Můžu se radovat?

placa
13. zář 2022

Ahoj,
poslední MS 15.8., v červnu jsem byla na odstranění polypů a kyretáži, beru Utrogestan a Clostilbegyt, na kontrolním UTZ po Clostilu mi doktorka řekla, že to nevypadá, že by to fungovalo a že to zkusíme ještě měsíc a pošle nás na umělé, mám PCOS. Teď mám 4 dny zpoždění a testy mi vyšly takto. Nechci se radovat předčasně, je možné že to bude ok a jsem vážně těhotná? Na ověření jdu až za měsíc. Asi potřebuji trochu uklidnit, vůbec jsem nepočítala, že by to mohlo vyjít 😀

ellyem
13. zář 2022

Přijde mi, že je čárka dost slabá na to, že už máš zpoždění.

clo1
13. zář 2022

@ellyem asi měla později ovulaci.
@placa gratuluji, jsi těhotná 🍀

ellyem
13. zář 2022

@clo1 Je to možné, ale já měla takhle slabou čárku taky a bylo z toho biochemické.

klokanka31
13. zář 2022

@placa Je to tam 🍀🍀

klokanka31
13. zář 2022

@ellyem Vždycky je slabá čárka, a buď pak sílí nebo ne. Nemá cenu zakladatelku strašit. A i kdyby to v nejhorším nedopadlo teď, je to pro zakladatelku super zpráva že to jde i bez umělého oplodnění 😊

ellyem
13. zář 2022

@klokanka31 Já ji nestraším, jen bych byla s radováním opatrná.

placa
autor
13. zář 2022

Díky, i kdyby to bylo biochemické, je to pro mě důvod se radovat, že to půjde 😊

katherine177
13. zář 2022

@placa gratuluji 🍀 ať sílí

bereni
13. zář 2022

@placa Mela jsem takto slabou carku tyden po vynechani MS - ted krasny 23 tyden 🙂 vse jak ma byt.

lenickakl
13. zář 2022

Ja mela sotva viditelnou carku az 3. den zpozdeni. Klukovi je pet. Hodne stesti, at to dopadne. Taky jsem brala clostilbegyt.

evunka27
16. zář 2022

5-6 den zpoždění bílo, pak dovča a po dovči (asi 17 den zpoždění) z odpolední moči takto
Momentálně jsem ve 23 týdnu podle velikosti plodu, a těhotesntví mám “mladší” o 3 týdny oproti menzes.

clo1
17. zář 2022

@evunka27 tak ty jsi nejspíš otěhotněla až na dovolené.

evunka27
18. zář 2022

@clo1 ne, už před dovolenou ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru