Mužů se těšit?

roxanalit
28. led 2022

Dnes 12DPO, myslíte ze se mužů už radovat ze by to mohlo vyjít? Ještě mám dva dny do MS. Spinim tmavě hnědé, ale myslím ze když se blíží ms ze by to mělo patřit k tomu?minuly měsíc jsem měla biochemko. Mohlo by to tentokrat už vyjít 🍀 Když srovnán první a poslední test tak sili, ten poslední je ještě mokrý.

jjasmina
28. led 2022

Pokud se ms nerozjede, tak se můžete těšit 🙂

agneska7
28. led 2022

No držím palečky ,ale asi bych moc nejasala to špinění úplně běžně k těhu nepatří i když je termín Ms . Může se stát ale u mě to třeba dobrý konec nemělo . Nechci ti kazit radost jen jsem upřímná

klpoiu
28. led 2022

Špinění a to zejména hnědé v termínu ms může být ještě k nidaci. Ono chvíli trvá než se krev z hnízdění dostane ven, proto je hnědá. Takže,ne že k těhotenství nepatří,ale je celkem časté. Testy sílí moc pěkne. Držím palečky. 👍

ahyt
28. led 2022

@agneska7 ale byva to caste,to spineni

lencaa11
28. led 2022

@roxanalit krásné sílí špinění patří k tehu miminko si dělá místečko samozřejmě může i přijít Ms držím palce ☘️☘️

dashyyy
28. led 2022

@agneska7 já to měla u obou dětí a může to patřit k uhnizdění.. je to celkem běžná věc, pokud se nejedná vyloženě o krev..
@roxanalit vypadá to dobře, tak tfuj tfuj 😉

lachtanice86
28. led 2022

Ten začátek je stejně bud a nebo

klokanka31
28. led 2022

@roxanalit Testy máš krásný, ale to špinění...já špinila hnědě a vůbec to nebylo dobrý. Snad u tebe to bude jinak...

teress1215
28. led 2022

@roxanalit ze to vyjde ti bohužel neřekne nikdo, ale držím palečky aby to vyšlo
@lachtanice86 nejsou to jen zacatky ale bohužel cele těhotensví je buď a nebo a ikdyz je to po 3 měsíci menší pravděpodobnost, tak tam ale stále nějaké to riziko je 😞

lachtanice86
28. led 2022

@teress1215 to je pravda

jancaaaaa
29. led 2022

@roxanalit jestli už máš pozitivní těhotensky test tak to špinění není dobré znamení, samozřejmě se může udržet, ale spíš ne. Testování dopředu je nanic akorát tě to deprimuje když to nevyjde. Já to takhle dělala rok a samá zklamání, až jsem se na to vykašlala a najednou to šlo 😊,ale držím pěsti.

mishulka26
29. led 2022

@jancaaaaa to není úplně pravda mám za sebou špinění a následné krvácení a dopadlo to dobře. Synovy je už 2, roku.

jjasmina
29. led 2022

@mishulka26 však píše, že se může udržet, bohužel se špiněním nemám taky dobrou zkušenost, je to bud anebo, ale kolegyně třeba i krvacela a udrželo se. Ne vždy to musí mit špatný konec ❤️

roxanalit
autor
29. led 2022

@roxanalit Vcera odpoledne ani dnes jsem už nespinila, tak myslím, ze je to dobré znamení. Jinak zítra udělám test - mám poslední od Maxe, jinak mám jinaci značku a uvidíme jestli bude silnější. Jinak děkuji ☘️

agneska7
31. led 2022

@roxanalit tak co sílí?

lencaa11
31. led 2022

@roxanalit jak vypadá test ??

roxanalit
autor
31. led 2022

@agneska7
@lencaa11 test jsem dělala včera ( jelikož jsem měla poslední stejné značky) a dnes dělala nějaký test z Benu lékárny a byl pozitivní. Ms nedorazila a volala jsem už i doktorce a jsem objednána za 3 týdny na kontrolu, tak snad bude vše v pořádku 🍀

agneska7
31. led 2022

@roxanalit super gratuluji 🍀🍀🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru