Negativní nebo pozitivní?

nikolkakol
15. srp 2022

Ahoj, asi to tu je často, ale dost mě to mate. Včera se mi objevila po limitu druhá čárka na testu - přikládám fotku, v reálnu výraznější (Dr.Max). Nevím po jaké době, podívala jsem se až večer. Dnes jsem ráno dělala mamatest a totální sněhobílo. Mám několik dní před menstruací, ale budu tak 14 DPO ( dle ultrazvuku). Moc bych po limitu test neřešila, ale tohle mi přijde divný. Moc děkuju za názor

katherine177
15. srp 2022

@nikolkakol pozitivní,zkuste za dva dny znova

nikolkakol
autor
15. srp 2022

@katherine177 děkuji, zkusím, právě jsem zkusila už dnes a spadla jsem zpátky na zem 😂

zlaticko22
15. srp 2022

@nikolkakol zkuste třeba zítra stejnou značku, co máte na fotce. Ještě bych to nevzdávala, ikdyž to tedy bylo až po limitu, což by se mělo brát jako negativní... Ale když to bude s rozestupem těch dvou dní, tak to asi rozsekne, jestli tam něco bude nebo ne

pepickovapavlinka
15. srp 2022

Tyhle plasťáky tohle dělaj rády.Taky jsem měla na plastovém takovouhle čárku a na jiném ani ťuk.Těhotenství to nebylo

bublee
16. srp 2022

@nikolkakol ty jo vidím pěknou čarku :O

bublee
16. srp 2022

Holky prosím ať nezakládám novou diskuzi, vidíte někdo něco? Jsem 6m po porodu a menstruaci mám děsně nepravidelnou takže vůbec nevím. Děkuji 🙏

katherine177
16. srp 2022

@bublee vidím ducha

zlaticko22
16. srp 2022

@bublee já teda nic nevidím :(

terkamamka
17. srp 2022

Platový čárka, zelený nic. Z raní moči (nebo aspoň po 5ti hodinách nečůrání) jsou nejlépe výsledky vidět. Ale to čekání do rána je nejhorší 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru