Můžu otěhotnět, i když jsem nedostala menzes?

bauskka
17. dub 2018

Ahoj holky, měli jsme nechráněný pohlavní styk když jsem jeste nemla menzes (jsem 6m) po porodu. 14 dní po styku s emenzes dostavila. Teď je to asi 5 tydnu a poslední týden je mi divně. Mám nevysvetelne nevolnosti, poboliva podbřišek, hlavu mám pod tlakem, mám nechutenství .. jednou něco sním a za hodinu při pohledu na jídlo je úplně zle, pak to na chvíli zase přejde a můžu sníst cokoliv. Měl někdo něco podobného? Dekuji

yasminna
17. dub 2018

@bauskka já být tebou udělám test a uvidíš. 🙂 Můžeš být v tom ale taky nemusíš, třeba si to jen vsugerováváš. 🙂

priefi
17. dub 2018

@bauskka i kdyz jsi nedostala ms, muzes byt tehu. Proste jednou se to nastartovat musi a ms prijde az po cyklu, kdy byla ovulace. Je hodne maminek, co otehotnely podruhe a ms od porodu se vubecnestacila dostavit. Nechutenstvi nemusi nutne znamenat tehotenstvi, ale byt Tebou, pro jistotu bych udelala tehotensky test 😉

kepu
17. dub 2018

@bauskka jasne ze jo ja to jednou pul roku nedostala ...i kdyz teda ne po porodu ....a najednou jsem zjistila ze jsem tehotna ...tenkrat to nedopadlo ale otehotnet urcite jde 🙂

digiivca
17. dub 2018

Když jsem byla u gynekoložky, řekla mi, že při těhotenství mohu dostat menzes, ale prý je to strašně slabí. Já si myslím, že je to spíše strach než těhotenství, ale jak říkají děvčata, jestli chceš mít jistotu udělej si test 🙂

bauskka
autor
17. dub 2018

Díky holky. Kenzo napadlo dneska jestli nejsem znovu v tom. Je mi v podstatě stejné divné jak když jsem byla tehu poprvé 🤔 tak udělám test a uvidíme. Pokud bude negativní tak to můžu mít ještě od Menzel, který bych teď někdy měla dostat. Tak uvidíme 😂

priefi
17. dub 2018

@bauskka tak dej pak vedet 😉

bauskka
autor
17. dub 2018

Tak test je negativní. Myslela jsem si to. Jsem jen zřejmě přetažená, unavená .. a asi na mě něco leze .. 🤔 ale kdyz mě to napadlo tak jsem si tak říkala, že by to bylo hezké a tak trošku jsem doufala že tam budou 2 čárky 😭 no nic. Holky díky 😊

any09
17. dub 2018

Ja som si udelala test. A mi ukazuje 2 ciarky. Jedna z nich je svetlejsi ruzova a druha je tmavsia. 2x som testovala a stejne mi to ukazalo. Je mozno ze bi bol negativny??

stuplakova
17. dub 2018

@bauskka I když jsi nedostala ms, tak můžeš být těhotná, důležité jestli jsi měla ovulaci. Neleze na tebe nějaká nemoc spíše?

kepu
18. dub 2018

@any09 jestli mas na dvou testech dve carky tak pravdepodobne budes tehotna 😂 test obden zkus znova mel by silit ....

linee
18. dub 2018

@any09 pokud se podivas do navodu, tak dve carky urcite negativni test nejsou. A je jedno, jaka je intenzita druhe carky. Dve carky je vzdy pozitivni😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru