis 2022

Děkuji za odpovědi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru