• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu být těhotná? 3 dny po styku slabá menstruace

16. srpna 2013 
Dobrý den , chtěla jsem se optat jestli je možné , že bych mohla být těhotná . 3 dny před MS jsme meli s přítelem nechráněný styk .Měsíčky jsem vcera dostala ale jen slabě . Myslíte si že bych mohla být těhotná ?? Stalo se to už někomu z Vás ? Díky za reakce .... :wink:
15. srp 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
3 dny před menstruací je otěhotnění velice nepravděpodobné. Slabší menstruace může mít více příčin, jednou z nich může být i psychika. Každopádně pokud si těhotenství nepřejete, určitě by bylo namístě zvolit nějakou antikoncepci. Přeji aby byl výsledek takový, jaký si přejete.
15. srp 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si udělej test. Vyloučit se to nedá, ale 3 dny před ms je pravděpodobnost otěhotnění opravdu hodně malá.
15. srp 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gynekologové tvrdí, že i při MS se dá otěhotnět. Takže podle mě je možné vše. Vždyť i přes antikoncepci je možné otěhotnět, tak proč ne tři dny před MS.
15. srp 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
možné to je, zkusila bych test...
15. srp 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak nechápu, proč s dotazy tohoto typu chodíte sem....riziko těhu při nechráněném styku je vždy...pokud těhu nechcete, chraňte se...pokud ano, vyčkejte a potom testujte(mysleno všeobecně, ne jen na zakladatelku)....
15. srp 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
nj,jak je nechránený styk tak je normální že se dá otěhotnět,zkus test a uvidíš
16. srp 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to nechápu vždyt tohle se učí už na základní škole nechráněný styk je velká možnost otěhotnění,
jaja01k - pokud má nepravidelný cyklus proč by nemohla otěhotnět že? mě se to tak taky stalo teĎ, s tím rozdílem že ja mimčo chtěla
16. srp 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek