Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

jaja24682
14. lis 2012

@foxmilka to povedala aj mne sestrička že mam ešte počkat do piatku a potom mi obedna tu vivolavačku 😢

foxmilka
14. lis 2012

@jaja24682 Jo jo, přesně tak. Tohle čekání je ale hrozný ☹ stále doufám, že to do konce týdne dostanu a budeme moct zase začít zkoušet.....

jaja24682
14. lis 2012

@foxmilka ja zasa stále dufam že mi konečne poevedia že som tehotná nechcem ich dostat to čakanie je najhoršie 😖

foxmilka
14. lis 2012

@jaja24682 Tak to budu držet pěsti 😉 já vím určitě, že nejsem, proto je to čekání pro mě ještě horší... a jak dlouho už zkoušíte???

jaja24682
14. lis 2012

dakujem sme spolu 8 rokou a nemame žiadne ochrany ale dali sme sa dotoho tak try roky dozadu a stále nič 😢 poprvy krát mi takto dlho meškaju a mam taketo problemi
@foxmilka

foxmilka
14. lis 2012

@jaja24682 Tak o to víc budu držět pěsti!! 😉 my jsme to ted teprve zkusili první měsíc...

jaja24682
14. lis 2012

🙂
@foxmilka moc dakujem a ako si si ista že niesi?? možno si

foxmilka
14. lis 2012

@jaja24682 Testů jsem si dělala několik, a dnes to je už 36.den a celkově mám MS nepravidelnou. Navíc nemám ani žádné příznaky. V podbříšku mě pobolívalo minulý týden, myslela jsem si, že to musí každým dnem přijít a stále nic. No a ted už mě ani břicho nebolí.

jaja24682
14. lis 2012

@foxmilka 🙂 aby ta to ešte neprekvapilo budem rada ked to vijde aj tebe

foxmilka
14. lis 2012

@jaja24682 To si nemyslím, ale děkuji. Já už ted spíš "myslím" na to, abych to rychle dostala... 🙂 a kolikátý jsi ty den?

jaja24682
14. lis 2012

Tak budem na teba mysliet a držat palce aj na nohách aby ti to došlo a potom aby ste skušali znova a višlo to mne to meška tižden a 6 den a stále negativne testy 😢

luciw
14. lis 2012

Ahoj holky,jsem tu nová,ale už docela dlouho pročítám podobný diskuze..myslíte,že je možný, nebo stalo se to některé z vás,že jste otěhotněly už první měsíc po vysazení?

jaja24682
15. lis 2012

@luciw ahoj ako som čitala možneje všetko aj ked hned visadiš možeš otehotniet 🙂

andrejkasi
15. lis 2012

@akcccina Ahojky, jj, my už na tom pracujem. Akorát mi manžel v pondělí odjel pracovně pryč a vrátí se až zítra. Pokud se mi cyklus srovná, tak bych měla být v půlce, tak doufám, že jsme něco neprošvihli 😒 A jak jsi dopadla u dr.?

akcccina
15. lis 2012

@andrejkasi my začali baštit listovku a každý veče si dávám kontryhel. Nakonec sjem u doktorky nebyla. Půjdu tam až se bude něco dít. Myslim,že by mi řekla,že se to stává mít rozházený cyklus po revizi a možná taky stres z nové práce. Teďka sjem přestala cokoli počítat a budu doufat a čekat na vánoční zázrak.

andrejkasi
15. lis 2012

@akcccina já taky jím listovku a pila jsem kontryhelový čaj. Někde tady jsem četla, že by se měl pít jen do ovulace, tak teď už ho zas radši nepiju 😉 Já jsem byla u dr. v úterý a přesně jak píšeš....akorát mi řekl, že to zpoždění je úplně normální a že na to působí strašně moc faktorů. Říkal, ať se snažíme dál a když to cca do jara nevyjde, tak ať přijdu a začneme to řešit. Něco takovýho jsem čekala. Nevím, čím to je, ale tenhle měsíc jsem nějak v klidu a vůbec to nehrotím...tak snad mi to vydrží, já budu v pohodě a časem se zadaří 🙂

hannyy
20. lis 2012

@akcccina
@andrejkasi holky ja jsem v ne dojedla posledni hormony a ted cekam zda se v mem tele mrcha probudi a prijde at nato muzeme znova vlitnout 😀 😀 jinak mam teda jako faakt mega dlouhej cyklus dneska jsem 60dc a porad nic ....... zdalo se mi dokonce, ze jsem si delala test a bylo to tam i presto ze mi dr.rekl ze ma nato vliv ta cysta 😀 , ale byl to jen sen, testovat se radsi vubec nehodlam, radsi at prijde ta mrcha a je vse ok

hannyy
20. lis 2012

@akcccina
@andrejkasi 55dc jsem se sekla holky 😀 😀 😀 😀

blajik
20. lis 2012

Ahoj Holky, můžu se přidat? Snažíme se teprve druhý měsíc. MS mám celkově nepravidelnou, teď už jsem 36DC, ale testy negativní. Už asi 4 dny mě bolí v podbříšku, taková pichlavá bolest. Myslíte, že je ještě šance být těhu, nebo je to jen zpožděné a MS přijde?

parabolla
20. lis 2012

@blajik som na tom ako ty...som 35DC a stale nic...dnes rano tiez test negativny..kedy si ty naposledy testovala?? tiez mam bolesti a obcasne pichanie v brusku a bolest prs...tak som fakt hrozne zvedava ci sa konecne zadarilo alebo je to nejaky zdravotny problem - co dufam ze nie! Kamka mi povedala ze mam este vydrzat a urobit si dalsi test v sobotu..

blajik
20. lis 2012

@parabolla já jsem testovala naposledy včera, ale říkám si, že teď vydržím do konce týdne než budu zase testovat. Jsem z toho nervozní, moc bych si přála, aby to vyšlo. Doděláváme teď ještě na domečku, takže naštěstí nemám moc času na to myslet, ale i tak mi to nedá. Držím pěstičky, ať nám to vyjde 🙂

pa_mi
20. lis 2012

@parabolla ahoj, ja som dnes 41 DC a nic. test robeny naposledy vcera rano a negativny. ale na upokojenie (ak sa to vobec v tejto situacii da) volala som vcera doktorke a povedala mi ze mam este tyzden pockat a potom testovat, ze potom by sa to uz na teste malo ukazat, ze este vraj moze byt skoro. a ze ak do tyzdna nic potom sa mam ozvat.
a mam znamu ktorej test neukazl vobec ze je a jej dcerka je uz na svete...tak nadej umiera posledna 🙂

parabolla
20. lis 2012

baby ste zlate!! presne ako pise pa_mi Nadej umiera posledna!! Tak dufajme a drzme si navzajom palceky...ja sa chystam teda nablizsie testovat az v sobotu...len dufam ze dovtedy vydrzim, bo som taka hrozne netrpezliva!!! Tolko penazi co som za posledny rok vyhodila na testy a staaale nic!! Uz niekedy ani neverim ze sa mi tam niekedy tie dve ciarky ukazu!! Stale len jedna... ☹

blajik
20. lis 2012

Vydržely jsme toho už hodně, tak těch pár dní do dalšího testování vydržíme taky. Moc držím pěstičky, ať všechny najdeme ty vytoužené dvě čárky 🙂

parabolla
20. lis 2012

tak ja som prave teraz v praci dostala taky zachvat hladu, ze ma az triaslo...to bude asi tym ze na obed som mala len rajcinovu polievku s chlebikom..

andrejkasi
20. lis 2012

@hannyy ahojky, no ty bláho, to už je fakt teda doba, chuděro ☹ A kdy jdeš zase k dr.?

andrejkasi
20. lis 2012

@blajik a @parabolla ahoj holky, taky bych řekla, že naděje umírá poslední. Spoustu holek tu psalo, že měli test negativní ještě v druhém měsíci těhu. A ty vaše příznaky vypadají optimisticky 😉 Držím pěsti! 🙂

parabolla
20. lis 2012

@andrejkasi dakujeme andrejka! dufame ze priznaky nas uz konecne privedu k dvom ciarockam 🙂

parabolla
20. lis 2012

noo a prave ma poriadne zacalo pichat na pravej strane uplne dole a krize ma poriadne rozboleli... som zvedava teda ci je to mrcha, ci prejav ze som v tom.. 😉

parabolla
20. lis 2012

ja by som sa Vas tu este chcela spytat, je naozaj nebezpecne v prvych tyzdnoch zdvihat tazke veci?? Teda ja pracujem v kancelarii, ale doma trosku prerabame a keby som teda nahodou bola vtom, len nerada by som si takto sposobila nejake nestastie...dakujem za info... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru