Můžu být těhotná?

30. lis 2023

Ahojte bola som už u 2 gynekologoch posledný nechraneny sex som mala v júli odvtedy žiaden menzes mi príde len také spinenie 2dni môžem byť tehotná? Bolo by možné že by bábo nebolo vidieť na sone v maternici? Žeby som sa objednala na 3D ultrazvuk. Nejaké porušenie plodu?že by som ja mala nejaké porušenie? V bruchu mám hrozne tlaky bublinkovanie tlaky.

jaja01k
30. lis 2023

Ne, to už bys byla v 5. měsíci a to by lékař opravdu nepřehlédl.

autor
30. lis 2023

@jaja01k tak ja už neviem som stoho zúfalá že čo sa deje z mojim telom. Pýtam sa na rady či je možnosť to nevidieť v maternici ešte stále keď ma vysetruju.

lencaa11
1. pro 2023

To s těhotenstvím nebude mít spojitost to budou hormony nebo cysta ,endometrioza atd ..

autor
1. pro 2023

@lencaa11 hormóny ževraj mám v poriadku. Tak preto sa pýtam či nemení byť tehotná či je to vidno na sono všetko.

lencaa11
1. pro 2023

Těhotenství to nebude tak to bude něco jiného

autor
1. pro 2023

@lencaa11 ja už nejak tým našim doktorom neverím. Tak či niesu slepý alebo nejaká anomália alebo ja si už neviem čo si mám myslieť.

lencaa11
1. pro 2023

Těhotenství by urcite poznali krev vám brali ?

ileni
1. pro 2023

Po takové době by na utz těhotenství nepoznal jen slepej🫣 to bys tam viděla i sama.... někdo má MS jen takto slabou.

autor
1. pro 2023

@ileni ja sa len pýtam či je tam vidieť na sone či to nemôže byť nejak schované či je vidno do maternice alebo sa objavuje len pri nejakej hodnote. Alebo ako to vlastne je.

autor
1. pro 2023

@lencaa11 áno brali mi krv. Je to vidno vždy vtej krvi?

lencaa11
1. pro 2023

Ano tam by HCG bylo vidět pokud bylo negativní tak hledat jinde

autor
1. pro 2023

@lencaa11 mám hcg v krvi ale iba v malom množstve takže som stoho stále nesvoja

lencaa11
1. pro 2023

Záleží na hodnotě a ještě zda vyloučili mimoděložní ale klasické těhotenství to není

autor
1. pro 2023

@lencaa11 ja som bola už o 2 gynekologoch hovoria že na sone nieje nič vidno ja kôli tomu nespavam aby bolo bábo ok nejaké postihnuté zdravé keď sa mi toto deje.

lencaa11
1. pro 2023

Má lékař vám řekl že jste nebo nejste těhotná ?? a co vám řekl na HCG myslím že tehotenstvi by bylo vidět zaměřila bych se na sebe a dát se víc do klidu

autor
1. pro 2023

@lencaa11 takže by bolo bábo postihnuté? Vážne? Ja chcem zdravé bábo. Lekár je taký váhavi nevyjadruje sa v takých hadankach dáva mi injekcie na vyvolanie menzesu takže sa bojím.

orangutan123
1. pro 2023

Lenka ale neřekla, že byste měla mít postihnuté miminko. Po takové době by tam bylo určitě něco vidět

autor
1. pro 2023

@orangutan123 takže by bolo zdravé? Aj keby boli hcg hodnoty nízke nestalo by sa mu nič? Ja tomu nerozumiem tak preto sa pýtam že či by bolo vidieť keď mám také neisté hodnoty

orangutan123
1. pro 2023

Pokud by bylo těhotenství od července, byla byste v 5 měsíci. To by to ten doktor poznal i kdyby byl úplně slepej. Řekla bych že tady se vůbec o těhotenství nejedná a právě proto Vám dává i injekce na vyvolání menzes

autor
1. pro 2023

@orangutan123 ja som taká nervózna ztoho chodím po gynekologoch takže neviem čo si mám otom myslieť že či by to vážne nevidel v 18tt. Ja sa už bojím že prečo sú taký lekári záhadný. A tiež o bábo keby tam bolo teda nejaké.

autor
1. pro 2023

@orangutan123
@lencaa11 keby som sa objednala na 3D nebolo by tam vidieť viacej než na klasickom sone?

orangutan123
1. pro 2023

Kromě problémů s menzes máte nějaké další příznaky? Těhotenský test jste si třeba dělala v začátku? Při kontrole na sonu Vám jste viděla na monitor? To už byste tam viděla i Vy

autor
1. pro 2023

@orangutan123 zo začiatku ma boleli strašne prsia. Aj unavená som bola. Teraz má skorej žerie psychika žerie že neviem. Tehotenský test si robím skoro stále ten je negatívny. Bola som na kontrole pred týždňom keď mi dali injekciu a na sone som nevidela nič.

ileni
1. pro 2023

Když není nic Vídeň na 2d nebude nic vidět ani na 3d, téměř v půlce těhotenství to pozná na ultrazvuku každý, je už vše krásně vidět. Buď je to zase troll nebo vážně nevim

julie290
1. pro 2023

Paranoja. Z vlastnej skúsenosti viem, že toto všetko čo popisuješ je paranoja. Nie si tehotná. Ak na sone nič nie je tak ani 3D sono nepomôže. Ale psychiater ano. Nič v zlom ale zblázniš sa tak isto ako som sa kvôli tomu zblaznila minulý rok ja. Všetky priznaky som mala a hádaj čo. Nič, nebola som vôbec tehotná
A predstav si, že ja mám stále styk a stále mam kadejaké priznaky a bojím sa ale viem, že sa chránim a ak dostanem krvácanie a test je negatívny napr po 3 týždňoch tak viem, že tehotná nie som.

autor
1. pro 2023

@julie290 ja som mala nechránený pohlavný styk takže viem že taká možnosť tu stále je.Ano idem sa zblázniť to je pravda nespím nejem rozmýšľam. Menzes nemám takže asi preto tie paranoje. Prečo nieje vidno či sú možnosti nejakého chybného testu krvy anomalie.Ja som už tak natom že vážne sa idem zblázniť psychológ nepomáha vôbec asi už vážne psychiater.

orangutan123
1. pro 2023

Po sté, není nikde nic vidět. V 5m by to šlo vidět nádherně, testy si měla negativní, menzes ti nejspíš hapruje kvůli psychice. Dvoum gynekologům nevěříš, tady by to opravdu chtělo vyhledat jinou odbornou pomoc

julie290
1. pro 2023

Nehra rolu či bok styk chránený alebo nie. Aj pri chránenom sa môže zadariť. Tu ide o to, čo nasleduje a priebeh je rovnaký. Jednoducho už by to bolo vidieť. Koľko máš rokov? Možnosti je veľa. Hcg vieš aké máš? Teda hodnotu v krvi

autor
1. pro 2023

@julie290 33rokou a HCG 5. Ja len chcem aby keď mi povedia nepovedia že som tehotná že nech je bábo zdravé to je celé. Lebo ani žiadne testy nerobili čo sú povinné ani nič.

autor
1. pro 2023

@orangutan123 ja idem v pondelok k psychiatrovi to áno ale chcem vedieť či mi šibe alebo či doktori sú mimo ja som mimo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru