Můžu být těhotná? Máme nechráněný přerušovaný styk

andrejkaju
11. bře 2013

Ahojky.... 🙂 Před necelým týdnem jsem měla svůj první pohlavní styk......a byl nechráněný....přítel se sice neudělal do mě, ale mám strach jestli můžu být těhotná....Moje menstruace je velmi nepravidelná.....Menstruaci jsem nedostala už od prosince.....Už spolu tedy týden máme sex..... každý den....Nemůžu brát hormonální antikoncepci a přítel ma alergii na latex.....Jaký máte názor?.....Je možné abych byla těhotná? :-!

cupito
29. led 2017

@puutalo Nesouhlasím, zrovna v době našeho početí opravdu nevíme o chybě, nehledě na to, že nějaká ta spermie unikne i během styku, ale přeju ať vám to pořád funguje.😉 Já už to riskovat nehodlám a doporučovat to taky s klidnym svědomím nemůžu. 😅 Každej ať si to raději nastuduje sám a rozhodne se. 👍

puutalo
29. led 2017

@cupito Nemohli jste se omylem trefit do plodných dní? Jinak si to neumím vysvětlit :(

katerina1233
20. pro 2017

Dobry den potrebovala ych radu s pritelem jsem mela nechranrny sex a on se do me udelal ale hned vyndal muzu otehotnet nebo se tomu da jeste nejak zabranit děkuji moc

kafr
20. pro 2017

@katerina1233 sory ale tvuj dotaz zni jako vtip! Mela jsi nechraneny styk- samozreme ze muzes otehotnet.
Tak ted jeste zalezi na plodnych dnech, ale to je loterie, nejjistejsi je pilulka "po" takze fofrem na gyndu

sarkoc
20. pro 2017

Na plodnych a neplodných dnech určitě záleží, ale ja je měla vypozorovane x měsíců zpet, menstruaci i ovulaci pravidelnou jak hodinky a přesto jsem po sexu v určitě neplodném dnu momentalne těhotná...naštěstí to není až takový problém, je to s manželem, jedno dítko 2 a čtvrt roku uz máme...no ale šok to je, co si budeme povídat 😕 takže hurá pro pilulku po dokud je čas...

neumannova78
7. črc 2019

Dobrý den, ve čtvrtek 20.6. jsem dostala antibiotika Ospen 1000 a měla jsem je předepsané na 10 dní. Beru antikocepci Adele a dobrala jsem ji 22.6. a 24.6. jsem dostala menstruaci. V pátek 28.6. jsem si nasadila další antikocepci, ale stále jsem brala antibiotika. Ospen jsem dobrala 1.7. Dneska jsem zjistila, že mám ovulaci, ale včera a předevčírem (5.7 a 6.7.) jsem měla s přítelem nechráněný sex. Akorát trval opravdu chvíli. Neudělal se do mě. To vím 100%. Včera mě píchalo na levé straně v podbríšku a poslední dobou mě pobolívá prsa. Chci se zeptat jak moc je riziko, že jsem těhotná. Opravdu být teď těhotná nechci. Děkuji za odpověď.

kafr
8. črc 2019

@neumannova78
1) tato diskuze je 2 roky stará
2) jak je vysoké riziko těhotenství je otázka pro věšteckou kouli a tu tady myslím nikdo nemá, ale možná se někdo ozve.
3) pokud se ti zrovna nehodí být těhotná, tak buď nesouložit, nebo se chraň pořádně (když máš antibiotika, máš použít i kondom)

detektivvseznalek
31. říj 2020

Ahoj, je to blbá otázka, ale Mam strašný strach, včera jsem přítele uspokojovala pusou a pote jsem si nad něj dřepLa, omylem jsem si na jeho penis sedla, ale nebyl vevnitř, jsem ještě panna, mohu byt těhotná?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru