Je síla čárky na testu v pořádku?

zm91
30. led 2019

Ahoj holky,
jsem tu nová. Vím, že se tu už něco takového určitě řešilo, ale hledat v tom kvantu diskuzí je téměř nadlidský úkol..😅
Dnes jsem si dělala první těhu test od meškání. Vyšel mi tak jak vidíte na obrázku...Moje otázka zní, zda si myslíte, že síla druhé čárky může být ještě v pořádku...

Od vysazení HA mám cykly nepravidelné a tak ani vlastně nevím, jak dlouho již meškám. Každopádně od poslední menstruace je to 47 dní. Minulý měsíc jsem prodělala biochemické těhu a zpoždění bylo 14 dní.
Je tu někdo s podobnou zkušeností?

Předem děkuji za vaše názory 🙂

nita1984
30. led 2019

Test je pozitivní. Zavolej si k dr a objednej se. Hodně štěstí

malinkaelinka
30. led 2019

@zm91 čárka tam určitě je a moc pěkná 🙂 pokud nevíš, kdy byla ovulace, těžko říct, jak dlouho jsi těhotná.

zm91
autor
2. únor 2019

Holky,v pondělí se objednávám k doktorce..test je z dnešního rána..

emata
4. únor 2019

Holky co myslíte, je tam duch? Jsem cca 9 DPO.

jitulka87
4. únor 2019

@emata je tam 😊

evee24
4. únor 2019

@emata krásný duch. Ať sílí 😉

zm91
autor
7. únor 2019

Ahoj holky, tak jsem byla dnes u doktorky a nejsem z toho nadšená…v děloze mi objevila jen prázdný gestační váček a řekla mi, že buď jsem otěhotněla později nebo že se to dál nevyvíjí…vzala mi krev na hodnotu hcg a zítra si mám zavolat tak uvidím…a v pondělí prý znovu ráno na krev…

jitulka87
7. únor 2019

@zm91 je jeste hodne brzo. Bude to dobre!

dasenka12018
7. únor 2019

@zm91 taky myslím, že je ještě brzo. Držím moc palce ať je vše v pořádku 🍀

zm91
autor
7. únor 2019

Nevím zda brzy,cykly mám nepravidelné tak ani nevím,kdy mohla být ovulace 😐

dasenka12018
7. únor 2019

@zm91 tak právě protože to nevíš tak se s tím netrap 🙂🍀 Chápu že jsou to nervy! 😔

vendelinka08
7. únor 2019

@zm91 ja tak trochu nechapu..proc jdete k doktorce tak brzy....je jasne ze nic neuvidi..to je tady stale dokola...pak se vsechny jen stresuji...urcite to bude vse v poradku.

sudylichozrout
7. únor 2019

@vendelinka08 Přesně, já byla u obou těhotenství na první kontrole až ke konci 7. týdne, už bylo i srdíčko a vše OK. Nevím, co tam má doktor vykoukat pár dní po vynechání menstruace.

zm91
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zm91
autor
8. únor 2019

@dasenka12018 Děkuji za povzbuzení 🙂...já si myslím, že za ty moje nervy může i doktorka :D...pořád jen říkala, že od poslední menstruace je to 7+6 a že to vůbec neodpovídá..ale že mám cykly nepravidelný což taky ví, o tom nějak pozapomněla mluvit....

dasenka12018
8. únor 2019

@zm91 oni to pořád řeší jako klasický 28 denní cyklus. Vůbec nekouká na to co jim člověk říká, a pak zbytečně těhotnou stresujou. Nedej se! A uvidíš že vše bude ok!

jitulka87
8. únor 2019

@zm91 jak ti dopadla krev?

zm91
autor
8. únor 2019

@jitulka87 mám si volat až po půl 12,pak dám vědět

zm91
autor
8. únor 2019

Holky,tak hodnota hcg 1000 což odpovídá tak 5-6 týdnu..tak mám přijít v pondělí na ultrazvuk a když se nic nezmění tak mi vezme znovu krev..

vendelinka08
8. únor 2019

@zm91 prave o tom to je...ze oni se ridi posledni ms...a v tom je ten problem...pak zenu jen stresuji. Ja volala pozdeji...chtel me videt hned ale vedela jsem ze tam nic neuvidi...ze jsem mela delsi cyklus..takze za tyden znovu a uz neco videl a pak za ddva tydny i srdicko. Me spise vadi..ze ti doktori strasne stresuji...

vendelinka08
8. únor 2019

@zm91 hodnota je krasna...myslim ze na dalsi kontrole uvidi plod a pak srdce....zbytecne se nestresuj...

dasenka12018
8. únor 2019

@zm91 já myslím že super 🙂 Doktorum už fakt moc nevěřím, X holek v mém okolí vystresovali úplně zbytečně k smrti a nic z toho co se mělo údajně stát nebo kvůli čemu je stresovali se nestalo! 😒 Dej vědět jak si na snaz se užít si víkend! 😊❤️

zm91
autor
11. únor 2019

Ahoj holky,tak hlásím, že dnes na ultrazvuku už byl vidět už i žloutkový váček s náznakem plodu, takže další kontrola za 14 dní, aby jsme viděli zda tluče srdíčko a vše je v pořádku 🙂..takže zatím prosperuje 🙂

dasenka12018
11. únor 2019

@zm91 jeee to je skvělá zpráva při po délku 😊 Mám radost, hlavně ať jde vše dále jen pozitivně 🙂 Vidíš, ty doktoři opravdu nesmyslně stresuji 🙅🏼‍♀️😵

martulina7
22. únor 2019

Ahoj holky,mohu se také vložit? Myslíte si,že je některý z těchto testu pozitivní? Děkuji za odpovědi 🙂

calvac
22. únor 2019

@martulina7 Ja nevidim nic. ☹

merylinn80
22. únor 2019

Myslím, že ne

jitulka87
23. únor 2019

@martulina7 ja vidim pididusika

martulina7
23. únor 2019

@jitulka87 mě se prave taky zda,ze tam pidi je,ale nevím no

jitulka87
23. únor 2019

@martulina7 mela jsem to stejne a dobry

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru