Můžu být těhotná? Po injekci na vyvolání MS nepřišla

pajab
6. bře 2013

Ahojky Maminky. Jsem jak na trní .... Už 15dní mám zpoždnění (snažíme se o miminko) Vysadila jsem H.A s tím že mám zpoždění a začla k doktrovi před týdnem. Ten mi ale řek že na sonu nic není (5t by byl) a dal mi injekci na vyvolání. Už je to týden a menstruace nikde, co jsem dostala injekci. Už mě to nebaví čekat, jsem jak uzlík nervů. ☹

llluckaaa
6. bře 2013

@pajab Ahoj, nechápu... Snažíte se o miminko a současně bereš HA? To se vzájemně vylučuje, ne? A dělala sis těhotenský test? Kdybys byla těhotná, tak už je to na něm určitě vidět.

pajab
autor
6. bře 2013

Ne já vysadila H.A neberu jí. Na testu nic není. Naposledy jsem si dělala dnes ráno a nic ani duch.

ratatooy
6. bře 2013

@pajab ja te nechci staršit ale muj připad byl taky takovej až po delší době se objevil na testu duch asi cca 6tt ale bylo to mimoděložní těhu a dr na utz taky nic neviděl

llluckaaa
6. bře 2013

@pajab Tak to těhotná nejspíš nejsi. A kdy jsi ji vysadila? Ono někdy po vysazení HA trvá, než se cyklus srovná.

pajab
autor
6. bře 2013

Právě že jsem vysadila před měsícem. Tzv: vysadila a hned se začala snažit otěhotnět. (Tak jako u prního) Takže ted nevím co se děje. Jestli těhu nebo mimoděložní nebo jen zpoždění. Na sonu nic nebylo, kontroloval mi vaječníky. Dal jen tu injekci s tím že kdybych je nedostala tak za 14dní mám příjd. Týden je fuč a stále nic. Další čekání ještě týden 😖

ratatooy
6. bře 2013

no ono se totiž telo po prvním těhu uplně změní takže ted když si vysadila teprve před mesicem tak muže trvat klidne pul roku než se dá cyklus do kupy

pajab
autor
6. bře 2013

No to je paráda - jestli to opravdu takhle dlouho potrvá, tak to můžu zapomenut z mateřské na mateřskou. To mi ale ani ta injemce nevyvolá jestli to je tak rozhozené? Pochopila bych to kdybych nešla k mudr. a čekala sama ale takhle?

ratatooy
6. bře 2013

nekomu nepomuže ani injekce no

pajab
autor
6. bře 2013

Člověk si dělá ještě naděje že ☹ když tady tak čtu ještě dalších X podobných případů ale jestli tam za týden příjdu a na sonu zase nic nebude. Tak je to jasné ....

paulittav
6. bře 2013

Ahoj, jak říkají holky, chvilku to někdy trvá s vysazením HA. Já jí brala cca přes 3 roky, před 8 měsíci jsem jí vysadila, protože jsem jí už brát nechtěla, ne že bychom se v tu dobu snažili o miminko a měli jsme spolu přerušovaný styk a i když je člověk sebešikovnější, stejně něco ukápne. Ale na základě toho, že HA zřejmě ještě pořád účinkovala, nikdy se nic "nestalo" a otěhotněla jsem opravdu až v půlce minulého měsíce :o) I když samozřejmě mohou být i výjimky, kdy žena otěhotní téměř okamžitě po vysazení HA. Jinak přeju hodně štěstí a ať se miminko brzy podaří :o)

ratatooy
6. bře 2013

ja znam osobně 3 co otehotnely hned po vysazení Ha a jedna chce druhy dite a planuje si že to po druhe bude zase tak tak jsem zvědavá

pajab
autor
6. bře 2013

Já to tak právě měla u syna. Vysadila jsem a hned ten měsíc otěhotněla. Proto se ted upínám na tu myšlenku 🙂 že tam možná něco je ...Mimochodem Gratuluju 🙂

pistalinda35
6. bře 2013

po vyvolávačce to přichází do 10 dnů.. je čas 🙂

pistalinda35
6. bře 2013

@pajab i když bych ti samozřejmě přála miminko 🙂

janulle22
19. bře 2013

@pajab Ahojky.... já s Adamem jsem to měla takhle... Vysadila jsem antiko a menstruace si chodila jak chctěla... podařilo se nám to na 5 měs... šla jsme tedy k dr a tan mi řekl, že těhotná nejsem... dal mi vyvolávačku,, že to do 10 dnů dostanu. A nic, nedostala... Tak jsme tam šla znova a na pořád nic neviděl, dal mi další vyvolávačku a pro jistotu poslal na krev... druhej den jsme si volala na výsledek a z krve jsem byla těhotná... testy ukazovali negativně. Tak nevěs hlavu, dokud to nedostaneš pořád tam ta naděje je... 😉

bublinka1980
11. říj 2013

@pajab Můžu se zeptat jak to tehdá dopadlo? ...ale asi dobře,když jsi teď ve 30tt 🙂

pajab
autor
11. říj 2013

bublinka1980 Nedopadlo to dobře. Ten měsíc co jsme to psala jsem těhotná nebyla ☹ Menstruaci jsem dostala Hned za 3 dny co jsem to psala. Otěhotněla jsem ale hned ten další měsíc 🙂

pajab
autor
11. říj 2013

@bublinka1980 bublinka1980 Nedopadlo to dobře. Ten měsíc co jsme to psala jsem těhotná nebyla emoticon Menstruaci jsem dostala Hned za 3 dny co jsem to psala. Otěhotněla jsem ale hned ten další měsíc emoticon

bublinka1980
11. říj 2013

@pajab Gratuluju 🙂

tehulkamaminka
9. kvě 2022

Byla jsem v pátek u doktora, pozitivní test a zpoždění 53 dní. Doktor to viděl na 7tt a divil se kam se to těhotenství podělo. Tak mi dal injekci na menstruaci. Pokud se do 20.5. objeví nebo neobjevi v obouch případech mám přijít. Já jsem i hodně zvracela a měla příznaky. Zatím nic měla přijít přesně v pátek očekáváná a i přes injekci nic. Snad jsem to nevsuneregovala. Nebo není doufám mimodelozni. Uvidíme. Ale asi těhotná nebudu když nic neviděl. Mám 2 děti a už v 4tt u předchozích byla vidět tečka, teď by byla i srdeční akce, ale doufám, že MS dorazí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru