Můžu být těhotná? Mám si udělat test 32. den cyklu?

cherry_cola5
26. bře 2015

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat zda je pravděpodobné abych byla těhotná ... cca v půlce ledna jsem vysadila HA , první menstruaci jsem dostala 24. ledna a konec byl 31.ledna, další menstruace se objevila 24. února tzn. po 32 dnech od začátku první menstruace - dnes je 26. března (tj 31.den od začátku poslední menstruace) a stále menstruace nedorazila. S přítelem provozujeme přerušovanou soulož. Myslíte, že když to zítra nedostanu - což bude 32 den, že si mám udělat test ? 😵 Snad je můj popis srozumitelný ... 🙂 předem děkuju za odpovědi 🙂 🙂

im4fun
26. bře 2015

Moc nevím, co bys chtěla slyšet. Možný je sice všechno, ale tady přes obrazovku ti asi nikdo neřekne, jestli jsi nebo nejsi těhotná. Zítra zkus těhotenský test, když bude negativní, tak za týden další.

cherry_cola5
autor
26. bře 2015

Chtěla jsem slyšet jestli už je správný čas si udělat test 🙂 @im4fun

bajana
26. bře 2015

asi aj je, ale po HA trva dlhsie, kym sa cyklus ustali....navyse otehotniet z prerusovanej suloze nie je velmi pravdepodobne....
@cherry_cola5

im4fun
26. bře 2015

@cherry_cola5 záleží co máš doma za test. Některý můžeš dělat před plánovanou MS, některý až v první den vynechání. Pročíst příbalový leták, jak zrovna ten tvůj funguje🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru