• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní těhu test, MS je, ale cítím pohyby miminka

28. června 2013 
Ahoj Holky, už 14 dní jsem děsně vynervačená, prostě najednou cítím jako když se mi hýbe mimčo v bříšku, jedno dítě už mám, tak vím, jaké to je.. může to být i něco jiného?? docela jsem přibrala a podle manžela mám i větší prsa.. nevím, jak říct dr., že je vše ok, jen mám něco v břichu:grinning:D
29. kvě 2012 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@bubla87 no na hýbání je dost brzo, ne? :grinning: zkus jiný test, někdy špatně fungujou, nebo můžeš mít jen nízkou hladinu hormonů. A o MS si iluze nedělej, znáš ty příběhy ženských, co zjistily, že jsou těhu až když začly rodit? Tak tam to má kořeny. Babička mé kamarádky a ještě pár holek co tu znám měly ms i do 5. měsíce, prý je možné mít až do konce. Náš starší taky byl už cca týden v bříšku a stejně jsem to dostala. Kup si dražší test :wink:
29. kvě 2012 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@timbouctou No já právě, jestli už to není delší dobu, mám strach, že jsem blázen:grinning: mám starch jít k dr. že mě řekne, že jsem se zbláznila, že mám jen zaražený prd:grinning: ale je mě divný, že už je to 14 dní..
29. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@bubla87 mě zas už skoro dva měsíce bolí břicho a bývá mi zle, ale strašně se bojím si udělat test, páč bych se nedokázala rozhodnout, jsme na tom finančně špatně ale na potrat bych jít asi nedokázala... Dilema na život a na smrt.
30. kvě 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@bubla87 Ahoj, prosím tě mám stejný pocit jako ty. Už jedno dítě mám a připadám si jako blázen. Mám tělísko, menstruaci taky a už od pátku cítím často pohyby v břiše. Nechápu to. A jak to dopadlo s tebou?
5. lis 2012 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ivousek3 nic to nebylo, jen se mi vzbouřily střeva:slight_smile:
5. lis 2012 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
momentálně mám stejný problém. Necelé 2 týdny cítím většinou k večeru časté šimrání, prostě pohyby střev. MS mám, beru HAK, ale ta děsná únava, podrážděnost a bohužel i ty nějaké kilča nahoře.... těhotenský test si dělat nebudu, nevěřím tomu že bych byla těhotná, ale prostě se cítím divně :grinning:
28. čer 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek