Negativní hGC a i přesto těhotná?

kolkola
28. led 2015

Pěkný den všem,

možná je tento dotaz hloupý, ale zeptat se musím. Stalo se Vám někdy, nebo někomu v okolí, že měla žena negativní HGC přesto byla těhotná ? Byla jsem na kontrole doktorka viděla malou tečku, ale podle krve hcg negativní. Všechny příznaky nasvědčují těhotenství, bolesti prsou, píchání v břichu, teplota, točení v hlavě, MS 3 dny a slabá ( přitom mé MS jsou 5 dní a silné už 13 let v kuse ) podle výpočtů bych " měla být " v 5tt. Mimčo by bylo neplánované, takže příznaky jsem si nevsugerovala 😀.

Myslíte, že je to možné? Mám jít třeba za 14 dni na krev a zkusit to znovu ?

ninikry
28. led 2015

Pokud je hcg z krve negativni, tak to tehotenstvi nebude

tarra27
28. led 2015

@kolkola myslím si, že pokud není v krvi HCG tak těhotenství to není....
vezmi si z druhe strany co by jsi brala jako dukaz toho, že bys tehotná byla?? Zmátla Tě ta tečka na UZ?? to by podle mě bylo víc videt v 5tt než tečka....

pro svuj klid si nechej klidne nabrat krev za týden....ale spíš bych počítala, že tehoná nejsem a snažila se dál, pokud mimčo chcete 🙂

Hodně štěstí.

evcann
28. led 2015

@kolkola v 5tt již zcela jistě musí být HCG, takže bych to na těhotenství neviděla

denyzuza06
28. led 2015

@kolkola já si nechala dělat hcg protože jsem tušila tehu a mla jsem jit na rentgen k zubari, v utery mi laboratoř tvrdila že hcg v krvi nemám v patek uz jsem měla poměrně jasnej tehotenskej test z moči, předpokladam že sena to laboratoř prostě vykakynkala jelikož jsem je "obtěžovala" odpoledne těsne před koncem prac doby

kolkola
autor
28. led 2015

@denyzuza06 mě sestra řekla: výsledek je negativní, ale kolik jsem měla mi neřekla... Je mi to strašně divné.
O víkendu si udělám test, a v pondělí budu chtít znovu nabrat krev 😠

denyzuza06
28. led 2015

@kolkola mě dokonce tvrdili ze je nulove, coz je kravina kdyz za tři dny už byla jasná čárka na testu z moči

kolkola
autor
28. led 2015

@denyzuza06 to teda jo. Já si zkusím udělat znovu test , a potom znovu krev ...

michalusenka
28. led 2015

Tebou vyjmenované příznaky - to mám taky často před menstruací, takže to nemusí být těhotenské příznaky vyloženě..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru