Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

natynka1103
23. kvě 2013

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli je možné že můžu být těhotná když mám menstruaci ...než sem to dostala pořád mě bolelo v pod bříšku a mám to už odneděle a dnes je středa a pořád mě bolí prsa a bříško? test sem si před menstruací dělala a negativní,ale od pohl.styku to bylo v sobotu 3týdny...děkuji za info Petule

denca15
13. pro 2016

@lenca_lenca Mě se to projevilo po 4 tydnech na testech. 🙂

lenca_lenca
13. pro 2016

@denca15 to je taky pěkné :D

denca15
13. pro 2016

@lenca_lenca To teda, ještě jsme to neplánovali. Selhala antikoncepce..🙂 Tak snad se zadařilo! A test se ukáže pozitivně!

lenca_lenca
13. pro 2016

@denca15 Tak to je taky pekne. Hlavne, jestli je vse v poradku a v pohode 😉.
Ja uz od unora nic neberu a za tu dobu jsem to mela asi 2x a az ted po utrogestanu to dostavam. S pritelem jsme pul roku, sice si dava pozor, ale nikdy nevis...Ted je akorat na prd, ze mam jit na druhe kolo pohovoru a kdyby to vyslo, tak vzit ci nevzit, kdyz jeste nevis, jak na tom jsi

lavender19xx
19. pro 2016

@denca15 a před těmi menstruacemi v těhu byl i pms, nebo to bylo jiné? Jsem zvědavá 🙂

salinka
2. led 2017

Dobré ráno, je tu tedy někdo kdo i přes menstruaci byl těhotný?

denca15
2. led 2017

@salinka Ano, měla jsem menstruaci až do 3tího měsíce a ještě jsem otěhotnila přes antikoncepci. 🙂

salinka
2. led 2017

@denca15 takže se to opravdu děje a stává 🙂 ...jsem překvapená, řeším podobnou situaci a nějak tomu nevěřím, jsem objednaná na sono, takže jsme zvědavá co se dozvím..

denca15
2. led 2017

@salinka Také jsem byla prekvapena když mi rekli ze jsem těhotná.. A pritom jsem to pravidelne dostavala.. 🙂

salinka
2. led 2017

@denca15 takže ses dozvědala na nějaké kontrole že jdi těhotná? nebo jsi měla nějaká potíže - příznaky a šla jsi sama?

Já to mám takový divný právě...dělala jsme si test tři dny opožděná ms, vyšel pozitivní, duch v limitu, a hned pak druhý den jsem dostala ms - takže jsem si říkala že prostě to nemělo být a nic a dneska jsem si na radu kamarádky dělala kontrolní test - měl být negativní že jenže opak je pravdou, ihned se objevila druhá silná čárka.... vzhledem k tomu že je mi,, šoufl "manžel si myslí že je to možný, kamarádka právě taky má osobní zkušenost ..no zmatek mám v hlavě...jsem zvědavá co mi poví paní doktorka...už aby byl čtvrtek, začínám se bát že je to něco špatnýho, špatně....

denca15
7. led 2017

@salinka Mela jsem zpozdeni s menstruaci a tak mamka rekla at si zkusim udelat test. Tak jsem to zkusila a hned dve carky. Tak jsem se objednala na gynekologii a rekli mi ze koncim 3 mesic tehotenstvi. 🙂 A jak jsi dopadla na sonu? 🙂

salinka
7. led 2017

@denca15 tak to je krásný ale, prvni trimestr ani o tom nevíš 🙂

U dr nic moc - stále krvácim až špinim, krev mám pozitivní a na sonu je vidět malá dutinka ale velikostně neodpovídá, takže čekám do pondělí na kontrolní krev - mám tři možnosti z nichž nejpravděpodobnější je že jsem otěhotněla a potrácím protože něco bylo špatně - nejspíš chřipka kterou jsem prodělala o svátcích udělala své... také to může být mimoděložní ale to víceméně vyloučila a taky to může být počínající těhu - že by se vajíčko uchytilo až těsně před ms... takže ted jen čekám a čekám..a doufám že neskončím v nemocnici, že si tělo samo poradí co bude správné :( chtěla už bych mít jasno, tohle je hrozně divný pocit.... :(

absintka19
7. led 2017

@denca15 a v jakem jsre tydnu? Je zvlastni ze ba fyn.vam rekli mesic a ne tyden..., a je to 3 lunarni z 10, nebo kalendarni z 9?

denca15
8. led 2017

@absintka19 Těhotná jsem byla se synem. 9+1tt Tak mi to bylo řečeno, když jsem tam přišla.
@salinka Snad to bude v pořádku. 🙂 A vy jste plánovali další miminko? 🙂

salinka
8. led 2017

@denca15 ano bylo plánované, co jsme spolu víme že chceme tři děti, no přišel čas, a hned první pokus...ted mi nezbývá jen čekat co se stane ... moc nevěřím že to bude dobré ale jak říká kamarádka naděje umírá poslední, tak třeba....a když ne tak at už je to za námi.... :(

salinka
12. led 2017

Info pro tápající --- opravdu se jednalo o těhotenství i přes menstruaci, bohužel neprosperující, jsem po výkonu a čeká mě ještě jeden kontrolní odběr kvůli hcg kdy uplně vyloučí možnost že se ještě někde rostlo mimoděložní těhotenstí....

Všem přeji štastný a pohodvý průběh těhotenstí...

adlos14
15. led 2017

Zdravím,potřebuji poradit.Asi tyden před příchodem MS se mi zvětšili prsa a jsou citlivé a bolestivé.Mívám bolesti hlavy,jsem strašně unavená,bolí mě klouby,trpím nespavostí a pořád lítam na wc a sem tam mě pálí žáha hlavně večer.MS přišla v neděli a trvala pouze 2,5 dne misto obvyklých 5-6 dnů.Dnes je to týden od začátku MS a stále se cítím stejně a prsa bolí stále.Dnes jsem si dělala test a vyšel negativní,myslíte že i přes to můžu být těhotná?Jinak si to neumím vysvětlit ☹ že by to test třeba ještě neukázal?

veverkamaminka
15. led 2017

@adlos14 zkus počkat týden a zkusit ho znovu ;)

absintka19
15. led 2017

@adlos14 myslim ze o tehotenstvi nejde, spise pms nebo nejaky neporadek v tele.

adlos14
15. led 2017

No uvidím,počkám ještě týden a zkusím znova a když nic zajdu k dr na krev jestli to neni neco jiného.Jinak bazální teplotu sem si nemerivala nikdy takže nevím jakou mam normálně,ale teď meřim cca týden a je mezi 37-37,5 po ms by měla být nízká ne?

ucianek
18. led 2017

Dobry večer holky chci se vás zeptat přítel se do mě udělal ze 13-14. ledna.. před tím jsme spolu 3dny nespali a pak to do mě najednou pustil, menstruace měla přijít 19 a přišla dneska, ale spinim s růžovým odrazem tohle jsem nikdy neměla vždy mi začne klasická menstruace a bolesti břicha a teď nic nemám bolesti a ani si nepřijdu že mám menstruaci.. včera jsem měla 15min strašnou bolest v podbřišku od prostřed do leva až mi tekli slzy ale nekrvacela jsem. Chci se zeptat je možné, že bych i přesto byla těhotná..?

absintka19
18. led 2017

@ucianek po 4 dnech od styku se obavam ze jednak je to mimo ovulaci a podruhe je dost brzo aby jsi neco poznala. 13+14.1.vyron semena a ocekavana menzes 19.1.ktera nejspise prisla uz ted 18.1 se ti teprve rozjede. Nemyslim si, ze by slo o tehotenstvi a vzhed menzes muze ovlivnit i ten pohlavni styk.

ucianek
18. led 2017

@absintka19 děkuji za odpověď.. tak to hold vyjde jindy.. 🙂

absintka19
19. led 2017

@ucianek budeme drzet palecky. Koukni na netu info menstruace, ovulace a urcite ti pomuze styk lepe casove naplanovat.

nelapha
19. led 2017

Ahoj holky, taky trochu už šílím, ale beru Dubhaston, jelikož jsem měla nepravidelný cyklus a menzes trvající téměř 11 dní, veliké bolesti tak v půlde menstruace, ale jinak mám prý vše v pořádku, takže jsem zvyklá na to krvácet hodne a na bolestli, dva měsíce se snažíme o mimi a taky prášky beru dva měísce, vždy 10 dní od 16-25 dne cyklu a pak to mám dostat, což se mi stalo minulý měsíc (opět stejné problemy jako pokaždé) ale ted jsem jen lehce špinila, trochu ruzove krve, nejaka hrudka a dorhomady všeho všudy 3 dny, žádná bolest, křeče, prsa mě bolí a naplní se vždy, ale ted i po ukončení menzesu... test zatím negativní, máte někdo zkušenost podobnou? jen je to pro me po dvou letech problemu a krvácení hrozná změna a bylo by super, kdyby to bylo mimi.. volala jsem dnes na gyndu a tam mi dr rekl, ze takhle maji prasky pusobit, ale na druhou stranu, nikde jsem nečetla, že by měl po tom menzes temer vymyzet... Děkuji za vaše poznatky 🙂

absintka19
19. led 2017

@nelapha spise zabral duphaston, neboj az mimi prijde tak prijde 🙂

riga
19. led 2017

@ucianek těhotná být můžeš, ovulace mohla být zpožděná (u mne úplně normální stav, mám tři děti, těhotním snadno a přesto k ovulaci někdy klidně dochází i kolem 40dpo- z takové je naše prostřední).
Teď to krvácení může znamenat narušenou sliznici při uhnizďování (i to se mi stalo). Pokud krvácení není běžné, ohlídala bych si to.
Za týden budeš vědět víc, je to pade na pade.

nelapha
19. led 2017

@riga Právě, že mi začala 13 a tak 16.1 skončila, tak uvidíme 🙂 zase mi přijde divne, ze by mi ty prasky zabraly až tak razantně najednou, když po čtení příšpěvků u těchto prášků jsem četla, že krvácení bývá normální, spíš, že mě stále pobolívají prsa, i když to skončilo, což se mi stalo poprvně, vdžy mi odejde bolest po chvíli no uvidím, zkusím později znovu test, kamarádce taky ukázal asi až 2-3 týdny po tom, co to nedostala 🙂

ucianek
8. únor 2017

Ahoj holky píšu znova, protože mám takové trápení.. už dva týdny mě poboliva v podbřišku občas pociťuji píchání,, bolí mě prsa až na bradavky občas mám problém se jich dotknout, už dvakrát mi sahal přítel na bradavky a říká jsou nějaký tvrdší, tohle jsi nikdy neměla, k tomu mám výtok bílý bez zápachu, svědění, pálení,,občas pocit na zvracení.. Testy jsem dělala dva ty papirkove a vyšli negativní.. Nesetkali jste se s tím některá? Můj gynekolog má dovolenou tak musím počkat,ale ještě se právě chci zeptat vás jestli nevíte co by to mohlo být. Moc děkuji za každou odpověď či radu..

maslicko
8. únor 2017

Ahojky já sem první měsíc měla normálně MS takže to, že jsem těhotná jsem zjistila asi až v 6tt 😀 MS byla slabší ale byla.. Jinak sem pak každý měsíc až do konce 3. měsíce v době MS měla špinění..ale vyřešilo se to Ascorutinem a byl klid..Takže klidně menstruovat můžeš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru