Můžu být těhotná i při menstruaci?

xraspi
25. lis 2016

Ahoj holky 🙂 Mám strach ze jsem těhotná i když je to celkem asi nepravděpodobné. 23.9 jsem mela pohlavní styk bez kondomu ale po cca minutě a půl jsem přítele odtrhla protože mi došlo ze to není dobrý nápad. Jsem hodně depresivní člověk a z komara dělám veblouda a pod. 14.10 jsem měla dostat menstruaci a ta se dostavila uz 13.10 takže jsem se přestala bát. První den menstruace jsem zacla brát HA rhonyu kterou mi předepsal lékař. Udelala jsem si jeste 4 mama testy a kazdy vyšel negativně poslední test jsem si dělala jeden den před 7 denní vynechavkou .1 .11 mi měla začít 7 denní vynechavka a já se bála ze se menstruace nedostaví. Dostala jsem ji 5 den vynechavky. Vim ze to je asi nepravděpodobné ale jak uz jsem psala dělám si starosti ze všeho az do extrémů. Za kazdou odpověď děkuju 🙂

nevesta2708
25. lis 2016

Je to úplně nebesky nepravděpodobné 😀Myslím si, že můžeš být v klidu.. Hlavně se nestresuj a pokud si i tak nebudeš jistá, tak si zajdi na krev, tam to zjistí rychle(cca 300,-) 😊

yerry
25. lis 2016

Naprosto zbytecne stresujes. Pravdepodobnost malinka.... jestli takhle resis vsechno tak to teda a v zivote moc jednoduche. Mam jednu znamou co ma stihomam naprosto ze vseho takze si te dokazu predstavit ale chce to vice klidu
...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru