Můžu být těhotná i přes negativní testy?

rasha
3. črc 2012

Mám pravidelnou ms po 28 dnech,nyní 4 dny zpoždění.Už více jak 14 dní těhu příznaky,ale testy mi vycházejí stále negativní.Stalo se to někomu?Mám ještě šanci na // ?Jedno dítko už mám,tak cítím,že je něco jinak....

bella8889
26. únor 2017

Dobrý večer, snažíme se s přítelem o mimi. Mám zpoždění MS o 14 dní dělala jsem si testy už několikrát naposledy cca před dvěma dny, a všechny negativní, přijdu si nafoukla, občas mě cca 3 týdny poboliva v podbrisku, ale ne taková ta bolest před MS. Poslední cca těch 14 dni mi hrozné vadí ležet na břiše i když od jakziva tak normálně usinam, jinak bych neusnula, teď musím na boku nebo na zádech. Žádné jiné příznaky nepocituji. Začínám z toho být nervózní jestli mužů být tehu nebo jestli je to jen plany poplach, myslím si ze testy už by to ukázat měli a nebo ne??!! Děkuji za reakce

fikusek
27. únor 2017

Ahoj holky.. Jdu si k vám pro radu. Protože fakt nevím.. v pátek jsem měla dostat MS. Nechráněný styk před cca před 10 dny. MS stále nepřichází. Co se týče příznaků, tak motání hlavy, divně po těle tak nějak celkově, únava občasné píchání v podbřišku a prsa citlivější ne však bolestivá. Časté chození na záchod a celkově nafouklá.. Test dělán dnes ráno a negativní, je možné že bych byla těhotná a jen se to ještě neukázalo?? Díky moc předem ;)

martule001
31. bře 2017

Ahojky,
holky už jsem bezradná, menstruace v únoru hodně slabá a 2 dny, ted v březnu 6 dní po ránu špinění a poslední den trochu více dopoledne, ale běžná menstruace to nebyla. podle kalkulačky na netu by to mělo být šest týdnů, příznaky pocituji, větší únavu, někdy mě bolí stydké kosti, občas mám pnutí v prsou, někdy je mi na zvracení a mám nižší tlak. Dělala jsem si test, ale byl negativní, co myslíte, můžu být opravdu těhotná?

monimars84
7. dub 2017

Ahoj děvčátka,14 dní po ovulaci jsem si dělala test byla tam slabá čárka.4 dní zpoždění pak se dostavila MS ale byla slabá než obvykle..a tak jsem si udělala znovu test a ten vyšel negativně.Tak myslíte že bych mohla být?

karlitto
8. kvě 2017

já mám dylema minuly tyden byla pauza v antiko a ms nikde.ted už je pondělí a pořád nic.tt negativní a nevím zda začit brát další pláto nebo jit na vyvolávačku na tu sem nebyla ještě nikdy vždy ms došla.a nebo čekat až dojde bebo nedojde.ale těhu přes antiko?😒

livand
14. kvě 2017

@snezenka123 A ta vyvolávačka zafungovala, dostala jsi MS?!

snezenka123
17. kvě 2017

@livand vyvolávačka nefungovala....10 dní po aplikaci jsem šla k dr, že ms stále nikde a vzal mi krev a hcg bylo 50jednotek a ted už jsou dcerce dva roky🙂

natysnovec
6. čer 2017

Nevim co se to deje.Vysazeni anti.bolesti jako v tehu a menstruace porad nikde a test negativ.Ale ani pry neni videt,ze by se mens.mela spustit.Dr.rikal ze to vurec na men.nevypada a kort kdyz uz 5 dni meskam.Nchapu

dudlik226
26. črc 2017

Ahojky holky, já mám 9 dní zpoždění ms a 3 testy negativní. 2 den "zpoždění" jsem lehce kráčela ale jen malinko. Hcg v krvi jen 2,1. A bolí mě v podbřišku, motá se mi hlava, bolí mě prsa, jsem pořád unavená, změnili se mi chutě.. Nechápu... Myslíte že mám šanci být těhotná?😕

lencak80
26. črc 2017

Vse je mozne. A jak vis ze mas hcg 2.1? Byla jsi uz u sve dr.?

dudlik226
26. črc 2017

@lencak80 jo včera mě posílala obvodní lékařka... A dnes jsem byla ne gynekologii v nemocnici moje dr.má dovolenou... No v nemocnici mi pan doktor řekl, že můžu být v zacatku těhotenství a on to neuvidí... A v pripade že další ms nepřijde mam jít ke své doktorce... To je 3 tydny čekání tak bude šílené čekání... ☹

lencak80
26. črc 2017

@dudlik226 tak to jo..o muze byt zacatek. Je fakt ze me dr rekl at prijdu pristi tyden. Coz bych mela mit hcg pres 1000 a ze uz by mel neco videt. Je to dlouhe..ale nema cenu neco hrotit nebo se stresovat. Co ma byt tak bude a ty stejne nic neovlivnis. Me neboli nic....jen lehoucce prsa a jsem vice unavena. Jinak sem tam pichnuti. Ale pokud neni krvaceni tak jsem zcela v klidu. Jo a jeste mam porad hlad. Co dve hodiny uz musim jist.

kejma16
28. črc 2017

Ahoj,

já mám podobná problém. MS se mi měla dostavit v pátek a taky se tak stalo, ale jen hnědě špinění druhý den nic. MS má dost nepravidelnou, takže se mi někdy zpozdí i o 14 dní. Dělala jsem si asi tři testy a nic. Mám bolesti v pod bříšku, podobné jako u MS plus píchání. Prsa mě nebolí, ale jsem nějak citlivější. Tak nevím jestli těhotný být můžu nebo ne, když jsem špinila. Mějte se🙂

petomonika1
28. črc 2017

@martule001 tento problem mam i ja 😔

dudlik226
28. črc 2017

@kejma16 Ahojky dojdu si na gynekologii aby se na tebe podívala doktorka a popřípadě si můžeš dojít na krev jako samoplatce a nechat si zjistit hcg v krvi. 😉

petomonika1
29. črc 2017

@martule001 toto by mne zaujimalo taky 🙂

leontynkar
6. říj 2017

@snezenka123 Tvůj příběh mi dává naději ;)

snezenka123
9. říj 2017

@leontynkar já u všech mých třech tehu měla i v den ocekavabems negativní testy... U prvního jsem to měla dostat v neděli.. Nic. Test negativní... Tak jsem chodila do ČT s vlozkou a čekala MS. Ve ČT test pozitivní 🙂druhé tehu taky cca pár dní po očekávané ms.. A pozitivní.. A z třetího to bylo viz příspěvek výše 🙂😁někdo na ovulaci dyl.. Někomu asi jako mě roste pomaleji 🙂takže držím palečky

leontynkar
9. říj 2017

@snezenka123 ja jsem prace asi 42.DC, ale mela jsem i nějaké 3 denní krvaceni 15.DC... v patek /tj. pred 3 dny jsem dostala vyvolavacku, 2amp. a sobotu bych celou prospala/... asi je to tou injekci.
Je mi na zvracení, ale to je asi spis sugesce nebo nevim. S vložkou chodím uz skoro 14 dnu 🙈

snezenka123
9. říj 2017

@leontynkar mě tenkrát dr právě vzal krev(tobě ji nevzal?) no a hcg nula.. Píchl vyvolavacku... A za deset dní už hcg 50...🙂cítila jsem se těhotná, i když testy nega... Měla jsem sny o jidle a ty mám jen v těch
Tehu 😁a chuť na pivo 😃no a ten 10 den od vyvolavacky jsem měla těch 50 jednotek.. Což prý je hodnota zhruba v den vynechane MS.. Takze jsem musela být tehu už když mi injekci asi pichal

leontynkar
9. říj 2017

@snezenka123 nebrali mi krev. Nejak si rikam co de ma stát, se stane 🙂 Je to napinavy, kdyz ne ted, snad se zadari brzy. Ale mam to o fous těžší, po dceri jsem mela jeste to mimodel. ☹ 7/17.
Tak budu doufat jeste 🙂 vyvolavacku jsem dostala v patek 6.10. Tj. 40.DC, no nevim 😆 Vždy jsem mívala 30-33 denní cyklus. Ale mozna to mam jeste pošašený po ty operaci.

leontynkar
9. říj 2017

@snezenka123 jinak je super mit tyhle zarucene veci, ze víš, kdy jsi těhotná 🙂 mne se ani nic nezdá, jak padnu do postele zbořena 🤣

Jinak to vypadá, ze k oplození došlo fakt chvilicku pres vyvolavackou 🙂 To je dobre jak vam to vyšlo 👍🏻👍🏻👍🏻

snezenka123
10. říj 2017

@leontynkar naděje umírá poslední 😃 🙂
Tak ti držím palečky aby to vyšlo.
S těma priznakama je to taky individuální... S ex jsme se snažili nekolik měsíců o mimi a měla jsem každý měsíc nějaký tehu příznak a stejně tehu nebyla. Přesně jak píšeš, co se má stát, to se stane. Dej vědět, jak jsi dopadla🙂budu na tebe myslet

leontynkar
10. říj 2017

@snezenka123 tak sliznice 9mm, ale v děloze nic. No počkám na menzes a pak hurá znova 🙂 dneska mi prijde, ze mam i citlivá prsa, ale k čemu to je, co 😆

snezenka123
10. říj 2017

@leontynkar takže jsi byla na gynde? Já jsem v den kdy jsem měla těch 50 jednotek hcg v krvi taky byla na utz a dr nic neviděl, nic neříkal, bral mi krev kvůli jistotě, chtěl mi napsat globule na výtok, které se nemají užívat v tehu, takže třeba 🙂u tebe to klapne, a 9mm je dost, ne? Držím palce

leontynkar
10. říj 2017

@snezenka123 byla. Mam tam známy 🙈 9mm je celkem dobry. Tak nevim jestli nemam jit teda na krev 😆 Ale myslim, ze takový případ jako jsi Ty je ojedinělý 🙂 🙂 V dobrém slova smyslu 💋

snezenka123
11. říj 2017

@leontynkar tak pokud tam máš známý, šla bych na krev... A zázraky se deji, a myslím, že hodně ženských to tak i mělo že měli injekci a byli nakonec tehu🙂myslím na tebe a držím palečky

natysnovec
11. říj 2017

Ahoj holky
Co mam delat...uz 4 mesic chodim na vylovacky injekci na Ms.Samovolne mi to neprijde.Tenhle mesic pocitam ze pujdu taky protoze sem to opet nedostala.Uz vazne nevim co mam delat.Snazime se o miminko ale kdyz nam to ta menstruace takhle stezuje nevim jak to ma fungovat s ovulaci.Dekuju za odpovedi.

leontynkar
11. říj 2017

@snezenka123 ano, hodne jsem o tom cetla. Ale na UZ mi říkali, ze tehotenska sliznice vypadá jinak 😆 I kdyz tobe taky řekli, ze to na těhotenství nevypada vid? A ted litá po bytě.
V patek to bude tyden od injekce. Vydržím a kdyztak se pujdu nechat píchnout na hcg 🙂

snezenka123
11. říj 2017

@natysnovec zkusila bych kapky Gynex a zeptala se dr. co by se s ti. Dali dej dělat. Držím palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru