Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Můžu být těhotná?

pavlina301
16. srp 2016

Ahojky mužů být nehotna když me povolování prsa a mám červené bradavky..

astyna
16. srp 2016

nerozumím řeči tvého kmene 😀 ne promiň, můžeš to napsat správně?

linee
16. srp 2016

@pavlina301 tehotna muzes byt i bez priznaku. Pokud nedorazi MS, udelej si test a uvidis. Na dalku lepsi diagnoza urcit nejde 😀

nazka
16. srp 2016

@pavlina301 jasně že můžeš, ale taky nemusíš 🙂 kdy má dorazit MS?

pavlina301
autor
16. srp 2016

@nazka měly 18 ale začala jsem spinit o dva dní dříve..pořád mě pobolivaji hlava..

brookmichaela
16. srp 2016

Jako promiň ale nechápu, že tady píšou holky jako Ty a pořád dokola se ptají jestli můžou být těhotné. Kup si test a dozvíš se to! Tady tyhle témata být adminem, hned mazala.

nazka
16. srp 2016

@pavlina301 a dřív jsi měla MS pravidelně? tak vydrž dva, tři dny a zkus testovat. Když jsem se snažila otěhotnět, tak mě prsa bolely, i když jsem těhotná nebyla a pak když jsem otěhotněla, tak jsem na ty dvě čárky koukala nevěřícně, protože jsem to přestala čekat..
Tak před víkendem zatestuj a dej vědět. Držím palce 🙂

pavlina301
autor
16. srp 2016

Když se vám to nelíbí tak si to nectete a neregujte na to

pavlina301
autor
16. srp 2016

@nazka to budu skouset a uvidím..jinak dekuji

nazka
16. srp 2016

@pavlina301 každý má ty příznaky jiné. Jinak z krve je to poznat ještě dřív než z testů.

linee
27. srp 2016

@pavlina301 tak jak?

pavlina301
autor
27. srp 2016

Ještě nic:(

linee
27. srp 2016

@pavlina301 a ms dorazila?

pavlina301
autor
27. srp 2016

Ještě ne měla by 18.9

zdenule23
28. srp 2016

@pavlina301 Ahoj ono priznaku je scela mnoho a kolikrat ackoliv nevedomky jsou vsugerovane,sama jsem si jimi prosla..Kdyz MS mas mit 18.9 jeste by jsem pockala na to az se ti to opozdi.. A pokud jsi jiz spinila tak nevahej a bez se nechat vysetrit,nikdy nevis kde se problem skryva a kdykoliv to muze byti i mala prkotina..Treba ja to mam jiz 13 dnu opozdene ale cekam zda mrcha nedojde pak tedy pujdu k mudr.Testovati se nechci bojim se sklamani..Ale jsem jak natrni

ladabila
30. srp 2016

Ahoj všem,prosím o vaše názory.Nikdy jsem sama od sebe,bez vyvolávání,nebo hormonů ,nedostala menzes,mám anovulační syndrom a ani IVF mi nepomohlo.Nahodou jsem byla na gyndě a překvapení v podobě velmi nízké sliznice a16 mm folikul.Nikdy takový nebyl.O dva dny později jsem poprvé v životě měla pozitivní ovu test a to tři dny po sobě.Snažili jsme se po celou dobu(dle spermiogramu je manžel na tom víc než velmi dobře).Dnes 11 den po ovu asi....Test negativní(byla jsem nedockává)...Od ovu mě bolí prsa,čtvrtý den BT 37,3,hoří mi žáha,semtam i knedlík v krku,poboliva podbřišek od ovu a 5 den spinim,ale pouze ráno a večer,když jdu na záchod.Někdy je to růžové,někdy světle cervene a někdy světle hnědé.Mám pořád hlad,jsem unavenejsi...Jedno dítě už mám(7let) a povedlo se přes hormony.Ale ty stejné uz mi teď nezabiraly,takže jsme chodily na inseminace,injekce,atd. Bez úspěchu.Poraďte...mám šanci ještě,že jsem těhotná?

Sem začni psát odpověď...

Odešli