Můžu být těhotná a test to ještě nerozezná? Rozházená MS

jaydeep
28. kvě 2014

Snad prispevek vkladam, tam kam mam. Ale jdu si pro radu. Od Brezna mam rozhazenou MS. V Breznu jsem ji mela 2x po te v Dubnu po 14dnech skonceni od Brezna. V Kvetnu o dva dny opozdenou a jeste takovym zpusobem, ze jen jeden den a tim to skoncilo. Antikoncepci beru, ale mela jsem pri ni antibiotika. Testy jsou negativni, je mozne, ze jsem tehotna a test to jeste nerozezna? Nechci letet ihned k doktorovy a delat poplach, to mam v planu az v Cervnu, zda to stale budu mit tak rozhazene. Uz mam dva drobky, testy mi to ukazali, u prvniho na 10tydnech, a tri mesice jsem to mela az posledni mesic jeden den, a diky tomu se na to prislo. U holcicky jsem otehotnela pres antikoncepci, nizkohormonalni, kdyz mi dr pri kontrole oznamil, ze cekam mimco, byla jsem docela v soku, tak rychle jsem je neplanovala 🙂 ale ted si nevim rady. Obcas me poboliva na leve strane podbrisko ci trislo, spatne mi neni a nebylo ani v predchozich tehotenstvich. Budu rada za jakoukoliv radu..

speedygon
28. kvě 2014

To spíš vypadá na poblázněné hormony....ale možná za to mohou i ta ATB, která účinek antiny snižují. Být Tebou, tak si na tu gyndu zajdu co nejdřív...

jaydeep
autor
28. kvě 2014

Skocim si tam hned zitra, ale Ty ATB mam ted, dnes jsem je dobrala... a mela jsem MS min tyden jeden den, nez jsem je zacla brat.

maia74
29. kvě 2014

Asi bych zašla k doktoru, udělá ti UTZ a uvidíš. Já měla antikoncepci, která se bere v kuse a neměla by při ni být MS, ale já ji měla stejně. 24.3. jsem byla na preventivce u doktora, všechno i UTZ bylo v pohodě, pak se mi zdálo že mi nějak divně narostli prsa tak jsem si udělala okolo půlky dubna těh, test, byl negativní. 25.4. jsem si udělala druhý, protože jsem se pořád cítila tak nějak... zvláštně, ten už byl pozitivní 😕 a 29.4. mi doktor potvrdil těhotenství.
Můžeš mít zplašené hormony, nebo taky třeba ne.... Raději bych zašla k doktoru, ten by měl vědět víc

jaydeep
autor
4. čer 2014

Tak to opravdu jsou nějaké rozházené hormony... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru