Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

andrejkasi
3. lis 2012

@hannyy tak jak???? Nenapínej 🙂

andrejkasi
3. lis 2012

@lucyda a to míváš teda normálně takhle dlouhý cykly? Já ho měla teď poprvé 38 dní, nikdy jsem to tak neměla, tak jsem z toho byla docela překvapená. Doufám ale, že to teď nebude takhle už pořád 😠

leika259
4. lis 2012

Ahojte, tak aj ja pridávam svojú skúsennosť: ja som si robila test, keď sme si mysleli, že sme tehu týždeň po milovaní a ukázalo, že nie som a po ďaľšom týždni tiež ukázalo, že nie a v deň keď mi mala prísť MS som si spravila a až v tedy ukázalo, že som 🙂

zaneta08
4. lis 2012

@leika259 ja som to mala podobne, ale ja som cítila, že som tehotná 🙂 🙂 Dostala som migrénu a urobila som si test po týždni od styku, aby som vedela, či zobrať lieky alebo nie. Test bol negatívny, ale lieky som aj tak neužila. Až pár dní po tom ako som nedostala menzes som si urobila test znova a tam už boli dve čiarky ako hrom 🙂 Aj v návode na tieto testy sa píše, že test si je potrebné robiť až po tom, ako sa nedostavila menštruácia, ale to som si prečítala až pri druhom teste.

akcccina
4. lis 2012

@andrejkasi Tak se rozjela v plné parádě mrcha. Žádnej zázrak se za se nekoná.... ach jo ☹

andrejkasi
4. lis 2012

@akcccina ☹ tak to mě mrzí ☹ Ale neztrácej naději, jen co nám skončí, tak se na to vrhnem znovu, nevzdáme se 😉

anjelicek26
4. lis 2012

@leika259 - no ale to je normalne, tyzden po milovani ti to ziaden test neukaze, az dva tyzdne po, neviem, co na to ma byt nezvycajne, ved to pisu aj v pribalovom letaku, od akej hladiny hcg test ma sancu vyjst pozitivny 😕 😝

lucyda
4. lis 2012

@andrejkasi no nikdy jsem nemela pravidelny cyklus ( asi mam hormonalni poruchu) ...pak jsem brala antikoncepci a vysadila ji koncem cervna.... a minule a ted mam silene dlouhy cyklus ( tento mesic ) opravdu dost dlouhy 🙂 dneska 45DC a stale nic....

andrejkasi
4. lis 2012

@lucyda tyy jooo, tak to jsou opravdu dlouhé cykly ☹ A u doktora jsi s tím zatím nebyla? Já mam HA vysazenou teprve dva měsíce, tak jsem zvědavá jaký to bude mít průběh dál.

akcccina
4. lis 2012

@andrejkasi Jj snad jo. Nemáš v plánu koupit si nějaké vitamínky pro budoucí maminky?
jsem trochu zmatená takhle dlouihej cyklus jsem ještě nikdy neměla 🙄

andrejkasi
4. lis 2012

@akcccina já taky ne, tak jsem z toho byla taky docela vyplesklá 😒 Já jsem si včera koupila kontryhelový čaj a baštím tu listovku. Holky tady psaly i o čaji báby Radnické, koukala jsem na něj na netu. Ale nevím, jestli ho nezkusit až třeba pozdějc, po pár měsících.

akcccina
4. lis 2012

JJ kontryhelovej čajík mám koupenej taky ho piju,akorát nevim ejstli si ho dávkuju dobře. Nikde přesně nepíšou,kdy se má pít. možná mi chybí nějaké vitamíny takže asi zakoupim v lékárně calibrum babyplan.

andrejkasi
4. lis 2012

@akcccina já jsem si koupila porcovaný, myslíš, že je lepší sypaný, nebo je to jedno? Já spíš nevím, jak dlouho ho mám pít. Tím, jak teď mám cyklus rozhozenj, tak nevím, kdy mám ovulku (ani to na sobě necítím) a zatím nejsem ve fázi, kdy bych si ji měřila.

akcccina
4. lis 2012

No já mám sypaný normálně z lékárny. Mylsim ale,že to je jedno. . už sjem ho pila,ale je ho tam docela málo. No já taky nevim. A plánuješ si měřit teplotu nebo si dělat testy na ovu?

ija1
4. lis 2012

Ahoj holky, omlouvám se, že sem píšu, nějak nemám zkušenosti, sice mám už mimčo, ale tak nějak "náhodou", tak nemám zkušenosti s plánováním, tenhle měsíc jsme trefili ovulaci, ale MS přišla o 5-6 dní dřív........... Máte s tím zkušenost? Je taková slabá, spíš kouskatá, ale nemám žádný příznaky........... vždycky jsem ji měla pravidelnou jak hodinky na den, HA neberu......

katka_mis
4. lis 2012

@ija1 ahojky! Toto isté som mala i ja. Potom testy negat. Neviem tiež, čo to znamená, je to zvláštne. Počítala som si to ako keby som mala MS, lebo po týždni tá skutočná neprišla. Najbližšie mám dostať na bud. týždeň 10.11., tak uvidím...

ija1
4. lis 2012

@katka_mis - no já bych ji měla dostat podle kalendáře ve středu - čtvrtek......... přišla tenhle pátek večer :(, takže z toho taky nejsem moudrá.......... a ještě jsem rozhozená tím, že když jsem čekala malou, tak jsem taky měla MS, už jako těhule, tak jsem to nepočítala, a další měsíc už nepřišla, takže teď to ještě netestuju a uvidím za měsíc...........

katka_mis
4. lis 2012

@ija1 🙂 to je zaujímavé. Mojej švagrinej raz meškala MS, spravila si test, bol negatívny a potom ešte aj MS dostala, o mesiac sa dozvedela, že je v 2. mesiaci.
Ale ja som si asi pred týždňom robila test a bol negatívny. ☹ To by už tehotenstvo asi ukázal. A nemám ani nijaké príznaky. A ďalšia ovulácia nikde. 😢
Držím ti prsty!!! 😉

hannyy
4. lis 2012

@andrejkasi ahojky test stale negativ jsem dneska 39dc a zitra jdu k dr tak jsem fakt zvedava co se stalo a kde je mrcha zacinam se smirovat s tim, ze tehu asi nejsem , no dva testy a oba negativni byly ☹ me se tohle ale v zivote nestalo, ze by me mrcha meskala ☹

alexxx87
4. lis 2012

Ahojky,me meskala menses cca 3 tydny.udelala jsem si test-negativni.byla jsem bez priznaku..za 2 dny jsem si udelala kontrolni, a byl pozitivni-byla jsem 7.tyden..

andrejkasi
4. lis 2012

@akcccina asi ještě ne, začla bych, až to opravdu delší dobu nepůjde, teď bych ještě aspoň do konce roku počkala, pokud se do tý doby nezadaří 🙂

andrejkasi
4. lis 2012

@hannyy no ty bláho, tak to jsem taky zvědavá. Držím moc pěsti, ať to zítra dobře dopadne a dej pak vědět!

hannyy
4. lis 2012

@andrejkasi ja jsem taky zvedava porad tajne doufam, ze mi veme krev a rekne fratuluji budete maminkou je to ale spiz jen zbozne prani 😠

andrejkasi
4. lis 2012

@hannyy a třeba to tak bude 😉 Přeju hodně štěstíčka 😉

hannyy
4. lis 2012

@andrejkasi dekuji moooooooooc 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 dam hned vedet jak jsem dopadla 😉 😉 😉 😉 😉

katka_mis
5. lis 2012

@alexxx87 waaw a ani si nejak nepriberala? Neboleli ťa vôbec prsia? Nič? Je to vôbec možné? Aké si mala pocity? 🙂

3cacorky
5. lis 2012

@hannyy -akorát jsem to měla taky zpoždění o týden,už jsem se chtěla radovat a pak nečekaně bez příznaku jsem to dostala ☹ ,uvidím jak nám dopadne snažení tento měsíc,nějak se mi rozhodil cyklus ,zkusím ovu testy, 😒

hannyy
5. lis 2012

@3cacorky tak u me je to hodne zvlastni, ms zatim stale nikde , tak doufam, ze mi dr dnesk rekne vic a bude vse dobre 😉

alexxx87
5. lis 2012

@katka_mis prsa mě bolely-tak jak před každým menses,stále jsem to čekala každým dnem 🙂

katka_mis
5. lis 2012

@alexxx87 🙂 aha, no mňa nebolia ani prsia, ale to ma ani pred MS nejako nebolia, akurát sa mi trocha nalejú. Sem tam pichanie v podbrušku. A malé je už na svete, alebo ho ešte nosíš pod srdiečkom? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru