Můžu být těhotná i přes negativní testy?

rasha
3. črc 2012

Mám pravidelnou ms po 28 dnech,nyní 4 dny zpoždění.Už více jak 14 dní těhu příznaky,ale testy mi vycházejí stále negativní.Stalo se to někomu?Mám ještě šanci na // ?Jedno dítko už mám,tak cítím,že je něco jinak....

lu_cy
7. lis 2016

Ahoj, tak ja udělala asi 6 testů a negativní i když zpoždění bylo dost velké a začala jsem pociťovat lehké náznaky. Až když jsem tomu dala čas tak přišel den kdy jsem to zkusila znovu a byli tam // 🙂)

alelajda
7. lis 2016

@lu_cy někdy se stane že hladina těhotenského hormonu je nízká a několik testů nic neukáže až po několika dnech

lu_cy
7. lis 2016

@alelajda já vím no...nám to vyšlo až jsem byla cca v 6tt 🙂

michaela997
7. lis 2016

Takže je lepší si počkat než jít hned k lékaři ?

lu_cy
7. lis 2016

@michaela997 klidně můžeš jít hned za tohle ti lékař hlavu neutrhne 🙂 A budeš klidnější ;)

michaela997
7. lis 2016

@lu_cy jako nějaké příznaky jsou jen nevim jestli na takové příznaky není brzy třeba pálení žáhy časté močení spíš mám jen takové pocity a když jdu na ten zachot tak spíše jen tak ucurknu a Píchani v podbřišku . ale vůbec me neboli prsa jak se všude píše že je to nejčastější příznak a jeden z prvních.

lu_cy
7. lis 2016

@michaela997 no pálení žáhy jsem měla asi tři dny, jinak jsem na sobě nic moc nepozorovala ty první dny po vynechání. někdo třeba zvrací už od začátku, já měla tohle musím říct hodně klidné až později mi to prcek vynahradil kapánek :D , takže u každého to může být jinak...já byla taky připravená jít k lékaři tak jako tak i kdyby mi test nevyšel, je lepší vědět co a jak 🙂

nadrinka
9. lis 2016

Dobré ráno holky, tak se hlásím s novými poznatky a prosím o názory... TT pořád /, mrcha nikde... Včera jsem si poprvé měřila BT 36,7, dnes 37 je možné že by to něco mohlo znamenat? zpoždění už víc jak týden.... Zajít zítra k Dr. na krev? Díky moc za podporu, všem snažilkám i budoucím maminkám držím palečky

vubecnevim11
30. lis 2016

Dobry den , potrebuju radu , moje holka mela mit pred 11 dnama menstruace furt je nema, meli jsme pohlavni styk pred 2 tydnama s ochranou(Jeste jsem to i vytahnul nez jsem ejakuloval), je mozne ze bude tehotna? - Priznaky ma Citlivost prso, vynechani mens, prosaknuti pohlavnich organu.. prosim poradte jsme mladi, chci studovat a moje holka taky..🙄

snezenka123
1. pro 2016

@vubecnevim11 a co zkusit těhotenský test??popřípadě návštěva gynekologa. Ale pokud byla použita ochrana a neejakuloval Jsi dovnitř tak je pravděpodobnost malá. .. Ať si zkusí udělat test. Vynechána ms může mit i jiný důvod. Držím palce.

raduzemlejna
6. pro 2016

Ahoj holky, tuhle diskuzi jsem si dneska strašně moc potřebovala přečíst a musím říct, že jsem hned asi klidnější. Mám týden zpožděnou ms a tt negativní. V sobotu jsem trochu zakrvácela a od té doby špiním do hněda.. jinak se cítím divně, unavená, břicho nafouklé, už bych chtěla mít jasno a zdá se mi to nekonečné to čekání.. Když to tu tak čtu, asi se to ale stát může.. Budu tedy asi ještě čekat a třeba se // teprve objeví. Zítra se chystám na krev jako samoplátce, tak tam se mi to snad potvrdí..

snezenka123
6. pro 2016

@raduzemlejna Já mela pozitivní těhu test u dvou děti taky az par dni po vynechání. .. tak 57 dni. . U posledního těhu jsem ms neměla v terminu vůbec. .protože jsem brala v tom měsíci dvoje atb a Ms nikde. .. těhu test negativní. Krev negativní. Pichli mi vyvolavacku. ..čekala jsem pres týden. .Ms nikde. .. tak mi dr vzal krev a hcg 50. A dnes tady lita po bytě❤
takže nic není ztraceno. Ovulace mohla byt posunuta🙂

snezenka123
6. pro 2016

Oprava 57 dni zpoždění. ..u třetího tam to byl extrém

snezenka123
6. pro 2016

Se z toho zblázním znova oprava 5 AZ 7 DNI

raduzemlejna
7. pro 2016

@snezenka123 hihi, jasný, chápu, bylo by divný 57dní zpoždění 😀
Já jsem nějaká z toho hotová, už nevím, co si o tom mám myslet. Děkuju, že jsi mi to napsala, aspoň jsem možná trochu klidnější. Ale stejně je to divný všechno. Dneska mě bolí břicho a už ze mě začínají lítat cucky, takže si myslím, že to nejspíš dostanu a bude po všem.. Snažíme se šestý měsíc o mimouše a zatím teda stále bezvýsledně. U dr. jsem už byla, aby mi udělal hormonální profil a 2x jsem byla i na folikulometrii - vše v pořádku. Nevím, kde je problém.. řekl mi, že je ještě čas to takhle brzy řešit, že by prostě počkal tak rok, ať se zatím snažíme bez pomoci, necháme to na přírodě a pokud by to nešlo, samozřejmě s tím začneme něco dělat. Už mi to ale přijde nekonečný.. pořád se nic neděje.. Po novým roce to asi začnu řešit, pokud se teď nepovede..
Kolik máš dětí??

snezenka123
7. pro 2016

@raduzemlejna Ahojky. Já mám tři Dětičky. A vím,jak se cítíš. Nám u prvního hrozilo uměle oplodnění. .protože ex manžel mel málo spermií a navíc málo pohyblive. ..no koupila jsem vitamíny EREGMA a hodila to za hlavu spis smirena s tim, že nás bude za pár měsíců čekat umelko. ..no a měsíc na to //😍nečekane
test jsem si dělala v neděli Kdy mela byt ms a nic. ..a ve čtvrtek jsem testovala zas a už //. Dodnes Si pamatuji jak se mi trasli ruce v i kolena vzrušením❤
Druhe přišlo hned co jsme si řekli, že tomu dáme Volný průběh. Ještě Jsem kojila a k tomu ty spermie. Sex jen tehdy 4x v tom měsíci. ..a týden po vynechání //😍
u třetího. .s ted už mým druhým manželem. . Tam to bylo úplně o nervy. Moc jsme mimi chtěli. Jenže Já v tom měsíci mela dvoje atb...nejdřív angína. Pak týden na to mocak. A Ms nikde. Testy negativní. Krev negativní. Obrecela jsem to. Noo a Pichli mi vyvolavacku. A Ms fuuuurt nikde. Já si ale tehotne připadala. Jen Ty Testy Furt negativní. Az pak mi dr vzal krev pro sichr před nasazenou léčbou, co by v těhu nešla dat. .a já v krvi 50 hcg.
takže já musela mit tu ovulaci úplně posunutou...
chápu jak se cítíš. Já jsem byla zklamána minuly měsíc. .už i zpoždění 5 dni. ..a Ms došla. Tento měsíc jen den zpoždění a taky došla. Bylo mi to lito.
Ale verim ze brzo budeš mit také // a miminko u sebe.
Chce to hodit za hlavu. Udělej si radost. Něco hezkého si kup. Zajdi s kamarádkou na vínko. Do kina. Veřím,že všechno má svuj čas. A i když by jsme hrozne chtěli třeba ted hned. . Tak lepší by to pro nás bylo az za měsíc, dva, ale to my třeba nechápeme.
Mé pomáhá na splnovani přání vizualizace a víra, že to prostě přijde.
Moc ti přeji ze ♡aby se brzo zadarilo.

raduzemlejna
7. pro 2016

@snezenka123 To jsi mi napsala fakt moc hezky. Děkuju ti, jsi zlatá!!!! Teď dopoledne jsem to dostala, takže je všechno v háji.. hele, v tu ránu se mi všechno zhroutilo.. už jsem tak věřila a doufala a najednou je to všechno pryč.. Celý dopoledne pobrekávám, ale zároveň se musím hodně držet, páč jsem v práci, kolegyním o tom nechci říkat a ještě k tomu pracuju na přepážce, takže před klientama nahodim "poker face" a jedu dál.. je to těžký. Ale asi si začínám uvědomovat, že to prostě všechno nejde hned. My jsme se s manželem letos v červnu vzali a prostě jsme chtěli hned po svatbě mimi, byli jsme oba jak blázni a celou tu dobu to strašně hrotíme. Každý se nás i ptá, kdy už bude to mimi. A víš co, tímhle okamžikem si začínám nějak uvědomovat, že je to vlastně jedno. Nevím, kam se ženeme. Stavíme do toho všeho nový baráček. Teď se tísníme v jedný místnosti u manžových rodičů. Asi jsem si to nechtěla připustit, ale přecijen by to s tím mimi nebylo v jedný místnosti jednoduchý.. já se kvůli tomu stresuju, protože člověk nemá takový ten svůj klid když přijdu domů z práce.. Pořád se něco děje, takže jsem věčně v jednom kole. Do toho máme spoustu kamarádů, takže každý víkend se něco děje.. Asi potřebuju zvolnit a vše si urovnat v hlavě.. A hlavně se uklidnit a nemyslet na to tolik jako doposud.. Nejsi jediná, kdo mi tohle říká. A asi na tom něco bude.. Nechtěla jsem to do teď řešit, ale už teď je to pro mě alarmující...
Děkuju ti za tvá milá slova, moc mi to pomohlo. Jsi určitě šťastná máma, moc ti to přeju, ať se ti daří. Měj krásný den!!!

snezenka123
7. pro 2016

@raduzemlejna nemáš vůbec zač. .. my měli první mimi az 4roky po svatbě. .nějak jsme si řekli, že je čas. A byli jsme mladí. Vdavala jsem se ve dvaceti🙂
Všechno zlý je k něčemu Dobrý. Uživejte si volnosti. Dělejte do sytosti věci, co pak s mimi půjde těžko. ..třeba jedte na nějaký ten relaxační víkend jak bývají na slevomatech.
Vím že ti je na nic, a smutno.
Ale vse má svuj čas. Veřím, že všechno dopadne dobře. Ty jsi zdrava. Manžel taky. Takže az bude miminka čas. Veřím, že si k vám cestičku najde a budeš skvěla maminka❤
Člověk by měl umět byt štastný z toho co už má.A vděčný za to všechno.
byt štastný opravdu z toho ze můžeme vidět. ..ranní svítání. ..hvězdy na nebi. Mít co jíst. Koho milovat a byt milován. .. to je samo od sebe krásný❤
takže posílám úsměv a naději.

raduzemlejna
7. pro 2016

@snezenka123 Ty jsi fakt andílek 🙂 To se hezky čte. Máš naprostou pravdu, ve všem. Hezky jsi to napsala. Asi potřebuju nějaký čas na přemýšlení, abych se dala trochu do kupy.. Zítra jdu na masáž, večer cvičit.. ode dneška jsem nastolila menší dietku, takže víc ovoce a zeleniny, ať se trochu pročistím.. Určitě není kam spěchat, já nevím, za čím se pořád tak ženu.. Baráček budeme mít dostavěný tak do roka, prcek chce prostě do novýho 🙂 Snad brzo ožiju a budu to zase já 🙂 Děkuju a měj se krásně 🙂

snezenka123
7. pro 2016

@raduzemlejna

to jsem ráda, že už je ti lépe. ..navíc miminko přijde,verim tomu. Ať za měsíc, nebo půl roku. . To Vaše miminko na vás ceka a ve spravny čas prijde.
Juuu masáž, to ti závidím😉a preju. Uzij si to a krásný večer.

jessikaa
15. pro 2016

Ahoj holky, poradte mi:( s přítelem se o miminko snažíme už půl roku..poslední MS měla přijít 4.12. Ale nepřišla..mám 11 dní spozdeni...zvětšila se mi prsa..měla jsem bolesti v podbřišku..chodím často na malou..mám bílí hutny vytok...A vím já cítím ze jsem těhotná..břicho mi vadí mám pocit jako by tam něco bylo...ale test vyšel 2x negativně☹ už nevím co dělat☹

septums
15. pro 2016

@jessikaa jit k lékaři ;)

snezenka123
15. pro 2016

@jessikaa ano. .. zajít k lékaři. Nebo zkusit znova test. Kdy jsi testovala naposledy?

jessikaa
15. pro 2016

@snezenka123 dnes ráno..☹

snezenka123
15. pro 2016

@jessikaa ještě nemusí znamenat negativní test, že nejsi těhu. Mohla Jsi mit posunutou ovulaci. .a otěhotnět třeba AZ před ms. ..zkus testnout za pár dni a nebo si skoč k dr. Vezme to krev a popřípadě pichne vyvolavacku. . Já to měla při posledním těhu. ..Ms nikde. Testy negativní. Krev negativní. Pichl mi vyvolavacku. A 10 dni na to znova krev a hcg 50 😉

snezenka123
15. pro 2016

Brala jsem v tom cyklu dvoje atb a tak se mi podle mne posunula ovulace opravdu az na dobu,kdy měla cca dorazit ms.

jessikaa
15. pro 2016

@snezenka123 dobře moc děkuju za rady 🙂

nadrinka
20. pro 2016

Ahojte děvčata 🙂 jsem tam jako minulý měsíc. Zpoždění ms, test nedělam jelikož to přisuzuji té své "milované" cystě, ale jak už to bývá... Myšlenka na těhotenství by byla 😆 Je až k neuvěření kolik nás snazilek vlastně je. Je fajn, že můžeme podpořit jedná druhou a udělat si to tak nějak snesitelnější

catrin33
9. led 2017

Ahoj holky,
Mám zpoždění 10 dní, mám píchání v podbřišku, nejprve bílý výtok, ten je teď průhledný, mám úplně jiné chutě, nevolnost hlavně večer a vše mi smrdí. Také mám teď větší chuť na sex. Ale těhu test negativní.. jeden jsem si dělala v pátek a druhý dnes ráno. Mám ještě šanci že jsem těhu? K doktorovi se teď bohužel nedostanu..
Předem děkuji za odpověď ☺

zaruru
9. únor 2017

Ahojky. Prosim poradte mi nekdo. Na zacatku listopadu jsem mela pohlavni styk prerusovany pak jdem dostala normalne ms v prosinci tez 26-31 ale nyni uz dva tydny nic... test jsem delala a negativni jenze kdyz jsem na nej nahledla po par hodinach uplne nahodou bylo tam neco jako duch... jinak od te souloze jinak ani nebyla... je mozne ze jsem tehotna ..? Dekuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru