Negativní test, můžu i přesto být těhotná?

denca15
3. dub 2017

Ahoj. Mám takovou otázku.
Měla jsem ovulaci a 6 dní potom jsem měla narůžovělý výtok.. Stále čekám na menstruaci která má zpoždění 12 dní, ale testy jsou negativní..
Můžu být těhotná? Na gynekologii jdu ve čtvrtek.. Předem děkuji za odpoveď, nebo zkušenost. 🙂

ronja55
3. dub 2017

Ahoj, já měla pozitivní test už první den vynechání MS. Pokud by jsi byla těhotná, tak ti 12 dní po termínu MS musí test ukázat 2 čárky. Jedině že máš hodně nepravidelně MS. A jaké jsi zkoušela těhotenské testy?

denca15
autor
3. dub 2017

@ronja55 Měla jsem jenom mamatest. Menstruaci mám pravidelnou.

listopadka1
3. dub 2017

Radši tomu moc nevěř, já se takhle taky spálila, měla jsem zpoždění dokonce skoro měsíc, testy pořád negativní, ale i tak už jsem se radovala, a nakonec to byla cysta na vaječníku. Do návštěvy na gyndě to ber radši s rezervou, ať nejsi zbytečně zklamaná.

ronja55
3. dub 2017

Tak zkus ještě i jiný těhotenský test a pokud bude stále negativní, tak raději co nejrychleji na gyndu. Může to být nějaký problém. Těhotenský test by ti už po 12 dní zpožděné MS měl ukázat alespon slabeho ducha.

f.nina
3. dub 2017

Já měla bohužel to samé. Pravidelná menstruace, najednou 10 dni zpoždění a test negativní. Ve čtvrtek jsem byla na gynekologii a bohužel mi lékařka zjistila cystu ☹

denca15
autor
4. dub 2017

@f.nina Já měla cystu před 3 měsíci, při menstruaci "odešla".. Takže bych měla být v pořádku. 🙂
@ronja55 A jaký test by si mohla doporučit? Teda kromě mamatestu. Děkuji. 🙂

ronja55
4. dub 2017

Těhotenský test od DR. Maxe nebo digitální test clearblue, ten je sice dražší ale na 100 % spolehlivý.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru