• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Napnuté bříško, točí se mi hlava...jsem těhotná?

14. října 2011 
Ahoj děvčata, chtěla bych znát Vaše názory...věřím, že pomůžete. Snažíme se 3 měsíc o miminko, brala jsem předtím HA bez vysazení (vybrala jsem všechny 3 plata), minulá menstruace .již bez vlivu HA přišla v termínu...Plodné dny jsem měla 17.-21. Nyní pociťuji napnuté podbříško, jsem pořád unavená, točí se mi hlava, střídá se mi průjem se zácpou, podivná chuť v ústech...Měla jste některá obdobné příznaky a přitom již byla těhotná? Moc si miminko přejeme. A jestli můžete poradit kdy si udělat test, jestli už ted nebo až při zpožděné menstr. Má přijít 2.10. moc děkuju a doufám, že poradíte!!!
27. zář 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem podobné "příznaky" měla první měsíc po vysazení HA, ale těhotná jsem nebyla, pak jsem dostala menzes se zpožděním. Takže podle mě těžko říct, těhotná být můžeš i nemusíš. Těhotenský test jsem si dělala až po vynechání menzes (otěhotněla jsem napodruhé :slight_smile:). Kamarádka měla něco podobného jako já s tím rozdílem, že menzes (taky zpožděný) byl velmi bolestivý a silný a dr. jí řekl, že je možné, že se vajíčko nakonec neuhnízdilo.
27. zář 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas zmeny po vysazeni HA meni se ti hormony, ale je mozne i tehotenstvi, ja treba mela priznaky 3 mesice pred tehotenstvim, skoro kazdou mentruaci opozdenou a tehotna nebyla :slight_smile: Test si klidne udelej za to das dvacku a budes klidnejsi :slight_smile: Ale jinak jistejsi bude par dni po planovane men. my to chytli hned v zacatku tehotenstvi a i po 2 dny po opozdeni byl prouzek strasne slaboucky, tak at nejsi treba zklamana, ze tam neni i kdyz prcek treba je :slight_smile:
27. zář 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem všechny tyhle příznaky měla až na tu podivnou chuť v ústech u obou těhotenství, jedno z nich bylo bohužel mimoděložní, u toho mi bylo asi hůř. Při druhém otěhotnění jsem si dělala test ještě před příchodem MS a byl negativní, tak jsem si ho dělala znova asi 3 dny po, kdy jsem to měla dostat a už se objevila slabá čárka, která potom sílila :slight_smile:
27. zář 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě to byla hrozná únava, napětí prsů...
13. říj 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem dneska 17 DC a poslední asi 4 dny mně sem tam pne v podbříšku a mám citlivější prsa (normálně je citlivá během cyklu nikdy nemívám) . HA jsem nikdy nebrala takže ze změny hormonu to určitě nebude, teploty si neměřím a ovu testy nedělám, ale ovulaci sem měla podle mého asi před 6-7 dny ( i když se mi to zdá dost brzo v cyklu, cyklus mívám kolem 25-28 dnů. Myslíte že bych mohla být těhotná .... já vždycky tak doufám až se někdy bojím že si ty příznaky v naději vymýšlím :slight_smile:
13. říj 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange já jsem měla přesně to samé u druhého těhotenství a taky pár dní po ovulaci, až jsem si říkala, že to není možné, že si to vsugeruju. U prvního vůbec, u druhého přesně co popisuješ. Ale může to tak být a nemusí - držím palce, ať ti to vyjde!
14. říj 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek