Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Můžu být těhu? MS má zpoždění, čípek vysoko, bílý hlen

bobisek90
22. únor 2014

Ahoj. Je to min. 10 dní, od styku, kdy si přítel není jistý, jestli šlo vše ven. MS měla přijít včera, ale nepřišla. (Ikdyž to je sporné, protože teď si chodí jak chce 29 - 32 dní). Nicméně, čípek je vysoko, pořád tvrdý, a měla jsem bílý, hustější hlen. Dneska teda ten hlen byl narůžovělý. JEdnou mě ráno vzbudil pocit, že se asi pobliju, jsem nafouklá, a mám zácpu. Na malou lítám pořád, i 2x do hodiny. Mám chuť na červené maso, ikdyž jím zásadně jen kuřecí. Hodně mě pálila žáha a už po sklence vína, které miluju, jsem na něj neměla chut, a nebylo mi vůbec dobře. Bradavky pořád stojí, a jsou tmavší, trošku jakoby svěděly - brněly. Co myslíte? Test před 4 dny byl neg.

simculajs
22. únor 2014

Zkusila bych znovu testnout...

anit_001
22. únor 2014

@bobisek90 před 4 dny bylo na test brzo, zkus to zítra znovu. Tvoje příznaky jsou dost podobné těhu, ale může to být i souhra náhod. Určitě zkus další test.

bobisek90
autor
22. únor 2014

Děkuju 🙂 v pondělí skočím do lékárny, pokud se MS nerozjede a zkusím testnout. Ale kdo ví. Břicho trochu pobolívá... spíš mě na to navedlo to, že klasicky mám před MS spíš průjem a špinění je hnědé, a je ho více... dnes to bylo jen růžové, a tak málo, že ani na kalhotkách nebylo vidět..

tinaella
22. únor 2014

@bobisek90 Pokud miminko moc chceš tak si příznaky můžeš i vsugerovat,tedy většinu 😉 10 dní je opravdu málo,ale zkus tak pár dní a pokud tam neuvidíš ani ,,ducha,, tak to už nebude nejspíš pravděpodobné že bys byla těhotná...

Sem začni psát odpověď...

Odešli